Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kościół anglikański vs Sony, akt trzeci

56 postów w tym temacie

No nie aż mi szkoda Sony ;] . Ale moment czy Sony wyprodukował Resistance ? Bo jak nie to niech idą do producenta , Sony może jedynie się podporządkować do wyniku takiej "walki" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny żałosna postawa ''nismenuf'' z gram.pl. I co ciekawe po raz kolejny Zaitsev w roli głównej. Najpierw durny artykuł na temat EvE (ale tytuł jak najbardziej chwytliwy i sensacyjny), tym razem jeszcze jedno intrygujace tłumaczenie z języka angielskiego. Cytując za BBC:
''He said: "When larger organisations like Sony find their copyright has been breached, they are very quick to use the law. When Sony used images of Manchester Cathedral as part of a game which extolled gun violence it was not only in bad taste, it was also very, very insulting to not simply the Church of England, but to people across the land who think it is inappropriate that big corporations behave in this way."
Mr Blair replied: "I agree with you. I think it is important that any of the companies who are engaged in promoting this type of good have some sense of responsibility and also some sensitivity to the feelings of others. It''s important that people understand there is a wider social responsibility as well as simply responsibility for profit," he added.''
I teraz prosiłbym albo o wyjaśnienie gdzie wypowiedzi aktualnego jeszcze premiera brytyjskiego jest wspomniane coś na temat wpływu gier na młodzież, albo o podanie innego synopisu, którego widać nie znalazłem.
Wreszcie o ile mi wiadomo rolą osoby przedstawiającej ''newsy'' jest robić to w sposób obiektywny, a nie faszerować tekst swoimi pomysłami.
Zatem po raz kolejny: ''Zaitsev, get a clue -_-'' ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

./cutwristsgamesrt3hbadforjoo,k?

a podsumowania typu dual shock to ostatnio czytałem u kumpla 8 lat temu w podstawówce gdy zachwycał się Neo (chyba tak nazywała się ta raczej nędzna namiastka prasy konsolowej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:45, dark raziel napisał:

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=77714
"I think this is an immensely difficult area, the relationship between what happens with these
games and its impact on young people," the prime minister went on.

Ok, jest pełna wersja wypowiedzi, której BBC nie zamieściło - cofam co pisałem o złym tłumaczeniu. Jednak czytając news na eurogamer.net widać co znaczy (względna) obiektywność piszącego, więc mój zarzut odnośnie ''interpretacyjnej frywolności'' ( ;P ) autora informacji na gram.pl podtrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:03, dark raziel napisał:

"tłumaczenie jest albo piękne albo wierne"

w rzeczy samej. Piękne nadaje się do książek (choć nie wszystkich), wierne powinno znajdować się na stronach informacyjnych. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:47, Snufol napisał:

./cutwristsgamesrt3hbadforjoo,k?

a podsumowania typu dual shock to ostatnio czytałem u kumpla 8 lat temu w podstawówce gdy zachwycał
się Neo (chyba tak nazywała się ta raczej nędzna namiastka prasy konsolowej)...


Czytałeś wogóle Neo Plus. Napisałeś chyba tak nazywała się ta raczej nędzna namiastka prasy konsolowej więc chyba nie. Nie ma to jak sensowny argument nie?

Zaitsev powinien znaleść sobie coś do roboty bo jak widać to nie ma.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:10, GandalftheBlack napisał:

> ./cutwristsgamesrt3hbadforjoo,k?
>
> a podsumowania typu dual shock to ostatnio czytałem u kumpla 8 lat temu w podstawówce
gdy zachwycał
> się Neo (chyba tak nazywała się ta raczej nędzna namiastka prasy konsolowej)...

Czytałeś wogóle Neo Plus. Napisałeś chyba tak nazywała się ta raczej nędzna namiastka prasy
konsolowej
więc chyba nie. Nie ma to jak sensowny argument nie?


A Ty czytałeś tę gazetę 8-9 lat temu? bo wtedy ich ''humor'' był raczej nędzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "świetne" podsumowanie jadące po Sony...
może napiszcie od razu: "Nie kupujcie PS3, kupcie sobie X0, dlatego że my jesteśmy jego dystrybutorem i dacie zarobić swojemu ukochanemu serwisowi" i wszystko byłoby jasne... fanboye gram do sklepów a reszta użytkowników do innego serwisu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wtedy po ciężkiej batalii przegrali, jeżeli zrobią to ponownie, to dopiero będzie dla nich Dual Shock."

DualShock to przeszłość - nastały czasy SixAxiS więc żart nie na czasie ;) Swoją drogą ile osób jeszcze będzie wałkowało ten temat? Może sprawa dojdzie do Królowej Elżbiety II ? Mam nadzieje, że nie wyniknie z tego konflikt militarny, bo znowu USA znajdzie powód na zrzucenie bomby na Japonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie czepiają Fajnej gierki no ale w sumie to mogli wyczaić jakis inny kościól naprzykład w Australii :D wtedy by sie nikt nie czepiał (oczywiście żart ) no ale Sony To Sony i tak kase bedzie z tej gry pewnie dalej trzepać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:12, Snufol napisał:

A Ty czytałeś tę gazetę 8-9 lat temu? bo wtedy ich ''humor'' był raczej nędzny...

Są różne gusta, akurat o Neo za wiele powiedzieć nie mogę, gdyż miałem 1, 2 numery, jakoś ogólnie nie przypadło mi do gustu, natomiast Neo + było całkiem przyzwoitym pismem, PSX extreme natomiast dla mnie miało właśnie taki "dość nędzne" poczucie humoru, ale to kwestia gustu, o którym przecież się nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować