Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 22:57, Karharot napisał:

3 dla ZOCIMU*


Tak w woli ścisłości to jest ZOCOM a nie ZOCIM czyli Zone Operation COMmand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak bardzo podobne mają być?
Na dobry początek polecam poprzedników - do zdobycia w pakiecie TFD, możesz też zainteresować się Dune 2000 i Emperor: Battle for Dune, poza tym o prawie każdym futurystycznym RTSie można powiedzieć, że jest podobny do C&C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:10, janek1312 napisał:

Siema znacie moze jakies podobne gry do C&C 3 albo RA2 ?? napiszcie bo juz wszystko przeszłem
i mam nude :D


Ściągnij Tiberian Dawn, albo kup kane wrath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem C&C z pakietu TFD. Gdy próbuję go odpalić przez launchera, pojawia się komunikat jak na załączonym obrazku. Gdy "ręcznie" uruchamiam C&C95.exe, to gra prosi o płytę :?. Red Alert (jest chyba na tym samym engine) działa bez zarzutu, innych gier na razie nie sprawdzałem. Googlałem trochę, rozwiązania póki co nie znalazłem (za to ludzi z podobnym problemem - jak najbardziej :)).
PS Czy może to być wina antywirusa (Avira AntiVir Personal) lub firewalla (Sunbelt Kerio Personal Firewall)? Lub systemu (W2000 SP4).

20080426150251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:11, Blackhand napisał:

PS Czy może to być wina antywirusa (Avira AntiVir Personal) lub firewalla (Sunbelt Kerio
Personal Firewall)? Lub systemu (W2000 SP4).

Nie wydaje mi się, aby te programy miały cokolwiek z tym wspólnego, zwłaszcza, że piszesz o Red Alercie, że działa. TFD instalowałem na XP i bez problemu Tiberian Dawn się odpalał, więc może to być wina systemu? Pamiętam, że jedynie do RA był patch poprawiający niedziałające niektóre filmiki i to wszystko. Jakiś szczególny przypadek odnośnie W2k z SP4? Być może, ale niestety trudno stwierdzić coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełnienia:
- patcha na XP wersja z TFD ma od razu zaaplikowanego, więc instalować go nie trzeba,
- patch dla TFD (1.02) nie pomaga (choć nie instalowałem patcha 1.01, a podobno on też coś poprawia, 1.02 nie zawiera jego poprawek w sobie, widzę tu pewną szansę :)),
- przetestowałem TS z dodatkiem (Firestorm), oba działają,
- wersja C&C, którą EA udostępniło jakiś czas temu, działa, trzeba tylko wgrać patcha na XP i ustawić tryb zgodności, co śmieszne, wyskakuje ten sam błąd, ale gra nie wysypuje się do systemu - wystarczy "pacnąć" spację (czasem więcej niż raz :)) i śmiga, problem w tym, że tamta wersja nie zawiera Covert Ops (i misji z dinozaurami :)),
- wg napisów na opakowaniu, TFD wymaga "Windows XP with Admin Rights", ani słowa o innych Windowsach (BTW, dobre to z tymi uprawnieniami, świetnie pokazuje, jak durnowato są zaprojektowane niektóre elementy Windowsa, ciekawe, czy jakieś linuksowe gry wymagają siedzenia na roocie xD).

Czy istnieje jakiś patch podobny do tego dla C&C, który pozwalałby odpalić Red Alerta w np. 800x600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie KW(a o RA3 nie wspomnę) gra juz umiera w kilka dni po premierze - DE-SYNC / OUT OF SYNC Strikes again ech normalnie żenada myślałem że poprawią chociaż w dodatku ale jak zwykle EA spartoliło sprawę w iście koncertowy sposób.Czyli jeszcze więcej jest przypadków niż podstawce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę- miałby ktoś podrzucić save z kampanii w KW po wykonaniu misji zdrada Killian Quatar? Kiedy dojeżdżam motorem na koniec mapy(do checkpointu) gra ZAWSZE wywala mnie do systemu i pisze, że z grą cnc31.dat wystąpił problem i zostanie ona zamknięta. Nie pomaga nawet reinstalka:/

I kolejne pytanko- macie też tak, że kursor zwyczajnie wam znika? Tzn. ikonka jest widoczna w grze, ale podczas ruchów się nie przesuwa, lecz gra rejestruje ruchy. Gram na dość leciwym sprzęcie i to być może jego wina:

Intel CeleronD 2,93
GF 6200TC
2x 512 RAM DDR1 366Mhz
Gigabyte 915PL

Zdarzają się też resety kompa podczas gry i komunikaty o odzyskaniu sprawności po wystąpieniu krytycznego błędu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2008 o 09:47, Darkstar181 napisał:

Wygląda nieźle. Ale to już nie jest ten sam Red Alert co kiedyś.

Trailer całkiem dobry, ale moim zdaniem to już w przypadku RA2 nie było ten sam klimat co jedynka. Jedynka jako tako jeszcze w miarę poważna była, a RA3 na równi z poprzednią częścią skłaniają się bardziej ku humorystycznemu podejściu. I takim lekkim parodiowaniu grywalnych nacji (zwłaszcza Rosjan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:09, Czedwik napisał:

Jedynka jako tako jeszcze w miarę poważna była, a RA3 na równi z poprzednią
częścią skłaniają się bardziej ku humorystycznemu podejściu. I takim lekkim parodiowaniu
grywalnych nacji (zwłaszcza Rosjan).

Dlatego chyba przerzucę się na World in Conflict. Tam wojna jest ukazana poważnie. W samego Red Alerta 3 pewnie zagram, ale nie podobają mi się te zabiegi humorystyczne.
Biegające rosyjskie niedźwiedzie rozwalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:47, Podpułkownik napisał:

W tym wątku chcę abyście wyrażyli wasze zdanie na temat całej sagi . :-)
Która wedlug was jest najlepsza Red Alert czy Generals a może Tiberian Sun.??


Najlepszy był Red Alert 2 z dodatkiem pozostałe cz. niestety nie zbyt ciekawe przynajmniej dla mnie. Może RA3 coś zmieni :) i w końcu pogram w C&C z wielką przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to podnoszą ten humor coraz bardziej w stronę absurdu. W RA2 alianci mieli już inteligentne delfiny atakujące falą dźwiękową, w tej części one powrócą. Jeszcze psy bojowe były ok, w końcu to dość normalne aby wojsko ich używało. No, ale takie coś... Japonia w grze ma stawiać na transformujące się jednostki (to już z lekka zalatuje np. Siege tankiem ze Starcrafta). Już lepsze w sumie to niż delfiny czy pancerne niedźwiedzie. Chociaż akurat o tej armii najmniej wiadomo, więc nadal jest szansa, że wcisną im coś kiczowatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:34, janek1312 napisał:

Czy na karcie graficznej GeForce 6200 256MB pogram na lepszej grafie??


A w ktora gre z serii? Jesli w C&C3 i dodatek to raczej na sredniej, mocno sredniej grafice:) ktora wcale tak brzydko nie wyglada, zalezy ile masz ramu i procek jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować