Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data zachodniej premiery Wiedźmina znana!

96 postów w tym temacie

Haha...dobre,
grę robią Polacy, a data premiery w rodzimym kraju nie jest znana!
Moim zdaniem nie powinno tak być, władze CDP powinny zareagować na coś takiego.
Mam tylko nadzieję, że premiera w Polsce nie będzie dużo później niż na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się denerwować... Za to jak wypuszczali Star Wars II albo III to premiera była najpierw w Polsce, a potem w Ameryce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:39, balduran2 napisał:

Haha...dobre, grę robią Polacy, a data premiery w rodzimym kraju nie jest znana! Moim zdaniem nie powinno tak być, władze CDP powinny zareagować na coś takiego.


O ile dobrze kojarzę, to było mówione, że w Polsce wyjdzie po wakacjach. Po wakacjach, czyli... wrzesień. Tadam.

Dnia 13.06.2007 o 12:39, balduran2 napisał:

Mam tylko nadzieję, że premiera w Polsce nie będzie dużo później niż na zachodzie.


Nie wydaje mi się żeby polskie wydanie było opóźnione w stosunku do zagranicznego. Trzeba zaufać naszemu kochanemu (przeważnie) CeDePe.

@Zaitsev >> jak zwykle trafne komentarze :] uwielbiam Twoje poczucie humoru i Twój styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz już od X czasu mówione było, wyraźnie podkreślane że premiera "Wiedźmina" nastąpi RÓWNOCZEŚNIE na całym świecie. Więc 14 wrzesień to także data premiery POLSKIEJ wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby CDP RED mówiło, że premiera będzie w jednym terminie na świecie, ale może jednak możemy liczyć w Polsce na wcześniejsze wydanie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Dwie najbardziej oczekiwane przeze mnie gry (Wiedźmin i dodatek do NWN2) będą miały premierę prawie równocześnie, więc zamówię przez sklep.gram.pl i oszczędzę trochę na wPLN i kosztach wysyłki. A D&D: Tactics jakoś mnie nie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:27, Domek napisał:

> czy to jakież żarty ? wiadomo kiedy nasza polska gra wyjdzie na zachodzie , a nie wiadomo
kiedy
> w Polsce ?
> następny dowód na to że żyjemy w chorym kraju

Spokojnie spokojnie, będzie wiadomo. Trochę cierpliwości. :)


Czyli sekundy upływają ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kasę odłożyłem (mam nadzieję, ze nie za mało, bo moje fundusze wynoszą 129,99 PLN) na Wiedźmina.

I tylko czekam na termin ukazania się tego tytułu w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 14:14, Zalingrad napisał:

Ja już kasę odłożyłem (mam nadzieję, ze nie za mało, bo moje fundusze wynoszą 129,99 PLN) na
Wiedźmina.

I tylko czekam na termin ukazania się tego tytułu w sprzedaży.


Chcesz tego grosza? :) Bez urazy oczywiście :)
Jak dla mnie to Wiedźmin może wyjść u nas nawet 15 września, byle tylko było jakieś wyjątkowe wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować