Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja LOTRO już dostępna

41 postów w tym temacie

Z góry przepraszam za te odejście od tematu, ale wydaję mi się, że gdybym napisał to w temacie bezpośrednio dotyczącym zagadnienia, to nikt już by się tym nie zainteresował.

Zapewne wielu gramowiczów pamięta konkurs związany z grą STALKER, w którym należało odpowiedzieć na pytania i przesłać przerobiony screen z owej gry. W konkursie tym, razem z kilkoma innymi osobami, zostałem wyróżniony, a w nagrodę dostałem kod zniżkowy na grę i książkę pt. "Piknik na skraju drogi". Jak to wygląda w praktyce? Kod otrzymałem mailem, więc grę zamówiłem i dotarła ona do mnie bardzo szybko. Z książką jednak jest gorzej. Po jakimś dość długim okresie czasu otrzymałem maila z prośbą o podanie danych adresowych. Pomijając fakt, że dane te mam wprowadzone już w profilu, podałem je i... cisza. Później, co mnie zdziwiło jeszcze bardziej, otrzymałem identycznego maila i postąpiłem tak samo - podałem adres, a książki jak nie było, tak nie ma. Niektórzy z "wybrańców" już ją otrzymali, inni niestety tego szczęścia nie mają (nie tylko ja książki nie dostałem).

Piszę o tym nie dlatego, że aż tak bardzo mi na tej książce zależy (chociaż, czego nie ukrywam, z chęcią bym ją przeczytał), ale dlatego, że dziwi mnie takie działanie CD Projektu. W sumie, żałuję, że zamawiając STALKERa książki nie kupiłem, bo tej darmowej pewnie się nie doczekam - przynajmniej bym ją miał, a 15 zł to nie majątek.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:31, Word up napisał:

Mogą pobierać:P? Wszystko powinno być automatyczne...


Tak, mogą pobierać. Gracze mają wybór, czy chcą ściągnąć to poprzez auto-updater, czy też skorzystać z pliku pobranego przez stronę www, lub torrenta. Ot, cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:12, bialas.102 napisał:

/ciach ciach ciach/


Mimo wszystko pospamowałeś i nie ma, że boli. Jest o tym specjalny temat.
Jeśli zaś chodzi o LOTRO, to kiedy startuje ta stronka w kolektywie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie (czyt. jak reszta uzupełnień będzie za free) to WoW w niecałe półtora roku starci połowę klientów...:D LoTRO rządzi!!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie (czyt. jak reszta uzupełnień będzie za free) to WoW w niecałe półtora roku starci połowę klientów...:D LoTRO rządzi!!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:31, amellas napisał:

Jak tak dalej pójdzie (czyt. jak reszta uzupełnień będzie za free) to WoW w niecałe półtora
roku starci połowę klientów...:D LoTRO rządzi!!@


Reszta "uzupelnien" nie bedzie za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować