Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae DIRT w sklepie gram.pl!

90 postów w tym temacie

Cena koszmar, doliczając jeszcze upgrade kompa i koszty wysyłki, które w [PRE-ORDER]''ach były raczej za wPLNy. Może ktoś jednak pozwoli zaoszczędzić na kurierze? :D i będzie możliwość dostawy za żetony? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 zł to cena z kosmosu.Nijak się ma do innych gier które wychodzą!!widać że Codemasters zaczyna bawić się w Electronic Arts.Ta cena to totalna porażka.

Gra jak najbardziej fajna!!!POLECAM KAŻDEMU BO GRAŁEM W DEMO I JUŻ TAM BYŁA NIEZŁA JAZDA!!!GRAFA POWALA!!

Super Komp +120zł i pare tygodni dobrej zabawy gwarantowane!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Sempronie 3400+, 1024 DDR RAM i karcie graficznej Galaxy 7300GT podkręconej na zegary 1700/650 nowy Colin działa bardzo słabo :(
na 800x600, detalach medium gra się mało komfortowo, a jak jest wyścig z innymi komputerowymi graczami to prawie pokaz slajdów. Na niższych detalach nawet się nie opłaca grać bo grafika wygląda dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 zł- spoko cena. 20 złotych wiecej- nie do ugryzienia... lol

PS. Mozecie nie dopisywac do cen na konsole "już za" ? Bo troszke smiesznie to brzmi przy ponad 200 złotych. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie opłaca się kupić tej gry w sklepie gram.pl ... W Wirtusie kosztuje 109 zł więc to zawsze 10 zł różnicy ;) (akurat na przesyłkę). Ale ja i tak kupię dopiero po wymianie kompa. Na tym co teraz mam mi nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:38, Lucas the Great napisał:

> 119...taniocha.w porównaniu z kilkoma innymi tytułami
> Ale wiedząc jak CDP potraktował TRD3(totalna olewka względem paczyków) kupie raczej w
jakimś
> sklepie wysyłkowym w GB. I przynajmniej...nie będę miał klocków z update.
ROTFL - a co ma CDP do tej gry? :D


A no ma dużo... wydali TRD3...ale coś zapomnieli że do niej Codemasters wydało paczyka. który pasuje no cóż do wszystkich wersji prócz polskiej...a gdy ostatnio rozmawiałem z jakimś spryciarzem z waszego działu supportu czy coś w tym stylu...to mi powiedziano że takie coś jest szykowane..tylko pytanie ile można czekać. I naprawdę żałuję forsy wydanej na TRD3(polska)...Od chwili jak się okazało że wersja angielska(kupiłem taką ostatecznie)..mam full support..po prostu spolszczonych gier nieoglądam...a omijam z daleka no z wyjątkiem techlandu który mi jeszcze z pocałowaniem ręki podesłał na wskazany adres...paczyk do Chrome-a.
Zresztą Cenega..podobnie z pocałowaniem ręki...odpowiadają logicznie na każde pytanie nieważne jak by było durnowate.
a W CDP...proszę przeinstalować sterowniki na nowsze(tylko jak skoro najnowsze mam założone)
albo reinstalka systemu.No po prostu dno..
albo niewiedza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:38, Lucas the Great napisał:

> 119...taniocha.w porównaniu z kilkoma innymi tytułami
> Ale wiedząc jak CDP potraktował TRD3(totalna olewka względem paczyków) kupie raczej w
jakimś
> sklepie wysyłkowym w GB. I przynajmniej...nie będę miał klocków z update.
ROTFL - a co ma CDP do tej gry? :D


ma ..Bo sięzanosi że CDP ..to wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. przypomina mi to czasy PRL, kiedy też składano tzw. "przedpłaty" np. na malucha albo pralke Franie. No i trzeba było czekać kilka lat xD Mam nadzieję, że tutaj to będzie nieco szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i gra jest naprawdę niezła...
Totalnie super wyglądają zniszczenia, albo efekt jaki daje w uderzenie w bandę jest niesamowity...
Jak to wszystko realistycznie się zachowuje...

Polecam ściągnąć demo przed zakupem.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 03:06, Lucas the Great napisał:

> > ROTFL - a co ma CDP do tej gry? :D
>
> ma ..Bo sięzanosi że CDP ..to wyda
Nie - Codemasters zrezygnowało z jakiejkolwiek dystrybucji/wydawania PL



I chwała bogu...bo by to zostało zmaszczone.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będzie po angielsku - dla mnie to nie problem ale dla niektórych....szkoda, ze nasz rynek nie staje sie coraz bardziej atrakcyjny dla zagranicznych dystrybutorów (oprócz kilku) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować