Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona Wiedźmina już w poniedziałek!

160 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 16:02, Wasil12 napisał:

o czym dokładnie mowa, bo chyba nie w temacie jestem... :)
z góry dziękuję za odpowiedź


... -.- Przeczytaj sobie poprzedniejsze posty, a nie spamujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:58, Oloninho napisał:

> o czym dokładnie mowa, bo chyba nie w temacie jestem... :)
> z góry dziękuję za odpowiedź

... -.- Przeczytaj sobie poprzedniejsze posty, a nie spamujesz...


i ktotu o spamowaniu mówi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 11:34, Lucas the Great napisał:

W najmniejszym stopniu nie reprezentuję CDP. Jednak wciąż się zwracasz z tą sprawą do mnie,
więc może o czymś nie napisałeś? Redakcja gram.pl nigdy nie współpracowała z Valhallą, jako
publicysta nigdy też dla nich akurat nie pisałem - czy ktoś tam napisał kłamstwo o tym, że
zerwałem z nimi współpracę? Podaj mi linka w takim razie. Bo nic nie zrywałem, ponieważ nic
nie było. Zainterweniuję, jeśli ktoś mnie w coś wrabia.


Umówmy się, że moje posty to wołanie na puszczy. Ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi, czy tylko udajesz? Zresztą, nieważne. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre zagranie ekipo CDP. Nic nie jest lepsza reklama niz ''mala awantura''. Nie wazne zeby mowili o grze dobrze czy zle, wazne zeby bylo o niej glosno :] co nie? btw. pozdro dla pana Giertycha jako najpopularniejszego ministra edukacji, ktory wie ze nie wazne jaka glupote sie zrobi byle tylko media nie przekrecily jego nazwiska ;p Ja i tak wiem ze wiedzmin bedzie gra ponadprzecietna i zadene felietony nie zmienia mojej opini, to sie nazywa wiara. pozdro i do zobaczenia we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy trailer.....POWALAJĄCY!!!!!! Widziałem tylko trzu takie trailery po których aż mi dreszcze po plecach przeszedł: pierwszy py trailerze do WoW''a, drugi filmu Władca Pierścieni i trzeci to ten. ZNAKOMITY!!!!!! Tylko że chyba do września nie wytrzymam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:46, lukesky16 napisał:

Ten nowy trailer.....POWALAJĄCY!!!!!! Widziałem tylko trzu takie trailery po których aż mi
dreszcze po plecach przeszedł: pierwszy py trailerze do WoW''a, drugi filmu Władca Pierścieni
i trzeci to ten. ZNAKOMITY!!!!!! Tylko że chyba do września nie wytrzymam ...


Nom, WoW-a też fajniutki trailer, ale wydaje mi się że ten Wiedźmina najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:05, Oloninho napisał:

> Ten nowy trailer.....POWALAJĄCY!!!!!! Widziałem tylko trzu takie trailery po których aż
mi
> dreszcze po plecach przeszedł: pierwszy py trailerze do WoW''a, drugi filmu Władca Pierścieni

> i trzeci to ten. ZNAKOMITY!!!!!! Tylko że chyba do września nie wytrzymam ...

Nom, WoW-a też fajniutki trailer, ale wydaje mi się że ten Wiedźmina najlepszy :)



Też mi się tak wydaje...a i jeszcze i warharrmera 40.000 też niezły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:07, lukesky16 napisał:

> > Ten nowy trailer.....POWALAJĄCY!!!!!! Widziałem tylko trzu takie trailery po których

> mi
> > dreszcze po plecach przeszedł: pierwszy py trailerze do WoW''a, drugi filmu Władca
Pierścieni
>
> > i trzeci to ten. ZNAKOMITY!!!!!! Tylko że chyba do września nie wytrzymam ...
>
> Nom, WoW-a też fajniutki trailer, ale wydaje mi się że ten Wiedźmina najlepszy :)


Też mi się tak wydaje...a i jeszcze i warharrmera 40.000 też niezły :))


O, właśnie też fajny Warhammera 40k, fajny też jest Mark of Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:53, SharpMarv napisał:

Dobre zagranie ekipo CDP. Nic nie jest lepsza reklama niz ''mala awantura''. Nie wazne zeby
mowili o grze dobrze czy zle, wazne zeby bylo o niej glosno :] co nie? btw. pozdro dla pana
Giertycha jako najpopularniejszego ministra edukacji, ktory wie ze nie wazne jaka glupote sie
zrobi byle tylko media nie przekrecily jego nazwiska ;p Ja i tak wiem ze wiedzmin bedzie gra
ponadprzecietna i zadene felietony nie zmienia mojej opini, to sie nazywa wiara. pozdro i do
zobaczenia we wrzesniu.


dzięki za "wiarę" :)
Pamiętajcie że ta "gra" to tak naprawdę nie jest zwykła premiera jakich wiele... Dla całego CDP i nie tylko, to prawdziwe "wydarzenie". Piszą o nim największe magazyny i gazety opiniotwórcze, mówi sie o nim w telewizji, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Nic dziwnego ze wzbudza tak wiele emocji i tych pozytywnych i tych negatywnych.

CDP jako polski wydawca tej gry nie będzie sie posługiwał "awanturami" do promocji Wiedźmina :) Jest to projekt tak duży, o wspaniałym, gigantycznym community, że nie potrzebuje dodatkowych komentarzy/reklamy? budowanych na negatywnych emocjach.

CDP Red przygotowuje grę Wiedźmin dla wszystkich graczy:) Dla tych wierzących i tych dla których "szklanka jest zawsze do połowy pusta" :)

Jak pisał Mike przed nami wiele wyzwań i łatwo nie będzie , ale o co sie bardziej walczy niż o swoje "pierworodne dziecko" ... :)

jednym słowem 3majcie qciuki.
Hooah :)

proszę w tym wątku skupić sie na temacie, czyli nowej stronie Wiedźmina, która rusza już w poniedziałek - a zaręczam to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy .... :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:42, SirYerf napisał:

Znajomy coś mówił, ze ma ruszyc stronka widzemin.gram.pl

czyby kolejna fanowska, a juz mase ich jest


też coś słyszałem, że robią, ale i tak raczej oficjalna to ona nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:53, Wasil12 napisał:

> Znajomy coś mówił, ze ma ruszyc stronka widzemin.gram.pl
>
> czyby kolejna fanowska, a juz mase ich jest

też coś słyszałem, że robią, ale i tak raczej oficjalna to ona nie będzie...


Wasil12 masz piękny awatar więc Ci powiem jeszcze raz co i jak.... :P
zacytuję sam siebie :)

No nie do końca :) thewitcher.com w dalszym ciągu pozostaje oficjalną stroną polskiego wydania gry Wiedźmin. Postanowiliśmy uruchomić dodatkowy adres tak by łatwiej można było znaleźć adres strony ( w tym momencie kojarzonej z polską nazwą -Wiedźmin-)

inaczej mówiąc klikając w wiedzmin.gram.pl przenosicie się automatycznie do strony thewitcher.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie flash? .. Ale dno.
Wszystkie strony flashowe są beznadziejne - długo się wczytują, kiepsko sie po nich nawiguje, nie działa COFNIJ/WSTECZ, nie można normalnie np. zapisać screenów... Flash to dno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:51, SzaacH napisał:

> Dobre zagranie ekipo CDP. Nic nie jest lepsza reklama niz ''mala awantura''. Nie wazne
zeby
> mowili o grze dobrze czy zle, wazne zeby bylo o niej glosno :] co nie? btw. pozdro dla
pana
> Giertycha jako najpopularniejszego ministra edukacji, ktory wie ze nie wazne jaka glupote
sie
> zrobi byle tylko media nie przekrecily jego nazwiska ;p Ja i tak wiem ze wiedzmin bedzie
gra
> ponadprzecietna i zadene felietony nie zmienia mojej opini, to sie nazywa wiara. pozdro
i do
> zobaczenia we wrzesniu.

dzięki za "wiarę" :)
Pamiętajcie że ta "gra" to tak naprawdę nie jest zwykła premiera jakich wiele... Dla całego
CDP i nie tylko, to prawdziwe "wydarzenie". Piszą o nim największe magazyny i gazety opiniotwórcze,
mówi sie o nim w telewizji, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Nic dziwnego ze wzbudza tak
wiele emocji i tych pozytywnych i tych negatywnych.

CDP jako polski wydawca tej gry nie będzie sie posługiwał "awanturami" do promocji Wiedźmina
:) Jest to projekt tak duży, o wspaniałym, gigantycznym community, że nie potrzebuje dodatkowych
komentarzy/reklamy? budowanych na negatywnych emocjach.

CDP Red przygotowuje grę Wiedźmin dla wszystkich graczy:) Dla tych wierzących i tych dla których
"szklanka jest zawsze do połowy pusta" :)

Jak pisał Mike przed nami wiele wyzwań i łatwo nie będzie , ale o co sie bardziej walczy niż
o swoje "pierworodne dziecko" ... :)

jednym słowem 3majcie qciuki.
Hooah :)

proszę w tym wątku skupić sie na temacie, czyli nowej stronie Wiedźmina, która rusza już w
poniedziałek - a zaręczam to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy .... :)





jak znam ży...tego typu przedsięwzięcia to ta stronka może być zrobiona we fleshu. choć osobiście flesh;a nie za bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować