Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae DIRT w sklepie gram.pl!

90 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl ruszają dziś zamówienia przedpremierowe na grę Colin McRae DIRT - najnowszą odsłonę słynnego cyklu rajdowego. Dostępna w wersjach na PC (już za 119,90 PLN) oraz Xboksa 360 (już za 229,90 PLN), gra zapewni doskonałą rozgrywkę wszystkim fanom wyścigów terenowych.

Przeczytaj cały tekst "Colin McRae DIRT w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:05, gogowitczak napisał:

:) 30 minut temu zapowiedz, teraz juz pre-ordery :D. To kiedy ruszaja na wiedzmina? ;)

Ale nas wykorzystali :D
W terminarzu zapowiedziałem zapowiedź DIRTa jakiś czas temu - a ekipa gram.pl czujna jest i zaplanowała na ten dzień start preorderu - szacun. Dobra wieść jest taka, że jednak jakoś te ciężarówki Codemastersów z Niemiec jednak będą do Polski trafiać nie tylko pod adresy hipermarketów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ludzie mówią, że drogo. Powiadam Wam: stosunek cena/jakość jest naprawdę bardzo dobry. Opłaca się dać trochę więcej za tą grę. Grałem w demo, a już wiem, że gra wymiata! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDP już nie wydaje Colinów, bo wtedy cena premierowa była znacznie niższa. O ile mnie pamięć nie myli to normalnie gra kosztowała 99 złotych (zamiast 139) a przy wykorzystaniu wPLNów można ją było mieć za 79 złotych (a nie za 119) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

119...taniocha.w porównaniu z kilkoma innymi tytułami
Ale wiedząc jak CDP potraktował TRD3(totalna olewka względem paczyków) kupie raczej w jakimś sklepie wysyłkowym w GB. I przynajmniej...nie będę miał klocków z update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować