Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwony pierścień do lamusa?

42 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 11:26, Beliar-13 napisał:

Ja może sobie kupię Xboxa 360 jak pojawi się ta "lepsza" czarna wersja :D

Elite nie różni się niczym od Premium Core po za pojemnością HDD (120 GB, Premium 20 GB, Core brak HDD) portem HDMI i... kolorem;) Elite składa się z tych samych podzespołów co dwie poprzednie wersję, również radiatory są w nim stare. Także zapewne jest równie awaryjny. Lepiej poczekaj aż przejdą na 65nm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Userzy podali tę przyczynę już dawno, dawno temu...
.. no, to ja idę zepsuć swoją konsolę, żeby dostać z gpu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:05, jackass napisał:

trick z recznikiem to owijanie x`a recznikiem aby sie nie grzal .........sa tez metody wystawiania
go za okno ,czy ochladzania zimna woda......mozna tez postawic wiatrak obok pudla zeby dmuchal
zimnym powietrzem:)

wentylatory generują zbyt duże pole magnetyczne, radzę nie przystawiać do tak delikatnego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię konsol. Jednak zagrałbym w gry typu gran turismo lub burnout :) . Co do chłodzenia to rzeczywiście szybko zaskoczyli co się dzieje wadliwego w tej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:47, WorldWar3PL napisał:

Userzy podali tę przyczynę już dawno, dawno temu...
.. no, to ja idę zepsuć swoją konsolę, żeby dostać z gpu :)

Moja senność objawia się zanikami wyrazów na forum ;-) Chodziło mi oczywiście o radiator na gpu. Bo w końcu każdy X360 ma gpu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:19, Benitokks napisał:

Co do newsa to ja (jako osoba, która nie posiada już gwarancji na X0) nie odetchnąłem z ulgą.



Trzeba było nie otwierać klcka ani nie flashować napędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:29, Blizzard Beast napisał:

Trzeba było nie otwierać klcka ani nie flashować napędów.

Muszę Cię zmartwić. Fakt otworzyłem Xpudło, w celu wykonania fixa (zmiana radiatorów, dwa coolery na tył obudowy) jednak zrobiłem to już po upływie rocznej gwarancji. Wiem że obecnie jest 2 lata gwary ale miła pani z infolinii stwierdziła że mojej konsoli ona nie obejmuje bo została zakupiona gdy obowiązywała jeszcze roczna gwarancja, więc daruj sobie. Po za tym co robię z moją konsolą po upływie okresu gwarancyjnego to już tylko i wyłącznie moja sprawa, mogę ją podłączyć do CO i używać jako wydajnego piecyka, Tobie nic do tego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydawało, że już dawno stwierdzono, że X360 szybko się przegrzewa i to z tego powodu najczęściej pasa... Jak widać, dopiero teraz M$ się tym zainteresował. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech M$ od razu zmieni w środku całą architekturę żeby można było wsadzić tam system chłodzenia, a nie jakieś radiatory. Może to kosztuje ale za błędy się płaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:04, Benitokks napisał:

Muszę Cię zmartwić. Fakt otworzyłem Xpudło, w celu wykonania fixa (zmiana radiatorów, dwa coolery
na tył obudowy) jednak zrobiłem to już po upływie rocznej gwarancji. Wiem że obecnie jest 2
lata gwary ale miła pani z infolinii stwierdziła że mojej konsoli ona nie obejmuje bo została
zakupiona gdy obowiązywała jeszcze roczna gwarancja, więc daruj sobie. Po za tym co robię z
moją konsolą po upływie okresu gwarancyjnego to już tylko i wyłącznie moja sprawa, mogę ją
podłączyć do CO i używać jako wydajnego piecyka, Tobie nic do tego;P


Jesteś pewien, że zadzwoniłeś na dobrą infolinię?:P Moja konsola została zakupiona również w okresie gdy obowiązywała roczna gwarancja (przed polską premierą) i przy serwisowaniu konsoli bez problemu przedłużyli gwarancję o kolejny rok.
-----------------------------------
Jeżeli chodzi o samego newsa: 1) Szkoda, że tak późno na to wpadli. 2) Dobrze że chociaż przed polskim, upalnym latem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xbox 360 od pol roku i jeszcze nie mialem zadnej awarii, ale fakt konsola rysuje plyty jak cholera. Moj Gears of War po 1 miesiacu użytkowania wygladal tak jak bym szorowal plyta po betonie ale to przez to ze konsola stala, gdy ja polozylem to tez rysowala plyte ale nie az tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:24, shinian napisał:

Jesteś pewien, że zadzwoniłeś na dobrą infolinię?:P Moja konsola została zakupiona również
w okresie gdy obowiązywała roczna gwarancja (przed polską premierą) i przy serwisowaniu konsoli
bez problemu przedłużyli gwarancję o kolejny rok.
-----------------------------------
Jeżeli chodzi o samego newsa: 1) Szkoda, że tak późno na to wpadli. 2) Dobrze że chociaż przed
polskim, upalnym latem:P

Moja konsola była i zakupiona i serwisowana w okresie gdy obowiązywał rok gwarancji i nikt nie miał ochoty mi jej przedłużać więc wziąłem sprawy w swoje ręce;) Teraz po wykonaniu fixa temp. w konsoli mocno spadła i da się grać w te upalne dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:26, Arturle napisał:

Ja mam Xbox 360 od pol roku i jeszcze nie mialem zadnej awarii, ale fakt konsola rysuje plyty
jak cholera. Moj Gears of War po 1 miesiacu użytkowania wygladal tak jak bym szorowal plyta
po betonie ale to przez to ze konsola stala, gdy ja polozylem to tez rysowala plyte ale nie
az tak bardzo.

Wyślij konsole do serwisu, płytek Ci nie wymienią bo uważają że to nie ich wina Tylko Twoja (dobre nie?;) ale napęd powinni. Tylko dołącz do konsoli te porysowane płyty bo inaczej uznają ze z konsolą jest wszystko ok i obarczą Cię kosztami przesyłki (370zł w jedną stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff też mi coś - w wakacje mam to na codzien, tyle że z modemem. Ale na szczęście modem jest dość niewielki i płaski i robię to tak - do worka foliowego kładę kostki lodu, a worek na modemie :D Worek, ponieważ na modemie znajdują się dziurki wentylacyjne, a z tyłu rozmaite kabelki odstają no i byłoby nieciekawie jakby się woda wylała :D A jak zostawię modem na pastwę temperatury to sięzaczynają disconnecty z GW i CSS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: gdy wcisną już klientom wszystkie egzemplarze w obecnym procesie technologicznym, a że X0 sprzedaje się ostatnio słabo, trochę może to potrwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować