Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - już tylko dwa tygodnie do końca!

55 postów w tym temacie

Ło matko ;( . Już tylko 3 tygodnie, a ja wciąż nie mam 3 gier zarejestrowanych. Ba, żeby tylko zarejestrowanych... ja ich nie mam w ogóle :( .

Kilka ciekawych pozycji widzę, i pomijając brak czasu na granie w nie, z chęcią mógłbym je zakupić. Niestety, brak kasy daje się we znaki (60 złociszy, jak nie patrzeć), w konkursie Gram.TV, w którym do wygrania były gry z Extra Klasyki "się nie udało"... Wyjdzie na to, że już po raz trzeci szansa na wzięcie udziału przejdzie mi koło nosa.

Kurcze, szkoda. Choć... może jakiś Ostatni Mały Konkurs Pozwalający Na Wejście (do wygrania X zestawów po 3 gry z XK NeXt) ;) ? Co prawda raczej nie ma możliwości, by wyrobić się z terminem ewentualnego konkursu, publikacji wyników i otrzymanie nagród przez dwa tygodnie, które pozostały, ale... może działałoby to jak jakaś dzika karta (tzn. w momencie wygranej otrzymujemy możliwość wzięcia w Extra Konkursie 2-w ostatniej chwili, ale zawsze) ;D ? Może moja dziwna propozycja JEST warta rozważenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:52, PRINCE JANEK napisał:

Ja mam nawet 4 gry zarejestrowane właśnie wysłałem odpowiedźciekawe czy coś wygram.


To zależy czy będziesz miał szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja napisałem odpowiedź na to podstawowe pytanie (kupiłem 4 gry) i mam nadzieję że coś wygram :D Koniec konkursu za 2 tygodnie, a kiedy wyniki ? Wiadomo już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 23:06, kolektor napisał:

Heh. Ja napisałem odpowiedź na to podstawowe pytanie (kupiłem 4 gry) i mam nadzieję że coś
wygram :D Koniec konkursu za 2 tygodnie, a kiedy wyniki ? Wiadomo już ?


Akne pisała że najpóźniej do 16 lipca ogłoszą wyniki
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22883&tpage=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomysł na zdjęcie mam, jednak specjalista w wykonywaniu zdjęć- mój brat ma aktualnie w nogę w gipsie i nie wiem czy uda mi się coś samemu zrobić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze też nie mam ani jednej gierki zakupionej, a tym bardziej zarejestrowanej, a w konkursie chciałbym udział bardzo wziąć... Trzeba od starszej wyciągnąć 60 dyszek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje, czy w porównaniu do Was kupiłem troche dużo tych gier... 9 podczas tej edycji + 1 w przesyłce z rzeczami za wPLN. Odpowiedzi już wysłałem i mogę wysłać 4 prace ;] (2 prace za pierwsze 6 gier + 2 za następne 3) Jedną mam już zrobioną, na drugą mam jako taki pomysł, a na trzecią zupełnie wyjechany ;]

Ps. Po tym jak dojdzie do mnie ta gra z przesyłki będę miał łącznie 22 gry z XKN ;] w tym 1 przeszedłem, a kilka mi nie chodzi. Cóż, będę miał gramowe wakacje...

W poprzednim konkursie XKN wygrałem zestaw startowy skype''a, w pierwszej edycji tego Test Driva (niestety mam tak stary sprzęt, że mi za Chiny nie pójdzie), to teraz mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej ;]

A i ostatnio była taka promocja w Empiku, gdzie przy zakupie 3 gier z XKN dostawało się za darmo (czyt. 0,01zł) myszke optyczną na USB firmy Trust. Nawet muszę przyznać, że fajna.

I jest taki plus, że wszystkie interesujące mnie tytuły z tej serii już wykupiłem (czekam na Juiced i Moto GP3 ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Mam zarejestrownaych 5 gier z czego niestety tylko 1 jest z EXN. Reszta jest ze starszej EX. Miałem nadzieje, że dokupie jeszcze tylko 1 gre i wyśle prace na nagrode specjalną. No cóż.... bye bye nowy komputerku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować