Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Jak nie zapomnę to czasem śledzę oficjalną stronkę. Jako, że w temacie niewiele się dzieje to napiszę, iż niedawno podano oficjalną datę wydania: http://www.ea.com/commandandconquer/news.jsp?id=14 Jak widać będzie to marzec, czyli już niedługo. Tak więc czy gra spełni nasze oczekiwania i czy lepiej wydanie tym razem "support" ze strony EA dla społeczności będziemy mogli przekonać się w sumie już niedługo... Oby tylko zadbali o multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli EA zrobi edycję kolekcjonerską, to pewnie tak. Z drugiej strony nie każda gra musi być w wersji kolekcjonerskiej, więc może zdarzyć się tak, że będzie tylko zwykła. I dobrze, gra jest ważna - nie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apoc (pod nickiem pred.) na oficialnym forum pisal ze bedzie pre-order z jakimis dodatkami dla fanow, nie wiem czy mial na mysli edycje kolekcionerska czy zwykla, fakt faktem ze fajnie by bylo miec opcje zamowienia takiego preorderu na np gram.pl
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:01, Tymian napisał:

Apoc (pod nickiem pred.) na oficialnym forum pisal ze bedzie pre-order z jakimis dodatkami
dla fanow, nie wiem czy mial na mysli edycje kolekcionerska czy zwykla, fakt faktem ze fajnie
by bylo miec opcje zamowienia takiego preorderu na np gram.pl
pozdro

Może to tylko dodatki do zamówienia, a nie edycja kolekcjonerska. Na razie nie ma jeszcze zapowiedzianej edycji kolekcjonerskiej, więc na ten moment trudno stwierdzić, czy w ogóle będzie. Zresztą i tak najważniejsza jest sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pred pisal ze to bedzie dostapene tylko w preorderze. na zagranicznych stronach sklepow internetowych juz mozna skladac zamowienia ciekawe kiedy bedzie to dostapene w polsce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Wasza ulubiona "rasa" (rotfl :P) i czemu, moze jakies takty do tego? ;>

Zaczne pierwszy :P
Na poczatek oczywiscie fajnie sie micro''uje GLA.. podstawowy samochod i paru kolesi z rakietami :P jak sie potrafi, to na poczatek mozna niezle namieszac ;) no a potem oczywiscie szybki ScudStorm :D
a co do USA.. to grajac z CPU mozna sie pobawic w budowe lotnisk :P ale nie wiem czy w sieci to sie sprawdza.. :)

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zwykłą serię to lubiłem GDI, a jeśli chodzi o Zero Hour to najlepiej mi się grało tym generałem od czołgów. Po prostu wystarczyło mieć kilka tych jego ulepszonych czołgów i można było spokojnie wygrać grę z mniej doświadczonymi graczami. Inna sprawa, że multi w Zero Hour szybko upadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat jak stał, tak dalej stoi :/ Chyba niewielu jest fanów CnC na tym forum. Jeśli to kogoś interesuje to niedawno Gamespot opublikował artykuł dotyczący GDI i Nod w C&C3. Siły GDI są bardziej zorientowane na walkę z użyciem ciężkiego sprzętu, podczas gdy Nod ma stosować mniej konwencjonalne środki i ich sposób walki ma się opierać głównie na taktyce "hi & run". Technologia Nod wydaje się też bardziej futurystyczna niż ta GDI.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3/news.html?sid=6163297&tag=topslot;title;1&om_act=convert&click=top slot&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tiberium Sun było dość podobnie ... więc to żadna nowość.
Tak widzę po screenach, że grafika (przynajmniej samych pojazdów) nie będzie wiele lepsza od tej z Generals. Albo przynajmniej tak mi się wydaje ... :-?. Jedyne co robi na mnie niezłe wrażenie, to rozległe pola z tym zielonym tiberium ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:44, Dann napisał:

W Tiberium Sun było dość podobnie ... więc to żadna nowość.
Tak widzę po screenach, że grafika (przynajmniej samych pojazdów) nie będzie wiele lepsza od
tej z Generals. Albo przynajmniej tak mi się wydaje ... :-?. Jedyne co robi na mnie niezłe
wrażenie, to rozległe pola z tym zielonym tiberium ;-).

W końcu ten sam engine, więc nic dziwnego, że podobna. Według mnie została trochę ulepszona. Może przynajmniej wymagania nie będą przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby ten engine poprawili. Na niektórych mapach gra tak zwalniała, że nie można było normalnie grać. Zegar odliczający użycie np. SCUD odliczał niby 6 minut, tymczasem mijało jakieś pół godziny. Sytuacja taka miała miejsce oczywiście tylko na paru mapach, w dodatku w momencie, gdy wszystkich przeciwników ustawiało się na "Brutal". Oczywiście EA nigdy nie wydało stosownego patcha, mimo, że wiele osób opisywało ten błąd. Mam nadzieję, że chociaż przy nowej odsłonie C&C to poprawią. Choć znając EA to nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:41, Arclight napisał:

Dobrze by było, gdyby ten engine poprawili. Na niektórych mapach gra tak zwalniała, że nie
można było normalnie grać. Zegar odliczający użycie np. SCUD odliczał niby 6 minut, tymczasem
mijało jakieś pół godziny. Sytuacja taka miała miejsce oczywiście tylko na paru mapach, w dodatku
w momencie, gdy wszystkich przeciwników ustawiało się na "Brutal". Oczywiście EA nigdy nie
wydało stosownego patcha, mimo, że wiele osób opisywało ten błąd. Mam nadzieję, że chociaż
przy nowej odsłonie C&C to poprawią. Choć znając EA to nie jest takie oczywiste.

Możliwe, zwłaszcza, że po wypuszczeniu gry EA nie dba o wydaną grę (patche, społeczność sieciowa gry itd.) zbyt długo. Wydają masowo gry i każdą zaraz po premierze praktycznie porzucają. Możliwe, że C&C3 będzie mieć trochę błędów lub problemy z balansem. Generals nie był zbalansowany i coś czuję, że w C&C3 GDI może być znowu przepakowane jak w poprzednich częściach ;) Chociaż mi to w sumie odpowiada, bo ich lubię. To akurat moje osobiste odczucie, bowiem i w TD, i w TS tą armią grało mi się dużo lepiej. Po co komu taktyka "hit & run", jak łatwiej wyprodukować masę ciężkich czołgów ;) Dobrze by zrobili według mnie, jakby w C&C3 dali już limity na jednostki np., że nie można zrobić więcej ciężkich czołgów niż 6, bo tak to możemy znowu mieć masówkę. Engine oczywiście też powinni zoptymalizować, ale EA niestety z tego nie słynie. Łatwiej jest wydawać gry o przesadzonych wymaganiach, a pewnie "niech sobie kupują nową kartę co pół roku...".

No cóż, oby EA wydawało chociaż jakieś patche po premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:50, Czedwik napisał:

No cóż, oby EA wydawało chociaż jakieś patche po premierze gry.


Najlepiej by było, gdyby te patche więcej naprawiały niż psuły ;-D Bo patrząc na takiego BF2 to patchowanie bardziej szkodzi niż pomaga.

Balans faktycznie może być problemem, ale przecież EA nie będzie się tym zajmować ;-P Niech się gracze męczą, w końcu dostali nową odsłonę C&C... O właśnie! Ciekawe, czy EA ma zamiar zrobić coś, żeby nowe C&C było jakimś krokiem naprzód, niekoniecznie w RTS''ach, ale w serii C&C, bo jeśli mają zamiar wydać odgrzewany kotlet, to ja dziękuję. Ciekawe, czy wzorem BF2 nowe dodatki rozmieniać się na drobne i będzie je można wyłącznie ściągnąć przez EA Downloader...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc.

Gram w Tiberian sun gdi . Przy misji gdzie musze uratowac tratosa nie konczy mi misji. Mimo ze tratos jest uratowany a baza nod zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 15:58, Arclight napisał:

Balans faktycznie może być problemem, ale przecież EA nie będzie się tym zajmować ;-P Niech
się gracze męczą, w końcu dostali nową odsłonę C&C... O właśnie! Ciekawe, czy EA ma zamiar
zrobić coś, żeby nowe C&C było jakimś krokiem naprzód, niekoniecznie w RTS''ach, ale w serii
C&C, bo jeśli mają zamiar wydać odgrzewany kotlet, to ja dziękuję. Ciekawe, czy wzorem BF2
nowe dodatki rozmieniać się na drobne i będzie je można wyłącznie ściągnąć przez EA Downloader...


Damn ... I hate those EA guys ;-P
Kto im pozwolił położyć swoje brudne kapitalistyczne łapska na tak legendarnej serii, jak C&C ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/commandandconquer/news.jsp?id=Kane_Edition

Spacjalna "Edycja Kane''a" ma wyjść równo z premierę gry. Ciekawe czy będzie dostępna w Polsce, jeśli oczywiście cena nie będzie wygórowana. Trochę nie podoba mi się to, że w kolekcjonerskiej będą nowe bonusowe mapy i po jednej dodatkowe "skórce" na jednostki gracza. Takie edycje nie powinny mieć wpływu na samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować