Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 19:31, pilaf napisał:

No aa mnie sie podoba wam powiem. tylko mnei zastanawiaja jaki sprzet bedzie potrzebny. Ostatnio czytałem o minimalnych wymaganiach nadchodzącej gry "Crysis" - minimum 1GB DDR RAM , karta graficzna 256 ddr ,procesor 3Ghz... N/C. Mam nadzieje ze ten nowy CnC nie bedzie tak szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:03, Kimin napisał:

Tak mi popsuli moją armię :(


no stary zamiast coffe bean - czyli flame tanka masz masz ... - to coś na 2 screenie po prawej u dołu, jakieś to całkiem inne -:/ nie wiem - aż tak źle nie wygląda - ale nie czuc tej solidności i mocy !!

co do kupowania - tez na pewno kupię!!! tylko chciałbym zobaczyc jak "pompkują" żołnierze w tej rozdzielczości (to byłby taki wypas ukłon dla fanów! a tak niewiele klatek animacji więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:47, Martimat napisał:

no ale widzę po dalszych screenach - ze w tych zbrojach - to się nawet schylić nie bedą mogli
:P



ale jakie zrobili efetky padania żonierzy. miodzio...ogólnie po tych screenach i filmikach mi się podoba...zobaczymy może coś zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki za linki do filmikow (nie wiedzialem ze juz sa)
do tej pory balem sie ze ea poprostu zrobi moda na bazie bfme2 i wyjdzie kolejny gniot. zobaczymy - zapowiada sie niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:24, Bofors napisał:

> NO teraz to was zagne :D http://pc.ign.com/articles/727/727275p1.html
> http://media.pc.ign.com/media/823/823989/vids_1.html ja jestem w szoku...
No aa mnie sie podoba wam powiem. tylko mnei zastanawiaja jaki sprzet bedzie potrzebny. Ostatnio
czytałem o minimalnych wymaganiach nadchodzącej gry "Crysis" - minimum 1GB DDR RAM , karta
graficzna 256 ddr ,procesor 3Ghz... N/C. Mam nadzieje ze ten nowy CnC nie bedzie tak szaleć.


Ta gra chodzi na silniku C&C Generals wiec duzych wymagan napewno nie bedzie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:35, ProChaoS napisał:

Ta gra chodzi na silniku C&C Generals wiec duzych wymagan napewno nie bedzie miala.

no nie wiem - generals tez mial pewne wymagania, a tu doczepili troche nowych technologii, imho na wysokich detalach moze byc ciezko ale powinien sie ladnie skalowac w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:39, gmx napisał:

> Ta gra chodzi na silniku C&C Generals wiec duzych wymagan napewno nie bedzie miala.
no nie wiem - generals tez mial pewne wymagania, a tu doczepili troche nowych technologii,
imho na wysokich detalach moze byc ciezko ale powinien sie ladnie skalowac w dol.


Zalezy jakie wymagania dla kogo sa duze. Bo dla mnnie procek 2 ghz 512 ramu to nie duzo. A ta gra pewnie bedzie wymagala 1,5 ghz 512 ramu i karte 128 z px 2.0. A co do technologi to chyba duzo ich nie dali. Ale gra wyglada ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Engine Generalsów jest źle napisany. Na niektórych mapach gra działa tragicznie pomimo mocnych kompów. Występuje jakiś "memory leak". Tak więc nie byłbym pewien wymagać C&C 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby sa juz podane minimalne wymagania sprzetowe, w nowym play''u bo jest dosyc duzy artykul na temat cnc3..wymagania nie sa duze...dobra karta 128mb i pewnie z 512 ramu no i z 2-2.5 giga procek..no ale w jednym z filmikow w wypowiedzi glownego producenta jest mowa o 2 wzmiankach w silniku graf. zreszta widac ze jest poprawiony i to o ile......same efekty pogodowe sa wyj**ne...albo zwroccie uwage na malej burzy w samym sierodku pola tyberium.. no cudo.....Ja tylko sie modle zeby nie zwalili tak jak w generalsie, 1 filmiki no miod a potem co zje**ali na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:31, gmx napisał:

:) dzieki za linki do filmikow (nie wiedzialem ze juz sa)
do tej pory balem sie ze ea poprostu zrobi moda na bazie bfme2 i wyjdzie kolejny gniot. zobaczymy
- zapowiada sie niezle...



a spoko jakc cos bedzie z nowosci odrazu powiadomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 15:46, pilaf napisał:

juz cos mam zapraszam na cc.imo.pl tam sa juz zdjecia z targow lipskich.



sorki pelna nazwa cc.imro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm taki earth 2160 niby tez mial takie uber-wymagania.. a jak wygladal.....
a ja mam athlona 2000@ 2600xp+ (z 1.6 ghz do 2.2)
gf fx 5600 z najnowszym biosem i podkreconym o 15%
do tego 512 ramek
i działało miodnie na wysokich ustawieniach (ale nie najwyzszych)
do czsu premiery moze sobie dokupie pamiatek i zmienie grafike (optuje z 7600 z 256 ramkami na pokladzie) i jestem jakos dziwnie spokojny ze mi bedzie to chodzic jak ta lala:D (ale jak nie upgraduje kompa to ew. na ustawieniah grafy med :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:17, kluczmen napisał:

hmm taki earth 2160 niby tez mial takie uber-wymagania.. a jak wygladal.....
a ja mam athlona 2000@ 2600xp+ (z 1.6 ghz do 2.2)
gf fx 5600 z najnowszym biosem i podkreconym o 15%
do tego 512 ramek
i działało miodnie na wysokich ustawieniach (ale nie najwyzszych)
do czsu premiery moze sobie dokupie pamiatek i zmienie grafike (optuje z 7600 z 256 ramkami
na pokladzie) i jestem jakos dziwnie spokojny ze mi bedzie to chodzic jak ta lala:D (ale jak
nie upgraduje kompa to ew. na ustawieniah grafy med :) )



akurat earth mial zjebany silnik graficzny...no ale w sumie moze miec duze wymagnia wkoncu to juz bedzie gra 2007:P a nie jakas pierdola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:25, pilaf napisał:

akurat earth mial zjebany silnik graficzny...no ale w sumie moze miec duze wymagnia wkoncu
to juz bedzie gra 2007:P a nie jakas pierdola :D


Earth 2160 jest już całkiem niezłe po spaczowaniu. I mało jest takich strategii z takimi możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:27, Galadin napisał:

> akurat earth mial zjebany silnik graficzny...no ale w sumie moze miec duze wymagnia wkoncu

> to juz bedzie gra 2007:P a nie jakas pierdola :D

Earth 2160 jest już całkiem niezłe po spaczowaniu. I mało jest takich strategii z takimi możliwościami.

czy ja wiem....malo jestem przekonany do earth''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować