Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O dodatku do NWN2 słów kilka

25 postów w tym temacie

Moim zdaniem, robienie z NWN MMO to tez jest zły pomysł. Cenie sobie tą gre za to jaka jest i nie chciałbym żeby była inna :)) Jeden z moich najlepszych tytułów ;)) Trzeba zacząć odkładać pieniądze, bo tyle ciekawych pozycji niedługo się pojawi, że już muszę zacząć to robić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie, NWN to naprawde solidny tytuł. Zwłaszcza pierwsza czesc, która na mnie wywarła ogromne wrażenie.

Dwójka zresztą też, mam nadzieje ze dodatek do twójki beda wyższej jakości niż dodatki do peirwszej czesci, ktore nie byłby zbyt rewelacyjne, choć cłe też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasę na dodatek zacząłem zbierać już 2 miesiące temu . Teraz widzę , że mogę ją spokojnie wydać , bo gra ukazuje się w październiku , a nie w wakacje jak myślałem , a i tak dojdzie pewnie z 1,5 miesiąca opożnienia. Będę miał prezent na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak i inni czekam na dodatek ale tym razem mam ogromna prozbe do polskiego wydawcy by poszukal gdzie indziej ludzi ktorzy podkladaja sam dabing bo jak slysze Fronczewskiego jako paladyna (gram kobieta) i jak przed moja postacia nadchodzi ten moment wspolnego spedzenia nocy to przykro mi to mowic ale mam wrazenie ze ide do lozka z nieco starszym gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować