Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 17:05, Blackhand napisał:

> ...
> Co do samego TD - na stancji mam ściągniętą wersje Gold (oryginał) ale nie chce
mi się
> jechać po 2 płyty
A od czego Daemon Tools :). W końcu są to obrazy w formacie ISO, w dodatku zabezpieczenie
nazywa się "CD check" (to nie jest nazwa zabezpieczenia, jakby co ;)).


Mam w domu Neo+ 256 więc ściąganie odpada (jakieś 6-8 h) a na lapku iPlusa z 16 GBlimtu. . .więc to tez odypada;p

Dnia 22.12.2009 o 17:05, Blackhand napisał:

> ...
> Z DOSową wersją jest tak, że aby odpalić na takiej Viście trzeba śćiągnąć DOSBoxa
a i
> tak potrafi zamulić w niektórych momentach. . .tragedia. Szkoda że oddałem FD.
Windowsowa też muli :/. Przynajmniej ta z TFD (z nieoficjalnym patchem 1.06r2), z tego,
co zaobserwowałem - w czasie produkcji jednostki/budynku (w trakcie tej animacji na przycisku
produkcji). To o tyle dziwne, że na Windows 2000 tego problemu nie było (aktualnie mam
Vistę Home Premium).


Swoją drogą co zmienia ten nieoficjalny pacz? Bo na DOSa to ja gram paczem jeszcze z logiem Virgin Enterteinment i wpisem w napisach - made by Westwood Studios, LV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:09, Paralax16 napisał:

...

Mam w domu Neo+ 256 więc ściąganie odpada (jakieś 6-8 h) a na lapku iPlusa z 16 GBlimtu.
. .więc to tez odypada;p


A, to źle Cię zrozumiałem, przepraszam. Myślałem, że masz ściągnięte obrazy, ale nie masz płytek, na których mógłbyś je wypalić :).

Dnia 22.12.2009 o 17:09, Paralax16 napisał:

...

Swoją drogą co zmienia ten nieoficjalny pacz? Bo na DOSa to ja gram paczem jeszcze z
logiem Virgin Enterteinment i wpisem w napisach - made by Westwood Studios, LV)


http://nyerguds.arsaneus-design.com/cnc95upd/cc95p106/patch106b_r2_en.html
Nawet bez 1.05 (również nieoficjalnego, o ile dobrze pamiętam) nie mogłem grać na W2k (shame on you, EA), mimo zaaplikowania patcha dla XP. Więc fanowskie patche to przydatna rzecz :).
Ogólnie polecam stronę Nyergudsa, sporo tam goodies dla fanów serii C&C, ze szczególnym naciskiem na TD (np. misje z wersji na PSX i N64) i RA1 (brakujące intro z kampanii z mrówkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat coś nam zamiera ostatnimi czasy, a tymczasem regularnie co pewien czas na oficjalnej stronie C&C wychodzą newsy i opisy kolejnych jednostek. Ostatnio wyszedł ciekawy news przedstawiający główne cechy i jednostki klasy defensywnej:
http://www.commandandconquer.com/news/beta-uplink-series-part-3-defense-class

Klasa silnie bazująca na piechocie, a co ważniejsze jako jedyna posiadająca możliwość wybudowania bazy (chociaż i tak nie do końca tak pełnej jak w poprzednich odsłonach serii). Może być to klasa idealna dla tych, którym nie spodoba się całkowity brak możliwości stawiania budynków (poza posiadaniem MCV) i którzy będą chcieli zagrać czymś, co jest chociaż częściowo podobne do stylu gry znanego z poprzednich części serii. Tylko czy pozostałe nowe rozwiązania przypadną do gustu? Sam tego jeszcze nie jestem do końca pewien. Sporo tutaj podobieństw do stylu gry w Dawn of War 2 (co do której mam dość mieszane uczucia - z jednej strony gra grywalna, z drugiej dość szybko znudziła się na multi ze względu na małą różnorodność rozgrywki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od zawsze jestem fanem C&C mam wszystkie części i chciałem się zapytać, dlaczego ja nie dostałem klucza do bety o_O. Wygrałem Red Alert 3 (EK) w konkursie na nazwę edycji kolekcjonerskiej i mam jakaś kartkę z cd-keyem do bety zarejestrowałem się od razu po dostaniu gry i do dzisiaj nie ma cd-keya.. -_-'''' A chciałem zobaczyć jak beznadziejnie się gra w C&C 4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ej mam problem z multiplayerem w command and conquer 3 tiberium wars!!! Nie pamiętam hasła i loginu do konta? Co zrobić? Bo jak drugi raz zakładam konto to pisze że nie można drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:42, marc95x napisał:

Ej ej ej mam problem z multiplayerem w command and conquer 3 tiberium wars!!! Nie pamiętam
hasła i loginu do konta? Co zrobić? Bo jak drugi raz zakładam konto to pisze że nie można
drugi raz...


1. Popłacz się. . .
2. Opcja "Zapomniałem hasła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm :).

Ambitnie postanowiłem przejść wszystkie misje w TD, na razie Nodem (nieźle mi idzie, zostały mi już tylko dwa warianty misji 13 - EB i EC; powiem, że EB jest "jakby" trudniejszy od EA - ion canon + desanty chinooków potrafią napsuć krwi) i uśmiałem się przy misji 10, wariant EB. Po co nam w tej misji inżynier - tego chyba nikt nie wie :D.
PS Im więcej gram w gry Westwoodu, tym silniejsze mam wrażenie, że seria C&C (i nie tylko) skończyła się wraz z zamknięciem tego studia. Ktoś w EA najwyraźniej nie wie, że nie naprawia się czegoś, co nie jest zepsute :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Czy legalne jest (jesli ma się 2 kompy w domu) granie na hamachi w tiberium wars na 1 cd-keyu (jesli tak to w jaki sposób)bo mi woła ze cd-key jest w uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: czy C&C 4 oferowane w sklepie gram.pl (preorder) to wersja "elektroniczna"? tzn w pudełku jest tylko kod (bez nośnika dvd) pozwalający pobrać z netu grę. Czy to tak jak z dodatkiem do RA3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 00:46, Isildur napisał:

Jest to wersja na płycie DVD ;)

to dobrze - pewnie też pełno innego stuffu będzie w pudełku :)

zamawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z włączeniem gry C&C Generals. Włączam gre, pojawia się logo i dalej nic się nie dzieje... Gra zatrzymuje się przy ładowaniu. Dodam, ze mam wersje First Decade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj zamawiał pre-order z C&C4 na gram.pl? Ja dzisiaj zobaczyłem w statusie mojego zamówienia, że darmowy RA3 został z niego usunięty... A pre-order zamawiałem jakieś 3 miesiące temu. Czyżby małe oszustwo? Mam nadzieję, że przynajmniej będzie to obiecany pre-order z dodatkową misją do singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem i mam to zamówienie w liście wysłanych razem z RA3. Możliwe że do Twojego zamówienia wkradł się jakiś błąd, jeśli dojdzie do Ciebie i RA3 będzie w środku to znaczy że błąd był mały i nie warto się nim przejmować, jeśli RA3 w przesyłce nie będzie skontaktuj się z obsługą sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że było to tylko tymczasowo. Obecnie po ponownej zmianie statusu zamówienia (z "gotowe do wysyłki" na "wysłane") RA3 ponownie tam widnieje. Tak więc na szczęście był to chyba tylko mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do tych co grają już w C&C4: czy przy instalacji gry jest możliwość wyboru ścieżki docelowej na inną niż dysk c: ? Pamiętam, że w C&C3 takiej możliwości nie było, a tylko (sic!) instalacja zaawansowana to zawierała. Poza tym czy gra zawiera też jakąś inną formę DRM, prócz konieczności bycia zalogowanym cały czas?

Właśnie otrzymałem swoją kopię gry dzisiaj dlatego pytam. Tak na marginesie to jak stoi sprawia z aktywacją tamtej dodatkowej misji z pre-ordera? Mam grę właśnie z pre-ordera, ale żadnej takiej rzeczy jak jakiś dodatkowy kod w pudełku (poza numerem seryjnym) nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować