Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - już tylko dwa tygodnie do końca!

55 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 12:09, kuba9876543210 napisał:

Małe jest też prawdopodobieństwo, że akurat MNIE uda się COKOLWIEK wygrac.

Akurat w tym konkursie jest tyle nagród, że układając przynajmniej coś trzymającego poziom szansa na wygraną wynosi 99%. Dlatego tak lubię ten konkurs. :P

Dnia 24.06.2007 o 12:09, kuba9876543210 napisał:

elektrin

Nie bój się... Ja też łącznie kupiłem 9 gier. Jedną pracę wysłałem na I etap, a II zostawiłem sobie na etap II. Jedną pracę już wysłałem, a trzecią napiszę w przyszłym tygodniu. Co do fotografii to też wszystko rozwija się w dobrym kierunku. Jedna już zrobiona, a pozostałe w trakcie tworzenia. (pomysły już są :P) Dzisiaj po obiedzie będę realizował jeden z tych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:15, Kukowsky napisał:

> Małe jest też prawdopodobieństwo, że akurat MNIE uda się COKOLWIEK wygrac.
Akurat w tym konkursie jest tyle nagród, że układając przynajmniej coś trzymającego poziom
szansa na wygraną wynosi 99%. Dlatego tak lubię ten konkurs. :P

> elektrin
Nie bój się... Ja też łącznie kupiłem 9 gier. Jedną pracę wysłałem na I etap, a II zostawiłem
sobie na etap II. Jedną pracę już wysłałem, a trzecią napiszę w przyszłym tygodniu. Co do fotografii
to też wszystko rozwija się w dobrym kierunku. Jedna już zrobiona, a pozostałe w trakcie tworzenia.
(pomysły już są :P) Dzisiaj po obiedzie będę realizował jeden z tych pomysłów.

No tak było w pierwszej części, na drugą nie wiadomo ile osób wyśle zgłoszenia, ja na pierwszą część dałem 1 zgłoszenie, a na 2 3 + 4 prace specjalne :), szkoda tylko, że mam żenujące fotografie robiący aparat :) bo nawet na najwyższej jakości i korzystając z improwizowanego statywu zdjęcia wychodziły porozmywane, a jak już zobaczyłem jak wyszły, to nie chciało mi się wszystkiego układać od nowa, no ale może poprzednie 3 prace jakoś zapunktują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja pewnie nic nie wygram, a jeśli już to pewnie jakąś grę z Extra Klasyki.. jestem teraz w trakcie tworzenia wiersza, mam tylko 5 dni, więc muszę nieco się pospieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem klawiaturę w I Konkursie Extra Klasyki... do drugiego od miesiąca się zabieram :) pierwszy etap II konkursu mi nie leżał, drugi też niespecjalnie... gier to ja mam ponad 6 niezarejestrowanych, ale chyba z tym poczekam na nowe konkursy :) Ciekaw jestem jak wy odpowiadaliście :) (tylko przypadkiem tutaj tego nie pisać, bo piractwo gwarantowane... lepiej nie ryzykować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam "kocham" CDP i XKN, i ich konkursy ^^ Nie wiecie dlaczego? To wejdźcie na stronę z wynikami pierwszego etapu, kliknijcie CTRL + F (Wyszukaj) i wpiszcie tam sobie "szymasrlz"... potem wystarczy kliknąć kilka razy ENTER =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:26, szymasrlz napisał:

A ja tam "kocham" CDP i XKN, i ich konkursy ^^ Nie wiecie dlaczego? To wejdźcie na stronę z
wynikami pierwszego etapu, kliknijcie CTRL + F (Wyszukaj) i wpiszcie tam sobie "szymasrlz"...
potem wystarczy kliknąć kilka razy ENTER =]


wow... Jestem tylko ciekaw ile kupiłeś gier, ile zgłoszeń wysłałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry kupiłem 2... Ale zarejestrowałem sporo z tych kupionych wcześniej ;) 5 (albo 6... sam nie wiem :P) zgłoszeń = 5 nagród xD
Teraz wysłałem kolejne 3 teksty + 3 zdjęcia ;) Może znowu się poszczęści... a jak nie to nie będę narzekał =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he... z tego całego zamieszania z Wiedźminem zapomnieli ogłosić, ze dzisiaj jest koniec konkursu ;] sam o mało co nie zaspałem i dopiero dzisiaj wysłałem moja odpowiedz na pytanie konkursowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz szukam GTA:SA bo vice city się zaczyna nudzić. Poza tym dużo gier które kupić chcę jest w innych seriach lub nie poszłyby na moim kompie. A na siłę kupować tez nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować