Zaloguj się, aby obserwować  
Oskar_1994

Fifa street 3 - newsy, wiadomości

9 postów w tym temacie

wie ktoś może czy w najbliższym czasie EA big wyda na ps2 fife street 3 ?? Bardzo mi na tym zależy bo nieweim czy mam brać fife street 2 czy może poczekać na 3 :D:D

Bardzo proszę napisać w tym temacie nawet jeżeli ktos wie coś tylko z plotek to niech pisze ;]

Aha, i jeszcze jak by cos piszcie na co wyjdzie "3" bo na ps3 i x360 TO będzie NA BANK ( o ile wyjdzie) ale nie wiem czy na plasytayion 2 wiec piszczcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wiem ale chciałbym (jeżeli to jest prawda z tym) to żeby wyszła na kompa bo ps3 i xbox''sa nie posiadam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:00, PJ_MW napisał:

Jutro dojdzie do mnie gra na X360 i mam z tego powodu pytanie - gra ktoś jeszcze w mutli?

Ta gra jest bardzo słaba... Do FS2 się nie umywa. ;/ W multi chyba nikt nie gra, miałem te grę z rok temu na PS3 to nikogo w necie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem już kilkanaście meczów w demie i szczerze mówiąc - podobało mi się(grałem wcześniej w drugą cześć i fakt, była znacznie lepsza, ale niestety nie wyszła na konsole nowej generacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:09, PJ_MW napisał:

Ja zagrałem już kilkanaście meczów w demie i szczerze mówiąc - podobało mi się(grałem
wcześniej w drugą cześć i fakt, była znacznie lepsza, ale niestety nie wyszła na konsole
nowej generacji).


Mnie się demo również podobało... Ale prawda jest taka, że w pełnej wersji zwyczajnie nie ma co robić. O ile w dwóch można jeszcze pograć, to samemu jest nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować