Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

czuje się dobity - ale nie wierzę w to. firma jest dla klientów - nie ma klientów nie ma firmy; jeśli tą produkcja chcą tylko pokryć wydatki poniesione na stworzenie i wydanie gry (bo nie spodziewają się odnieść sukcesu sprzedażowego), nie przykładają się i mają wszystkich w "poważaniu" no to sorr... nie na tym polega tworzenie wizerunku marki (chodzi mi o EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:35, Martimat napisał:

czuje się dobity - ale nie wierzę w to. firma jest dla klientów - nie ma klientów nie ma firmy;
jeśli tą produkcja chcą tylko pokryć wydatki poniesione na stworzenie i wydanie gry (bo nie
spodziewają się odnieść sukcesu sprzedażowego), nie przykładają się i mają wszystkich w "poważaniu"
no to sorr... nie na tym polega tworzenie wizerunku marki (chodzi mi o EA).


Masz rację. Tylko szkoda mi wielu zmarnowanych kiedyś tytułów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - coś co było legendą, przez takie postepowanie staje się pospolitym ***** (no przesadziłem trochę); tyle potencjalnych hitów się marnuje; fakt każda gierka może odnieśc sukces - ale te, które mają rzesze wiernych fanów? nie powinno byc inaczej jak zadbac o nich i tyle.

btw - duke nukem forever - podana oficjalną pdate premiery, nie panmiętam dokładnie - ale to tak jakoś w paxdzierniku 2006 (i nie jest top kolejne przesunięcie czegoś co nie ma wyjść - tylko data pokazu i trafienia do sklepów); choć - za cicho o tym jak na mój gust; naciagane to jest znowu;

a nawiązując - juz wolę czekać dłuuugo na c&c3 niż się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:15, Martimat napisał:

a nawiązując - juz wolę czekać dłuuugo na c&c3 niż się zawieść.


Mam również takie oczekiwania. ;) A propos, wiesz może jaki będzie system rozbudowy? Znaczy chodzi mi czy budynki będą budowane w menu automatycznie czy sterujemy chodzącymi budowniczymi i stawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie. ale wydaje mi się, że jeśli zmienią sposób budowy z automatycznego na "za pomącą''peonów" (w porównaniu do c&c2-ts (choć może to wyjść na + )
to znów będą w ten sposób zmieniać klimat gry i przyzwyczajenia graczy :/

ja wołałbym automat - tak mi się zawsze kojarzy c&c - i wtedy trzeba dbac o główny budynek bazę (jako punkt strategiczny - co jest bardzo logiczne) lub mcv
jest dla mnie bardzo dziwne - że zniszczenie "dowództwa" nie wpływałoby na kondycję twojej armi (bo jeśli masz xxxx kredytów zasuwasz robolem w inną część mapy i budujesz sobie nowe dowództwo)

mimo że to nie dokońca realistyczne - to w niektórych grach bardzo "grywalne" , do c&c mi nie pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że EA nie słucha graczy....niestety nie mogę sięz tobą zgodzić, gracze a raczej ich posty na głównej str.forum,domogali sie wprowadzenia niebieskiego Tyberium,ponieważ nie był on uwzględniany w nowym cnc...EA wysłuchało i wprowadzi niebieskie tyberium, to po 1 , po 2, na scrennach widoczne było że kryszały tyberium sa za duże, i znów interweniowali gracze, wynikiem czego na ost. sreenie widzimy poprawe i mniejsze kryształy, jak widac EA nie robi gry "tylko dla siebie " ale też słucha graczy ich podpowiedzi i wprpwadza wzmianki.Co do Klepackego pewnie chciał dużo forsy i sie nie zgodzili,Co do roli Kean''a nic nie jest potwierdzone ani zaprzeczone...Co do syst. budowania...bedzie sidebar, czyli po staremu...a jeżeli chodzi o przesunięcie premiery to chyba dobrze że dopracują gre do wymagań graczy.ja moge poczekać i nawet te 2,3 miesiące dłużej, niż co miesiąc sciągć patcha(jak w przypadku homma5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:13, pilaf napisał:

HAHAHAHHAHA dziś dostaem newsleter..KUCAN będzie kane''m..no nareszcie spokój..


ufff - bardzo dobrze! to chciałem wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem, dlaczego tak długo zwlekali z opublikowaniem screenow z jednostkami Nod. Gdyby nie te godła bractwa na budynkach, to byłbym święcie przekonany, że to baza tej trzeciej rasy. Strasznie sobie pozwolili projektanci z EA LA. Na temat czołgów wypowiadał się nie będę, bo groziłoby to pewnie degradem. Zdecydowanie są to najgorzej wyglądające jednostki, jakie widziałem. Tak mi popsuli moją armię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CnC 3 kupie na bank bo mam straszny sentyment do tej serii. Nie przeszedlem chhyba tylko dodatków do Red Alert 2 itp. ale aż mi sie lezka w oku pojawia jak przypomne sobie 1 czesc .Ci pikselowaci zolnierze robiacy pompki... ehhh ;) gra która wyznaczyla kanony RTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować