Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja LOTRO już dostępna

41 postów w tym temacie

Dobre zagranie. Teraz ludzie będa kojarzyć, że gra jest stale rozwijana. Podobnie zrobił NCsoft dodając na początku dodatek, którego nazwy nie pamiętam, bo w tym nie siedzę, ale który dodawał nową krainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:50, T34 napisał:


> Reszta "uzupelnien" nie bedzie za free.

Skąd ta pewność?


Bo mamy kapitalizm ;) No a tak serio to takie przeczucie wewnetrzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:51, Kris_bla napisał:

Normalna sprawa, ze takie upy sie daje za free... Co w tym dziwnego, ze az newsa trzeba dawac?
;-)


Bo jest to pierwszy dodatek?
Bo wnosi trochę nowych ciekawych rozwiązań?
Bo waży prawie 600MB spakowany?
Bo gra jest prawie nówka?
Itd.?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: dla tych co mają grę (i/lub się nią interesują) to ten enws jest bez sensu. News to po prostu reklama gry... (nie tylko producent korzysta na przyciąganiu klientów tymi update''ami, również dystrybutorzy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:39, Geglash napisał:

A ja powiem tak: dla tych co mają grę (i/lub się nią interesują) to ten enws jest bez sensu.
News to po prostu reklama gry... (nie tylko producent korzysta na przyciąganiu klientów tymi
update''ami, również dystrybutorzy :D)

ROTFL - sugerujesz, że gram.pl zawarło jakiś specjalny deal z polskim oficjalnym dystrybutorem tej gry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Lucas węszysz spisek :D. Fajnie że LOTRO wprowadza do znanego swiata nowe motywy. A po drugie to gracze i tak wiedzą że łatka wyszła, ja nim nie jestem, aledziwi mnie to, że podajecie informację w praktyce tylko dla osób grających w grę, podczas gdy oni wcześniej o tm wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:10, MastOfMast1 napisał:

Ależ Lucas węszysz spisek :D. Fajnie że LOTRO wprowadza do znanego swiata nowe motywy. A po
drugie to gracze i tak wiedzą że łatka wyszła, ja nim nie jestem, aledziwi mnie to, że podajecie
informację w praktyce tylko dla osób grających w grę, podczas gdy oni wcześniej o tm wiedzieli.

Czy dwie strony komentarzy pod newsem to nie wystarczający dowód sensowności jego publikacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:22, Ryan Kam napisał:

Kurde , naprawde swiat LOTRO , bedzie piękny i duzy jak tyle łatek będa wpowadzać :)


No mam nadzieje i szkoda że subskrybcji nie mam(aktualnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GW-to osobiscie gram w to baaardzo dlugo i jakos nie mam zamiaru placic za gre. LOTRO kupilem akurat dzisiaj i mam 14 lat. Poniewaz jest platne, pre paid moge kupic tylko dwa razy na rok bo mi szlaban dadza na wydawanie kasy. Sadze ze wielu ma taka sama sytuacje i gdyby sie nie placilo LOTRO i WoW mialyby o wiele wiecej graczy (oraz inne gry MMO jak np. Lineage 2 itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:57, Lucas the Great napisał:

> A ja powiem tak: dla tych co mają grę (i/lub się nią interesują) to ten enws jest bez
sensu.
> News to po prostu reklama gry... (nie tylko producent korzysta na przyciąganiu klientów
tymi
> update''ami, również dystrybutorzy :D)
ROTFL - sugerujesz, że gram.pl zawarło jakiś specjalny deal z polskim oficjalnym dystrybutorem
tej gry? :D


A ono nim nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:22, Geglash napisał:


A ono nim nie jest?

Po pierwsze gram.pl nie jest dystrybutorem gier, po drugie co niby miałoby mieć wspólnego z EMPiK Multimedia (oficjalnym wydawcą LOTRO w PL)? Jakaś szalona teoria spiskowa, jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować