Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Proste i stare gry

37 postów w tym temacie

Wiecie co powróciłem do grania w stare gry takie jak Moonstone. Wciągło mnie to dosyć.
Z prostych gier proponuję zagrać w Platypus - taka strzelanina samolotowa.

Rozumiem że to nie to co Warcrafty i Unrealy, ale czasem warto sobie coś urozmajcić

Skyroads - prosciutka, a pochłaniała i pochłania godziany na podejścia do etapów :].
Dla nieobytych - platformówka z widokiem TPP, gdzie prowadziliśmy statek kosmiczny po platformach i przeskakiwaliśmy między różnymi klockami. Nie brzmii najlepiej, ale gra się wyśmienicie !!! Rocznik bodaj ''93

Prince of Persia - ta muzyka, ten klimat :] I ta całkiem nowatorska walka na miecze (były bloki!!!) Rocznik ''91 ?

Winter - zestaw gier z olimpaidy zimowej. Kolorowa grafiak i do wyboru: slalom, slalom gigant, biatlon, skoki, bobsleje i saneczki. Widok TPP, wyśmienita zabawa - rocznik chyba ''90.

Rick Dangerous i wszystko jasne najlepsza zrecznoścówka/ platwormówka jaka kiedykolwiek powastała w 1992 została przeniesiona na PC z comodore 64 naprawde warto zagrać w obie częsci, bo sa świetne a zajmują niecałe
1 mb

nigdy nie zapomne Superfroga z amigi(na pc nigdzie nie moge znalesc działającego), Fire&Ice(tez fenomenalna platformowka),Lew Braian(nie pamietam jak sie pisze) a z bijatyk to MKI i II,SFII,Fighting Spirit(to wachlowanie dyskietkami mialo swoj urok:)-grałem w nie na emulatorach ale zawsze cos jest nie tak:/

Dnia 15.12.2005 o 22:04, SiniS napisał:

Ja nadal dość często gram w stare gry, a to dzięki emulatorom :-) Te Pegazusy, Segi i inne
konsole... to były czasy.

Kto niepamięta Kontry, Bombermana czy Tank''a :D ?

Dnia 15.12.2005 o 22:33, Backside napisał:

> Ja nadal dość często gram w stare gry, a to dzięki emulatorom :-) Te Pegazusy, Segi i
inne
> konsole... to były czasy.

Kto niepamięta Kontry, Bombermana czy Tank''a :D ?

Klasyka. MNIAM!

Warto czasem powrocic do starych hitow, chociazby na emulatorze. Tony grywalnosci i zarwane kilka godzin - gwarantowane.

tank to byla ta gra z pegasusa co sie bronilo orla i ulepszalo swoj czolg znajdzkami? :D Jesli dorbze pamietam to spedzilem przy tym kupe godzin z bratem ;D

Dnia 15.12.2005 o 22:43, Lailonn napisał:

tank to byla ta gra z pegasusa co sie bronilo orla i ulepszalo swoj czolg znajdzkami? :D Jesli
dorbze pamietam to spedzilem przy tym kupe godzin z bratem ;D

Dokładnie :]
Pamiętam w głowie 30 czy 40-którś poziom - oczy zaszklone i zmęczone, ale cały czas "jeszcze do następnego poziomu" :]

Była kiedyś taka fajna gra, w której na jednej planszy toczyły dwa robaki. Strzelały do siebie z czego tylko się dało. Wygrywa ten, który przeżył. Bardzo fajna gra w trybie rzeczywistym. Idealna do zabawy przy jednym kompie dla dwóch osób. Pamięta może ktoś tytuł? Kiedyś była w Resecie chyba.

Zaloguj się, aby obserwować