Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ankieta na temat edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina zakończona!

84 postów w tym temacie

Niestety z tego co widziałem to będzie amulet. Gdyby dali jeszcze chociaż koszulkę i na pocieszenie karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 17:01, kodemaster napisał:

czemu poprostu nie wsadzą wszystkiego?

Wszystkiego nie dadzą bo EK by musiało koszować 300 żeby na tym zarobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na koszulkę, bo fajnie byłoby mieć drugą w kolekcji (hipotetycznie;)). Gratuluję fanom medalionów, chyba i ja od premiery Wiedźmina zacznę nosić biżuterię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno będzie to medalion. Osobiście głosowałem na koszulkę, bo wydała mi się najlepszym rozwiązaniem. A może w EK będzie i medalion, i koszulka, a w wersji standardowej jako dodatek tylko medalion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 17:02, Gvynbleidd napisał:

Wszystkiego nie dadzą bo EK by musiało koszować 300 żeby na tym zarobili


Gwarantuje Ci, że znaleźli by się tacy, którzy by za taką kwotę grę kupili. Ciekawym pomysłem byłoby wydanie najbardziej wyjechanej super-limitowanej (dajmy na to 50 czy 100 egzemplarzy) numerowanej edycji kolekcjonerskiej (właśnie za cenę tych 300 złotych), zwykłej edycji kolekcjonerskiej (z paroma gadżetami, ale także limitowanej, powiedzmy 1000 sztuk) i normalnej wersji gry bez żadnych dodatków za standardowe 99 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźmy sie na inne pozycje z listy bo pewnie dostaniemy tandeyny medalionik... Kupie standardową edycje Wiedźmina. edeń nie łudź sie na takie coś. Choć nie powiem. Byłoby to ciekawe :D Jakby była jakaś wypaśna EK, nawet za 300zł to bym kupił, a zrezygnował z Halo 3 Legendary Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłaby cena 30 złotych bez zbędnych śmieciuchów i poszłaby ta edycja kolekcjonerska, jak woda w ilości rekordowej, jak na nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cóż... Ja tam czekam na UberMegaUltimatiwCollectionersEditionOfTheWitcher, o której istnieniu dostałem potwierdzenie. A niech będzie droższa, mam na Wiedźmina w garnuszku na biurku 200zł uzbierane, czekają od miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować