Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 22:24, walgierz napisał:

Czytać książkę? Makabra.

Ja tes ksionszek nie tschytam a zobatcz, sze muy jencyk topry jezd. Nje fiem wiendz osochosi. Sze nipy nie tszytajac sie cos tratci? Kcie?!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno Wam dogodzic - pytania na wiedze o grze sa be, pytania na znajomosc sagi sa be, pytania do wygooglania tez be, pytania na myslenie i kojarzenie to juz w ogole zgroza... Czy Wy oczekujecie audiotele i losowania? :/

Pytanie o zolwiu nie wymaga znajomosci nawet jednej strony sagi, sadzilem, ze taka prosta zagadka logiczna bedzie uklonem w Wasza strone, w strone graczy - bo przeciez zeby grac w Wiedzmina, wcale nie trzeba byc gorliwym czytelnikiem sagi, tak jak nie trzeba czytac o Forgotten Realms, zeby dobrze bawic sie przy Baldurze (poswiadczam wlasnym przykladem), czy tez orientowac sie w mitologii skandynawskiej w strategii o Wikingach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:40, Soleila napisał:

A zaakceptowałeś regulamin?:)


Nie :P Bo nie zauważyłem linka do regulaminu... Młody, a już ślepy, to wszystko objawy przemęczenia sesyjnego... Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to do kitu, bo dlaczego nie mogą byc tylko dorośli na takich imprezach skoro i tak najliczniejszą grupą osób grających w Wiedżmina będą osoby poniżej 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo to juz wyjasniane, ale, oczywiscie, nie chce Ci sie poszukac. Wiec Ci napisze: bedac niepelnoletni nie masz mozliwosci podpisac umowy o zachowaniu tego co zobaczysz w tajemnicy. MUSISZ byc pelnoletni by moc to zrobic. I jakos watpie w to, by gross graczy w Wiedzmina stanowily osoby <18roku zycia. Ale coz - sie okaze ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:02, dannik napisał:

Wedlug mnie to do kitu, bo dlaczego nie mogą byc tylko dorośli na takich imprezach skoro i
tak najliczniejszą grupą osób grających w Wiedżmina będą osoby poniżej 18 lat.


ale nie dla takich graczy powstaje wiedźmin. Bo to ma być gra dla dorosłych tak czy inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie intryguje sprawa wiedźmińskiej brutalności,może będzie jakis przełącznik który przełączy krew z czerwonej na pomarańczową a co za tym idzie +18 na +12 :> Bo jakoś sobie inaczej nie wyobrażam zapraszania na imprezy promujące wiedźmina niepełnoletnich wiedźmin-fanów. [Odnośnie wypowiedzi Mike''a]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarpen po twoim orginalnym nicku twierdz, ze masz 120cm wzrostu i nie mysl sobie, ze jako jedyny czytales Sapkowskiego. Przeczytalem cala sage 2 razy i nie musz znac jej na pamiec. A tepytania tego wymagaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarpen, poszukująć odpowiedzi na imię wiedżmina straciłem 2 godziny z życia ( może dlatego, że jestem zbyt uparty), także myślę że można ten topic spokojnie uznać za najtrudniejsze pytanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie projekt witcherwiki? Na tej stronie http://wiki.thewitcher.com/index.php/Wiedźmin_(gra_komputerowa) można znaleźć większość informacji nt gry. Między innymi imię poprzedniego bohatera. Coś słabo wam idzie szukanie w internecie. No ale jak ktoś uważa że nie ma czegoś w google to to nie istnieje, to tylko jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 07:04, rarcisze napisał:

A znacie projekt witcherwiki? Na tej stronie http://wiki.thewitcher.com/index.php/Wiedźmin_(gra_komputerowa)
można znaleźć większość informacji nt gry. Między innymi imię poprzedniego bohatera. Coś słabo
wam idzie szukanie w internecie. No ale jak ktoś uważa że nie ma czegoś w google to to nie
istnieje, to tylko jego problem.


Poprzedni link nie działa. Tu jest poprawny
http://wiki.thewitcher.com/index.php/The_Witcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem wszystkie pytania, choć przyznam, że po drodze kilka razy wpadłem w szał, przeczytałem raz jeszcze pierwszy tom sagi, jedno opowiadanie, zadręczyłem ojca (który ma dużo lepszą pamięć ode mnie) pytaniami - pamiętał na ten przykład, gdzie nie lubi kochać się wiedźmin ;) - ale zostało tylko esej napisać. W każdym razie, uważam, że pytania były ciut przegięte, niektóre przynajmniej... Ot, choćby imię Wiedźmina.
Mam pytanie jeszcze, ten system sam z siebie nie zalicza błędnych odpowiedzi, prawda, ale czy działa przy wszystkich pytaniach, czy tylko niektórych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:21, Aenneus napisał:

może jestem ślepy? ale gdzie są te pytania? ktoś może linka podesłać?

Musisz zaakceptować regulamin, jak to już wcześniej zauważyła Soleila. Wtedy na stronie głównej (www.gram.pl/zwiedzminem) ujrzysz dymki ;). Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:14, siepu napisał:

Zaliczyłem wszystkie pytania, choć przyznam, że po drodze kilka razy wpadłem w szał, przeczytałem
raz jeszcze pierwszy tom sagi, jedno opowiadanie, zadręczyłem ojca (który ma dużo lepszą pamięć
ode mnie) pytaniami - pamiętał na ten przykład, gdzie nie lubi kochać się wiedźmin ;) - ale
zostało tylko esej napisać. W każdym razie, uważam, że pytania były ciut przegięte, niektóre
przynajmniej... Ot, choćby imię Wiedźmina.
Mam pytanie jeszcze, ten system sam z siebie nie zalicza błędnych odpowiedzi, prawda, ale czy
działa przy wszystkich pytaniach, czy tylko niektórych?


konkurs miał być hardcorowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:14, siepu napisał:

Zaliczyłem wszystkie pytania, choć przyznam, że po drodze kilka razy wpadłem w szał, przeczytałem
raz jeszcze pierwszy tom sagi, jedno opowiadanie, zadręczyłem ojca (który ma dużo lepszą pamięć
ode mnie) pytaniami - pamiętał na ten przykład, gdzie nie lubi kochać się wiedźmin ;) - ale
zostało tylko esej napisać. W każdym razie, uważam, że pytania były ciut przegięte, niektóre
przynajmniej... Ot, choćby imię Wiedźmina.
Mam pytanie jeszcze, ten system sam z siebie nie zalicza błędnych odpowiedzi, prawda, ale czy
działa przy wszystkich pytaniach, czy tylko niektórych?

Pozdrów Tate - mój ostatnio mnie prosił o streszczenia Świata Zofii. :/

Myśle, że moje pytanie było chyba najłatwiejsze ze wszystkich, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:26, lurynowicz napisał:

Myśle, że moje pytanie było chyba najłatwiejsze ze wszystkich, nie? :)


Oj tak - za dużo podpowiedzi :P.
Ogólnie pytania dzieliły się na: proste, bo do wygooglania, średnio-trudne, bo wymagały pewnego zaznajomienia z tematem gry i jedno naprawdę trudne, bo wymagające trochę własnego pomyślunku :P (oczywiście chodzi o żółwia i resztę "menażerii" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to i tak w tym terminie czasu nie będę miał więc tak tylko oblookałem pytanka sobie.
nie zagram w lipcu to zagram we wrześniu, jak dla mnie problemu nie ma ;]
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie mam po co się męczyć z pytaniami, bo i tak mam poniżej 18 lat. Więc jak to było w "Gdzie jest Nemo?": "Mówi się trudno i płynie się dalej". <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, niestety miałem buga i trochę się mi popsuło, lipa ;P
Pytania dzieliły się na łatwe - do odgadnięcia z pamięci, średnie - do odgadnięcia z gogli i trudne - czyli bój się Boże, gdzie to qtwa jest. Najtrudniejsze? Zdecydowanie imię wiedźmina, gdyby nie to, że dysponuję bogatym archiwum prasowym sięgającym sporo lat wstecz, raczej nie udałoby się odpowiedzi znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować