Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Jakby nie patrzeć to te wszystkie informacje są już dość przestarzałe... Wszyscy już nawet wiedzą, że każda ze stron konfliktu będzie mieć podfrakcje różniące się mocno od oryginału.
I tak poza tym zarówno GDI, Nod i Scrin będą mieli jednostki typu Epic...

Chcecie więcej? Wejdźcie na cc-series.pl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titany prezentują się znakomicie. Ciekawe czy również będzie możliwe przejmowanie ich przez inżynierów jak to było w przypadku pozostałych maszyn tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się może ktoś, gdzie można jeszcze dostać C&C:TFD za cenę poniżej stówy? W Wirtusie nie ma już tego packa nawet w ofercie, na Play''u jest, ale szybka wymiana maili wykazała, że na magazynie nie mają, jak na razie nie udało mi się znaleźć sklepu, w którym TFD by było i kosztowało (z wysyłką) poniżej 100PLN :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można obejrzeć kilka screenów z Red Alert 3 na stronie: http://www.ea.com/redalert/main.jsp

Zapowiada się, że gra będzie na tym samym engine co Tiberium Wars. Ja osobiście po obejrzeniu grafiki w tej grze mam wrażenie, że również i samą mechaniką gra niewiele się będzie różniła. Możliwe, że gra zostanie bardzo szybko ukończona znając tempo wydawania EA, być może w 2009 lub najpóźniej w 2010. Ciekawe tylko, czy będą jakieś nawiązania do serii Tiberium i czy faktycznie okaże się, że seria Red Alert jest alternatywnym uniwersum serii Tiberium, lub nie jest z nim w ogóle powiązana. Jak do tej pory jedyną wzmianką była obecność Kane''a w RA1, który doradzał Stalinowi. W RA2 natomiast nie było żadnych śladów powiązania obu serii i być może RA3 będzie kontynuował tę koncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odnośnie gry Command & Conquer (pierwsza część).
Czy istnieje możliwość zaznaczenia jednostek latających w locie?
Bo ja mam z tym problem i mogę je zaznaczyć tylko jak wylądują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz samoloty, gdy są jeszcze na lotniskach i przypisz je do jakiejś grupy (Ctrl + cyfra), wtedy będziesz mógł je wywołać nawet, gdy znajdą się już w powietrzu. Innego sposobu nie ma, "klasyczną" metodę zaznaczania (drag''n''click) można stosować chyba tylko w stosunku do latających transporterów piechoty i poza tym oczywiście jednostek naziemnych i morskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe. Wyglądają na ulepszone wersje zwykłych pojazdów tych armii (np. ten czołg wygląda na nieco przerobiony czołg Mamut armii GDI). Epic oznacza, jak mniemam, że będzie można posiadać tylko jedną taką jednostkę jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jedna taka przepakowana jednostka w zupełności wystarczy. A swoją drogą ciekawe ile ten przerośnięty awatar będzie musiał zdemontować własnych jednostek żeby się ulepszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:18, Blackhand napisał:

Zaznacz samoloty, gdy są jeszcze na lotniskach i przypisz je do jakiejś grupy (Ctrl +
cyfra), wtedy będziesz mógł je wywołać nawet, gdy znajdą się już w powietrzu. Innego
sposobu nie ma, "klasyczną" metodę zaznaczania (drag''n''click) można stosować chyba
tylko w stosunku do latających transporterów piechoty i poza tym oczywiście jednostek
naziemnych i morskich.



Ok dzięki. Jest jedno ale, w późniejszej misji GDI (nie wiem dokładnie która, ale chyba 2x)
na początku dostaję parę czołgów, mam zbudowaną bazę (z jakimś doktorkiem :] ), dostaję helikopter,
który jest w powietrzu i po kilku sekundach zostaje zestrzelony przez działka.
Wydaje mi się że jest on potrzebny do ukończenia misji, ale nie można go zaznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gra w Generalsów na Viście? Niestety mam problem z odpaleniem gry.Po kliknięciu na ikonę napęd trochę pomieli , pojawi się okno z tytułem gry i to wszystko.Dopiero po jakimś czasie wyskakuje błąd : sorry , a serious error occurred.I to wszystko jeżeli chodzi o działanie C&C na moim komputerze.Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż , spróbuje jeszcze raz zawołać o pomoc.:-)

Czy ktoś gra w Generalsów na Viście? Niestety mam problem z odpaleniem gry.Po kliknięciu na ikonę napęd trochę pomieli , pojawi się okno z tytułem gry i to wszystko.Dopiero po jakimś czasie wyskakuje błąd : sorry , a serious error occurred.I to tyle , jeżeli chodzi o działanie C&C Generals na moim komputerze.Zastanawiam się , czy w ogóle na Viście 64bit jest możliwość odpalenia gry.Help.
Dodam jeszcze , że grałem już w starsze tytuły na obecnym sprzęcie i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy tekst o subfrakcjach Nod w Kane''s Wrath:
http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3kaneswrath/news.html?page =1&sid=6186810&tag=result;title;0

Ciekawe tylko, czy którąś z tych subfrakcji będzie dane zagrać w kampanii. Jak wiadomo w dodatku kampania będzie tylko dla Nod, więc innymi armiami zagramy w ramach potyczki i multi jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 marca w Ameryce Północnej wychodzi Command & Conquer 3 Limited Collection. Zawiera:
- C&C3: Tiberium Wars,
- C&C3: Kane''s Wrath,
- Beta Key C&C Red Alert 3.
Wszystko za 49.99$.

Ciekawe czy EA Polska pokusi się o wydanie tego zestawu w Polsce...

20080301132539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało oferuje jak na limitowaną edycję. Podstawka+dodatek i klucz do bety. Ja bym na pewno nie kupił takiego zestawu, zwłaszcza, że podstawkę już mam, a poza kluczem do bety nic nowego ten zestaw nie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować