Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

190 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc, coś wam nie bardzo się ta "promocja" udała :) Jakiś czas temu GW widziałem za 6 dyszek, a teraz 50% taniej - 65 zł :D. Masz ci los.. No ale co począć, tak działa marketing. Żeby tylko to nie zraziło klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:59, Maphoter napisał:

W empiku w starym browarze w poznaniu guild wars faction kosztowal kolo 79 zl a prophercies
byc moze kolo 90 zl o ile sie nie myle : teraz dodali plakietke z wielkaaaa wyprzedaza i obie
gry kosztuja 139 zl xD

brawo cd projekt !! to ja juz wole kupic przez internet i zaplacic 140 zl za dwie gierki niz
w sklepie po 280 zl. Wnioskuje ze wielka wyprzedaz nie polega na jakiejkolwiek promocji a jedynie
podbiciu ceny Rotfl. Pozdro.

Trochę się pomyliłeś - jest naklejka 129,90 (w łodzi) lub 139,90 (w poznaniu) i od tego -50% czyli 64,90 zł. Jedyną ściemą jest podniesienie ceny na początkową (premierową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:14, Evil Khan napisał:

/.../

Bo to trzeba umieć rozmawiać :D
Dzisiaj byłam w Empiku w Bydgoszczy kupić sobie Propha. Idę do kasy, kobieta nabija 129zł, potem odejmuje 50% i mówi "65zł proszę". Ja mówię, że przecież miało być w promocji za 45zł. Tak się jakoś dziwnie na mnie spojrzała, i mówi" A, faktycznie". I zapłaciłam w końcu 45zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 21:21, Magwisienka napisał:

Dzisiaj byłam w Empiku w Bydgoszczy kupić sobie Propha. Idę do kasy, kobieta nabija 129zł,
potem odejmuje 50% i mówi "65zł proszę". Ja mówię, że przecież miało być w promocji za 45zł.
Tak się jakoś dziwnie na mnie spojrzała, i mówi" A, faktycznie". I zapłaciłam w końcu 45zł
:D


LoL. Ja w Empiku w Łodzi musiałem tłumaczy kasjerowi, że GW nie kosztuje 129zł tylko 65zł. Spojrzał się na mnie dziwnie i spytał czy to na pewno do tej gry jest -50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś w końcu czas mówię skoczę sobie i zrobię jakiś zakup. Tesco (ul. Górczewska) hmm chyba 2~3 tytuły znalazłem, które powinny być w "promocji" naklejek ani widu ani słychu ceny bez zmian. Tu nie spodziewałem się, aby cokolwiek byłoby, bo byłby to cud, ale spróbować można ( czytnik i plakietka, ale nie wiadomo, co w kasie :) ) Więc podążam do Media Markt (też ul. Górczewska) ceny no niestety nie wszystkie pamiętałem, ale raczej bez zmian. Naklejki hmm są jest całe 5 sztuk, ale zmalowane pokreślone ( promocja nie obowiązuje ) niestety nic, co bym kupił. Pozostaje mi Empik (też ul. Górczewska :) ) tam cała moja nadzieja na zakup. Albo może jeszcze Makro mają tam „promocje” sami z siebie kiedyś był Xpand Rally Xtreme za 30 zł przez tydzień ( ze 2 mies. temu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil Khan - ale oni nie powinni tak robic to jawne wprowadzanie ludzi w błąd. Nie kazdy o tym wie, a najczesciej sprzedawcy rowniez sie nie orientuja. Takie dzialania wprowadzaja mase niepotrzebnego chaosu i zamieszania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:21, Magwisienka napisał:

> /.../
Bo to trzeba umieć rozmawiać :D
Dzisiaj byłam w Empiku w Bydgoszczy kupić sobie Propha. Idę do kasy, kobieta nabija 129zł,
potem odejmuje 50% i mówi "65zł proszę". Ja mówię, że przecież miało być w promocji za 45zł.
Tak się jakoś dziwnie na mnie spojrzała, i mówi" A, faktycznie". I zapłaciłam w końcu 45zł
:D


Heh...no bo to trzeba z ludźmi umieć rozmawiać :D
No i zakupiłaś GW - mam nadzieję, że dołączysz do gildii w kórej jest sporę ramię Nocnych Marków (Ja, Vasilli, Graffis, Klimos, Mudra, balduran2 i inni xD
Jakie profesje sobie bierzesz?
Ja mam ranger/monk - osobiście polecam rengera lub elementalistę...
Wojownik mężczynza mi się nie podoba, ale kobieta obleci :P Jednak i tak wolę rangera ;)
A i jeśli już masz postać, to jaki nick?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:14, Evil Khan napisał:

Trochę się pomyliłeś - jest naklejka 129,90 (w łodzi) lub 139,90 (w poznaniu) i od tego -50%
czyli 64,90 zł. Jedyną ściemą jest podniesienie ceny na początkową (premierową).


Dokładnie tak jest. Potwierdzam. Przyłączam się do zwolenników nowego rozszyfrowania skrótu WWW - Wielka Wakacyjna Wtopa.

Byłem w Łodzi w dwóch EMPiKach (w Manufakturze i na Piotrkowskiej). W tym pierwszym mają jedynie Factions, a w tym drugim Prophecies i Nightfalla. Wszystkie części mają naklejoną cenę 129,90 PLN i w zależności od tytułu zapłacimy 64,95 PLN (za Prophecies i Factions), bądź 90,93 PLN (za Nightfall). Uważam to za skanadal, bo w zeszłym tygodniu (środa albo czwartek) byłem w EMPiKu na Piotrkowskiej i tytuły te były po 59,90 (Prophecies i Factions), oraz 89,90 (Nightfall), więc cała wielka promocja polega na podniesieniu (!) cen. Mało tego, nowe, wyższe ceny tych tytułów zostały przyklejone na stare. Tak więc jak ktoś ostrożnie zedrze naklejkę z nowym kodem, ujrzy starą niższą cenę. Czytnik przy kasie raczej tego już nie przeczyta, ale będzie można zobaczyć ile gra kosztowała przed "promocją".

Zauważyłem też wczoraj na stronie o wyprzedaży, że dodano dwie sieci: Auchan i Electro World. Odwiedziłem łódzki sklep tego drugiego i po usilnych poszukiwaniach nie znalazłem ani jednej gry z promocyjną naklejką a zapytany przedstawiciel obsługi spojrzał się tylko na mnie z politowaniem i stwierdził, że nic mu na temat wyprzedaży nie wiadomo. Wszystkie części GW były tu po 119,00 złotych.

Zamiast kupić grę, wróciłem do domu z najnowszą płytą Bon Jovi. Jedyny pozytywny akcent dzisiejszej wyprawy do miasta to całkiem miła hostessa reklamująca XBox''a 360 w seksownym firmowym biało-zielonym wdzianku :) Na stojącej w sklepie konsoli uruchomiona była gra Forza Motorsports 2, która nawet pozytywnie mnie zaskoczyła. Takie Gran Turismo na sprzęt Microsoftu, lepsze o tyle, że z wprowadzonym modelem uszkodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:36, Klimos napisał:

Dokładnie tak jest. Potwierdzam. Przyłączam się do zwolenników nowego rozszyfrowania skrótu
WWW - Wielka Wakacyjna Wtopa.

To już było wiadomo od pierwszego dnia :/
Jednak jest wiele osób, które nabiorą isę na iż te ceny są niższe :/
Czyżby CDP zamieniał się w EA, które zdizera kasę z byle czego?;>

Dnia 16.06.2007 o 18:36, Klimos napisał:

Byłem w Łodzi w dwóch EMPiKach (w Manufakturze i na Piotrkowskiej). W tym pierwszym mają jedynie
Factions, a w tym drugim Prophecies i Nightfalla. Wszystkie części mają naklejoną cenę 129,90
PLN i w zależności od tytułu zapłacimy 64,95 PLN (za Prophecies i Factions), bądź 90,93 PLN
(za Nightfall). Uważam to za skanadal, bo w zeszłym tygodniu (środa albo czwartek) byłem w
EMPiKu na Piotrkowskiej i tytuły te były po 59,90 (Prophecies i Factions), oraz 89,90 (Nightfall),
więc cała wielka promocja polega na podniesieniu (!) cen. Mało tego, nowe, wyższe ceny tych
tytułów zostały przyklejone na stare. Tak więc jak ktoś ostrożnie zedrze naklejkę z nowym kodem,
ujrzy starą niższą cenę. Czytnik przy kasie raczej tego już nie przeczyta, ale będzie można
zobaczyć ile gra kosztowała przed "promocją".

Dla mnie też to jest skandal i po prostu zawiodłem się na CDP...Super mi promocja - nie dość iż mało tytułów, to jeszcze kurde droższe - a miałem kupić Gothic 3 :(

Dnia 16.06.2007 o 18:36, Klimos napisał:

Zauważyłem też wczoraj na stronie o wyprzedaży, że dodano dwie sieci: Auchan i Electro World.
Odwiedziłem łódzki sklep tego drugiego i po usilnych poszukiwaniach nie znalazłem ani jednej
gry z promocyjną naklejką a zapytany przedstawiciel obsługi spojrzał się tylko na mnie z politowaniem
i stwierdził, że nic mu na temat wyprzedaży nie wiadomo. Wszystkie części GW były tu po 119,00
złotych.

W Auchan (przynajmniej w Bielsku i Tychach chyba) półki z gram są tak na odczepkę...Niby są, ale ich nie ma - pudełka nie są ułożone ani alfabetycznie ani gatunkami gier, pudełka wszystkie też nie są widoczne, tylko musisz sobie pogrzebać :/ W dodatku niektóre gry leżą tam ładnych parę lat z pozrywaną folią i poniszczonym pudełkiem :/
P.S. Jest już recka Piratów u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 18:48, Oskar24 napisał:

/.../


Nie wiem kogo należy winić, czy CDP czy sieci sklepów sprzedające gry. Ale jeżeli gra przed promocją kosztuje więcej niż w jej trakcie to coś chyba jest nie tak. W tej chwili to mogę winić jedynie siebie, że spóźniłem się o jeden dzień dosłownie, gdy w EMPiKu, półtora czy dwa miesiące temu, była promocja: dwie dowolne części GW za 99 złotych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczędzi się na gierkach...To okazja żeby kupić kilka fajnych gierek za dużo mniejszą cenę...Ciekawie czy się opłaca im obniżać ceny ??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lepszą promocję zamówiłem Supreme Commander-a w Empiku za 54zł ( cena normalna 69.99zł - 15zł rabatu na zakupy powyżej 60 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:17, barteksar napisał:

Czy te gry mozna kupic tylko w sklepach?

ja widziałem w empiku te gry z nalepkami -50% i -30 % na pudełkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować