Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - już tylko dwa tygodnie do końca!

55 postów w tym temacie

Trzeba będzie się zebrać w sobie i coś napisać... Mam takie pytanie: Czy jak zarejestrowałem gry w czasie trwania pierwszej połowy tego konkursu, nadal mogę wziąć w nim udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:59, Thompson napisał:

Trzeba będzie się zebrać w sobie i coś napisać... Mam takie pytanie: Czy jak zarejestrowałem
gry w czasie trwania pierwszej połowy tego konkursu, nadal mogę wziąć w nim udział?


jezeli nie barles udzialu w I etapie to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aż 3 gier w extra klasyce które by mnie interesowały a na siłę nie będę kupował. Cóż, chyba konkurs nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przezornie kupiłem dodatkowe trzy gry tuż po pierwszym etapie - zarejestrowałem, napisałem odpowiedź, wysłałem dwie prace (wziąwszy uprzednio udział w I części konkursu) - tak aby wyrobić się przed sesją na uniwersytecie :). Teraz pozostało mi tylko czekać na wyniki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:12, Beliar-13 napisał:

Ten konkurs jest nie dla mnie, bo nie będę kupował 3 gier na siłę :|


Mam pytanie - po ch...(chemie) piszecie, że ten konkurs nie jest dla was bo nie będziecie kupowali trzech gier na siłę? Rozumiem, że mamy się z wami łączyć w bólu (ewentualnie zabić się) i w ogóle. Wasze (w większości) komentarze są tak konstruktywne, że przedstawiają masę argumentów, plusów, minusów i w ogóle, tudzież nie ma bata, żeby ich nie wziąć pod uwagę. Osobiście dla mnie nie różnią się niczym od "Pierwszy!", "Drugi!" itd. Mhm ;->.

Topic:
Konkursik całkiem fajny ;-). Sam się teraz zastanawiam, czy nie wziąć by udziału, a trzy gierki już mam nawet wypatrzone. :P Do tego z sześcioma raczej nie będę się pchał xP. Słaby jestem w fotografiach, a w rysunkach jeszcze gorszy :P. Ciekawi mnie tylko, czy będzie kolejna część konkursu ;-> (bardzo możliwe, że czegoś nie doczytałem - tak uprzedzam ;p).
Życzę każdemu wysokich wygranych... albo nie, bo jeszcze się trafi, że jednak wezmę udział i mi pokosicie nagrody ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w I etapie wygrałem Test Driva, to w tej już 2 teksty konkursowe wysłałem(wyślę - dziś kupiłem kolejne 3 gry) I mam wielką ochotę na nagrodę specjalną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować