Zaloguj się, aby obserwować  
Blazej_M1

JAKĄ GRE CHCECIE NA ŚWIĘTA

217 postów w tym temacie

Tak między nami nie dostane żadnej gdyż sam musiał bym sobie kupować:( Ale skoro już mowa to moze jednak pełne legalize żadnych satdionówek a najbardziej to do kolekcji:

HoMM III - Gold (z sentymentem)
HoMM V - Hammers Of Fate
THAW
HipHop Producer (ejay HipHop 6)
Setlerss II 10th anneversary
Juiced: Szybcy i Gniewni
NFS Carbon

Oraz DBZ Budokai Technakai 2 z konsolka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duzo gier... a poniewaz nie mam pomyslu to warcraft 3 i moze neverwinter nights diamentowa... (diamentowa moze bede mial na gwiazdke :P) GW rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. trochę tego jest, a i tak wiem ze nie będzie za bardzo czasu pograć :(

ale Dodatek do Obka, G3 (angielska wersje) no i Medivala II ... no i jeszcze dodatek do Herosów V i... dobra, dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tak z całego serca to bym chciał World of Warcraft(nie dodatek)ale moge zapomnieć o tym przez opłaty abonamentowe;(.Pewnie będe miał dodatek do Heroesa V i może jakaś inna gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..ostatnio zakupiłem Flatout 2,Carbna i Hitmana Blood Money.Czegóż mi więcej do szczęścia potrzeba?Ano chciałbym Company Of Heroes,Fifa 07 oraz...niech będzie Just Cause ;)W sumie to jeszcze nie myślę co dostanę i co będę chciał.Dostanę kasę to zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką gierkę (spośród już wydanych, oczywiście) byście polecili, aby lepiej wczuć się w atmosferę świąt? :D Mi przychodzą na myśl jedynie obie Syberie, śniegu i uroczego klimatu tam nie brakuje, ale za to świąt jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chiał żeby pojawił się Fallout 3, żeby była niespodzianka na święta i żeby CDPROJEKT zrobił świetną lokalizację :] . Właśnie taką grę bym na święta chiał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:25, Sephirath napisał:

Spore i Witchera, ale chyba się nie wyrobią :]

Ew, Just Cause by mi się podobał :)

Spore będzie w 3 kwartale 07 czyli wyjdzie pod koniec roku 07 przy dobrzych wiatrach:] Oni zawsze tak obiecują a my czekamy i czekamy. A tak nawiasem mówiąc: co Wy widzicie w tym Spore?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować