Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co szykuje 3D Realms?

53 postów w tym temacie

Jeśli dalsze przygody Max''a, to ja jestem za. W dwójce zgineły w zasadzie wszystkie (poza main character) postaci istotne dla fabuły : Winterson, Lem, Vinni, przede wszystkim jednak Mona. Nawet szef Max''a Ventura został rozmazany po ścianie. Ciekawe, jak to zostanie teraz poprowadzone ;-)

Jednak bardzo zabawny tekst o DNF (widać nutkę ironii w literkach :-)) : "Widziałem. Grałem. Głęboko wierzę, że gdy gra już się ukaże, ludzie nie będą zawiedzeni". Gość ma sense of humor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. w sumie to tak dnf nie raz zmienial silnik.. i az mnei korci by napsiac ze niedlugo przecyztamy news.. hm ok dnf porazkolejny zmienil silnik graficzny tym razem wracamy spowrotem do dziecka id software (swoja dorga prezentajca silnika byla niedawno :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na Max'' a Payne'' a 3. Ciekaw jestem czy Duke Nukem kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Co do Prey'' a, to pierwsza część mi się spodobała i czekam na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie następującą sytuację - gra wyszła, wszyscy z podnieceniem lecą do sklepów, a okazuje się, że 3D Realms, w co ciężko byłoby uwierzyć, wyprodukowało po prostu zwykły gniot. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Intrygujące :P.
3D Realms byli moimi ulubionymi producentami (był czas, że jak zobaczyłem logo 3DR na jakiejś gierce nie mogłem przejść obok niej obojętnie - to tak jak teraz mam z Ubisoftem :D), tak poznałem Maxa, Duke''a i... coś tam jeszcze... :P
Na DNF czekam już od... ee... w każdym razie bardzo długo i jako optymista, ciągle mam nadzieję, że nie będę nim zawiedziony... :)
A jaki może to tytuł przygotowywać 3DRealms? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, przecież o Prey 2 wiemy już od dawna (tajemnicze "To be continued" na końcu "jedynki" i kilka newsów po trzech/czterech miesiącach od pokazania się pierwszej części, więc to nie może być tytuł o którym teraz mowa. Max jest bardzo prawdopodobny, ale ja sądzę, że to bedzie zupełnie nowa marka, coś co, mam nadzieję, wprowadzi powiew świeżości do rynku gier, no to nie będzie samo :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak!!! Max Payne, to by było coś. To właśnie przez tą grę zacząłem się jarać grami komputerowymi i jeszcze ten bullet time... no po prostu pierwsz część to jest prawdziwy klasyk strzelanke, jak ktoś nie grał to niech się lepiej nie przyznaje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 taaaaaaaaaaaaaaak.
Prey 2 - jedynki nie znam .
DNF- Mith Busters by mogli sprawdzić czy to istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 to chyba bardziej prawdopodobne niż DNF. Z resztą strasznie ociągają się z tym drugim, jeszcze trochę i może ujrzy światło dzienne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3? Nie, bo to napewno nie będzie to czym był MP1.
PREY 2? Też nie, bo co fajnego tam zobaczymy? Nic, bo prtale już pokazała nam "jedynka"
Duken Nuke Forever? O tak, gdyby wkońcu to coś skończyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Max Payne to już wyczerpany pomysł, matrixowe rzuty to za mało, a i sama fabuła przecież wszystkiego nie pociągnie. Ale na Preya 2 bym sie nie obraził xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 14:35, sferis napisał:

Niech lepiej skończą w końcu Duke Nukem Forever :P

może niech go nie kończą tylko lepiej zaczną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że 3Drealms w końcu wypuści "Duke Nukem Forever" bo już ma słabą grafikę jak na te czasy i raczej tej firmie nie opylało by się już tej gry publikować. Po za tym ja tej gry "Duke Nukem Forever" już bym nie kupił bo już połowa starych gier na nowym kompie śmiga mi jak prędkość światła oprócz CS-a ^^ lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba się uwiną z tym duke nukem forever w ciągu 2 lat
ale zobaczcie wyszedł prey dużo czasu temu , wyszedł S.T.A.L.K.E.R. też zapowiadany "kiedyś"
więc może wyjdzie i duke i fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować