Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwony pierścień do lamusa?

42 postów w tym temacie

Zaitsev

Xbox 360 jest prawdopodobnie najbardziej awaryjnym next-genem. Na temat jego nagłych "śmierci" powstają żarty, a niektórzy stosują nawet triki z ręcznikami, aby tylko konsolę przywrócić do życia. Możliwe, że serwisanci Microsoftu w końcu znaleźli przyczynę takiego stanu rzeczy - przegrzanie.

Przeczytaj cały tekst "Czerwony pierścień do lamusa? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no pierscien jest jeden :P

swoja droga niech zmienia proces produkcyjny i napedy na cichsze - narazie dwa najwieksze problemy xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, lepiej późno, niż wcale, jak to mawiają starzy górale;)
Dla mnie to troche wpadka, że tak poważna firma zaliczyła takie, hm, niedopatrzenie. Szczęściem jednak - serwis działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. Mam Xboxa ale się wcale nie zawiesza, może to "wina" tego, że kupiłem go zaledwie pół roku temu, a z tej partii Xboxy były już bardziej "doszlifowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:58, lukesky16 napisał:

Xbox 360 nie mam, ale zapytać się muszę- jakie są to te triki z ręcznikami?

owijasz recznikiem martwego xa, odpalasz na 10, wylaczasz, odwijasz dajesz mu wystygnac - jest szansa ze jeszcze kilka godzin pochodzi. glupie ale kilku osobom podobno pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe szybcy są ci z Microsoftu wreście wyczaili jaka jest przyczyna przegrzania Xklocka 360 hehe, Ja tam jestem PCtowcem i nielubię Konsol, mam zakurzonego PlayStation (PSX) i tak go nieużywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że XBox 360 nie jest taki niezawodny a do tego głośny , fajny ten trick z recznikami szkoda że z kompem tak niemożna zrobić :D aha i poprawcie ten bład w tekscie bo sie Microsoft obrazi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę...
Normalnie chyba muszę zwrócić Wam honor;)
Nie można było tak od razu? Wtedy nie byłoby napinek pod prześmiewczymi newsami o Sony.
Co do newsa to ja (jako osoba, która nie posiada już gwarancji na X0) nie odetchnąłem z ulgą. Zrobię to jeśli okaże się że te radiatory cokolwiek dają i jeśli będzie można je kupić (a na to się nie zanosi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, prawdziwy problem to zimne luty (Pb free) i lobby ekologów. Przez takie posunięcia (to głównie oni naciskali żeby wycofać ołów z lutów) mamy teraz góry elektronicznych śmieci. A procent tego ołowiu jest znikomy, najwięcej produkują oczywiście zakłady zbrojeniowe (łuski itp.). Aha, jeżeli ktoś nie wie o co chodzi z lutem PB free to tak w skrócie powiem że znacznie skraca on żywotność urządzeń (poniżej jakiejś temp. zaczynają się robić grudki i proces ten postępuje non stop ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trick z recznikiem to owijanie x`a recznikiem aby sie nie grzal .........sa tez metody wystawiania go za okno ,czy ochladzania zimna woda......mozna tez postawic wiatrak obok pudla zeby dmuchal zimnym powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować