Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

dla mnie najwieksza bzdura jest wprowadzenie na nowo silosow jak graje w RA2 to moim zdaniem gra nabrala troche rozpedu a tak to trzeba bedzie marnowac czas na boduwanie silosow gdy gdzies oddali toczy sie wazna bitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo

wie ktoś jak z wymaganiami gierki bo po screenach śmiem sądzić że małe to one nie są i czy grę wyda cd project czy E.A ??

P.S kurde tyle gier nie wiem na co się zdecydować (jade empire supreme commander i C&C chyba kupię c&c i jade empire)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam farta, akuratnie pod koniec lutego wypadają mi urodziny i kasa wpadnie xD Chociaż nie bardzo bo w maju matura... Egzamin od którego zależy całe moje przyszłe życie, i najnowsza część cyklu C&C, wybór jest oczywisty. Już robię miejsce na dysku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie. Jestem fanem serii C&C i chciałbym mieć preordera trójki. Tylko problem jest w tym, że nie mam co marzyć, aby ta gra na moim komputerze się uruchomiła :). Z drugiej strony CDP nie przygotowuje żadnego EK(poza nikomu niepotrzebną okładką do gry) i nic w sumie z tego preordera nie będe miał. W takim razie mógłbym po prostu poczekać na upgrade sprzętu i zakupienie C&C3 w Extra Klasyce :). Co wg. lepiej Was wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma CDP do wydań gier od EA? Oficjalnym dystrybutorem gry w Polsce jest EA Polska, a gram.pl tylko ją sprzedaje, a nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:39, Mistic napisał:

A co ma CDP do wydań gier od EA? Oficjalnym dystrybutorem gry w Polsce jest EA Polska, a gram.pl
tylko ją sprzedaje, a nie wydaje.

Też prawda. A wydawało mi się, że dystrybutorem C&C3 jest CDP. W każdym razie nie zmienia to faktu, że nie ma EK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:47, Paladyn Rage napisał:

A tak w ogóle to zostały już gdzieś podane wymagania najnowszego C&C?

Na razie nie. Spotkałem się jedynie z krótką notką, że mają być zbliżone do tych z BFME 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:55, el-coyote napisał:

Też prawda. A wydawało mi się, że dystrybutorem C&C3 jest CDP. W każdym razie nie zmienia to
faktu, że nie ma EK :).

Mówisz o Kane''s Edition? Dodatkowy DVD o powstawaniu gry, 3 dodatkowe skiny dla jednostek, tapety i kilka map do multi (w które posiadacze zwykłe edycji nie będą mogli grać, więc mało użyteczne) to w sumie niewiele. Znając przeciętne ceny EK to należałoby się liczyć z wydatkiem conajmniej 60-70 zł wyższym. Warto? Według mnie nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:17, Czedwik napisał:

> A tak w ogóle to zostały już gdzieś podane wymagania najnowszego C&C?
Na razie nie. Spotkałem się jedynie z krótką notką, że mają być zbliżone do tych z BFME 2.


To żaden problem. BFME2 działa naprawdę przyzwoicie. Aczkolwiek nie jestem pewien czy to prawda bo graficzka lepsza. Hmmmm no właśnie to jest problem, czy zbierać kasę na upgrade czy na C&C3. Chyba jednak zaryzykuje i wybiorę to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie C&C3, bo jak widze, fani tej serii (do ktorych sie zaliczam) na pewno mi odpowiedzia "trzezwym okiem".

Co sadzicie o grafice tej gry? Jak zobaczylem ostatnio screeny, to zawalu dostalem, przeciez to jest obrzydliwe! Kanciaste i bez polotu... gdzie widac na nich, ze mamy rok 2007 i DX10 tuz tuz ;-P Wieza, ktora atakuje promieniem lasera Nodow jest jak klocek lego i do tego z brzydkimi texturami, przynajmniej tak pokazuja to screeny... Nie wiem co o tym myslec, bo uwielbiam ta serie i nie chcialbym zeby to wszystko okazalo sie prawda. Co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ujęcia faktycznie wrażenia nie robią, ale grafika ogólnie jest dobra według mnie. Nie jest może jaką rewelacją, ale wygląda całkiem nieźle. Poza tym nie każdy musi mieć od razu kartę z DX10. Bardziej jestem ciekaw jakie tak naprawdę ta gra wymagania będzie mieć, bo z optymalizacją u EA to różnie bywa. Istnieje ryzyko, że wymagania w porównaniu do grafiki, gry która nie jest niczym niezwykłym mogą być wysokie... Ogólnie nie wygląda to źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli nie przesadzą z wymaganiami to może być to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 12:38, Galadin napisał:

Po tym filmiku mogę stwierdzić, że to może być najlepsza strategia od czasów StarCrafta. Grafika,
dynamika, fabuła! I te rozpadające się pojazdy, czołgi - jakby prawdziwe. Kiedy to demo?! ;)


grafika i animacje wygladaja fajnie, podpicowali generalsa mocniej niz myslalem :) ale z tym hitem na miare SC to bym nie przesadzal, SC to juz prawie 10 lat temu a co oferuje nam C&C 3 czego nie mial SC ? 3 rasy 3 kampanie filmiki miedzy misjami skirmish multi edytor map to wszystko bylo. Lubie gry z cyklu C&C - to zawsze solidne i dosc klimatyczne RTSy, przechodze w nich wszystkie kampanie, rozgrywam sobie troche bitew z kompem i tyle.Potem nie mam ochoty juz zagrac od nowa czy zagrac w multi, w SC gralem przez 2 lata co najmniej i teraz bym sobie zagral jakbym mial czas.C&C 3 ma teraz ladniejsza grafe bo trudno zeby nie mial, ludzie kupia, przejda te 36 misji, zagraja pare meczy z kompem czy w necie i zapomna o tym tytule, jak zawsze.A za pol roku EA wypusci "dodatek" z paroma misjami i jednostkami wiecej "jak zawsze" i "jak zawsze" zgarnie kase jeszcze raz.Mogliby sie chociaz raz wysilic i dodac nowe tryby gry (np rozgrywke na mapie strategicznej), rozwinac w koncu sterowanie jednostkami wprowadzajac cos takiego jak formacje i oddzialy, dac nowe surowce.Wystarczy pomyslec 15 minut i juz mozna spisac dziesiatki pomyslow, jak widac dla amerykanskich dzieciakow nawet tego nie warto bo mozna przez 15 lat sprzedawac jedna i ta sama gre pod roznymi tytulami i nikt sie nie kapnie. Genialne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się tutaj z tobą zgodzić. Popatrz na ilość zmian jakie wprowadzono od czasów pierwszego C&C. Walka w mieście (potem umieszczanie żołnierzy także wewnątrz budynków), poziomy doświadczenia, budynki techniczne, mosty i frajda z ich niszczenia i reperowania. Po co dawać kolejne surowce? Jedyna rzecz jaka nie zmienia się nigdy to tempo rozgrywki. Budowa bazy, gromadzenie surowców i tworzenie armii trwa za długo... Dlatego wielu graczy nie wraca do C&C. Dlatego też C&C nie ma szans na tym polu ze Star Craftem. Formowanie w oddziały przecież istnieje? Formacje byłyby świetnym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:34, Corporal napisał:

No nie mogę się tutaj z tobą zgodzić. Popatrz na ilość zmian jakie wprowadzono od czasów pierwszego
C&C.

to sa wszystko drobiazgi, dodaja troche uroku ale to za malo zeby mowic o ewolucji. W stosunku do Tiberium Dawn czyli pierwszej i najlepszej czesci za wiele nie zmieniono, z tego co sie zorientowalem to te same budynki i te same jednostki czekaja nas w C&C 3. Zapewne tez ta sama taktyka polegajaca na zalaniu przeciwnika czolgami po jakiejs pol godzinie bronienia bazy wiezyczkami. Schematycznosc rozgrywki i nuuuuda to wlasnie dlatego moim zdaniem gracze nie wracaja do gier z cyklu C&C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko formacje byłyby świetne, ale również limity na elitarne jednostki. Po prostu, żeby nie było takiego spamowania najlepszymi jednostkami w końcowej grze. Tak jest w niektórych RTS''ach i to rozwiązanie mogłoby się również sprawdzić w C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować