Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie bety Halo 3

17 postów w tym temacie

W betę nie grałem, ale kompletnie zawiodłem się na niej na podstawie filmów obecnych chociażby na youtube - oprawa graficzna absolutnie NIE jest nextgenowa. Całość wygląda jak Halo 2 po niewielkim doładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy o tym h3 na peceta? Trzeba być niezrównoważonym umysłowo by grać w to na pececie. Może ta gra wymaga czasem trochę zbyt dużo precyzji jak na pada, ale cała mechanika rozgrywki jest właśnie pod niego robiona.

Naszczęście h3 wychodzi tylko na 360, tak samo jak halo wars, a jeśli wyjdzie na peceta to za 2 lata a wtedy już będzie przestarzałe.

A w becie wkurzające było to losowanie trybu gry. I szkoda że grafika trochę słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedna z niewielu gier, która kusi mnie do zakupienia 360, oprócz Gears of War. Mimo to chyba pozostanę przy PC, może za 5 lat doczekam się Halo 3 na blaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konwersja...na dźwięk tego słowa przechodzą mnie ciarki (DMC3!!!!). Mam nadzieję, że AŻ tak źle nie będzie...:) A nawet dobrze być może. Wszak to X360, a takie gry jak Lost Planet czy choćby nasz ukochany TDUnlimited udowodniły że ich grafa na piecku (po leciutkim lifingu) trzyma się całkiem nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy pewni, że 25 września Halo 3 przyciągnie do XBL i samego Xboksa nowych graczy." - na pewno nie kupię dla tej gierki Xklocka. Chyba patrzą na świat przez zbyt różowe okulary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować