Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Powinno dać się zmieniać odpowiedzi na pytania, na jedno zrezygnowany odpowiedziałem kompletnie bez sensu a później przypadkiem na nie wpadłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałem źle, także po ogłoszeniu wyników nie pozostanie mi nic innego jak pogratulować zwycęzcom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skończyłem.

Problem w tym, że najpewniej mam złe odpowiedzi do jakichś 4 pytań :) . Co najmniej. Oznacza to, iż najprawdopodobniej już odpadłem, niestety.

Wysiliłem się i odpowiedziałem całkiem udanie (chyba) na pytanie ostatnie, twórcze. Tylko co z tego, jeżeli ono będzie sprawdzane tylko w przypadku remisu. A wątpię, by najlepsze rezultaty to jakieś 17-18 odpowiedzi.

No nic... może jakieś małe nagrody pocieszenia za ostatnie pytanie ;) ? Prooo-siii-myyy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:20, MonkOfWar napisał:

No dobra, skończyłem.

Problem w tym, że najpewniej mam złe odpowiedzi do jakichś 4 pytań :) . Co najmniej. Oznacza
to, iż najprawdopodobniej już odpadłem, niestety.

Wysiliłem się i odpowiedziałem całkiem udanie (chyba) na pytanie ostatnie, twórcze. Tylko co
z tego, jeżeli ono będzie sprawdzane tylko w przypadku remisu. A wątpię, by najlepsze rezultaty
to jakieś 17-18 odpowiedzi.

No nic... może jakieś małe nagrody pocieszenia za ostatnie pytanie ;) ? Prooo-siii-myyy :)
.

Ciesz się że masz przynajmniej 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:22, Skrytobójca napisał:

Ciesz się że masz przynajmniej 18 lat...


Gwoli ścisłości, to jeszcze nie mam :) .
Ale jestem w tej miłej sytuacji, że na ewentualny wyjazd już będę miał (urodziny 26.06) :P .

PS Do wszystkich, którzy jęczą: nie płakusiać ;) ! Poczekacie (poczekamy) te dwa miesiące (sesese) ;> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeee... Czemu ja nie mam 18 :( A zresztą - im większe zaskoczenie wywoła we mnie gra, tym trudniej będzie mi się oderwać... A jak bym pograł w betę - czar mógłby prysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:27, YarpenZirgin napisał:

hehe, tak myślałem, że z tym pytaniem będą problemy...:)

-> A ja wiem, ja blyskawicznie odpowiedzialem, mam nadzieje, ze nie okaze sie ze walnalem jakas glupote ;>
Btw, napisalem sobie 2 posty na forum witchera, to mi je zamkneli, co to za dziadostwo ;]
No i wiekszosc pytan byla do wygogloowania, lub wyczytania, gdy wiedzialo sie gdzie szukac. A czesc mozna bylo walnac z pamieci, choc i tak wolalem sie sprawdzac, czy dobrze pamietalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:36, Kamkal napisał:

Aj, wychodzi czytanie ze zrozumieniem :P. Wyniki 22.06 (vide Regulamin konkursu)



do] 22.06.. :P

Tak dla ścisłości :) No i bo mam ochotę się poczepiać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:37, Soleila napisał:

do] 22.06.. :P

Tak dla ścisłości :) No i bo mam ochotę się poczepiać ;P


Sol, czy czytacie wszystkie prace twórcze (tzn. odpowiedzi na 22 pytanie), czy tylko te popełnione przez osoby z największą ilością punktów, remisujące :P ?

-----

Swoją drogą, to na te kilka pytań, na które kompletnie nie umiałem odpowiedzieć, udzieliłem odpowiedzi co najmniej dziwnych (by nie użyć mocniejszego słowa :P ). Ale naprawdę... niektóre były baaardzo hardkorowe :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik 22 czerwca dopiero... ;(
Ja myślałem że to już od razu dadzą... swoją drogą udało mi się odpowiedzieć na połowę z tych pytań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero 22 czerwca późno ;(

Musze przyznać, że pytania były trudne (ba nawet bardzo), na domiar złego w tych dniach nie było oficjalnej strony, co jeszcze utrudniało zadanie.

Czy będą osoby, które odpowiedza na wszystkie 22 pytania dobrze, boje się że tak... bo w konkursach gram bieze tyle ludzi udział ze naprawdę ciężko jest przewidzieć

Seqiu połowa pytań... to myślę że tak średnio, bo ja odpowiedziałem na wszystkie z tym, że pewnie nie na wszystkei dobrze... bo niektóre to bym po prostu strzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Właśnie siedzę i czytam Wasze zgłoszenia.. Wam ciężko!? Wiecie jak nam będzie ciężko wyłonić laureatów ...?
Pamiętajcie, że było też to pytanko ostatnie.. Fajne rzeczy piszecie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem dodać, że już kiedyś było (podczas konkursy na rozpoznawanie gier), że wszyscy w komentach pisali, że z 30 obrazków mają 15, 16 gier, kilka osób napsiało że z 20. A potem raptem sie okazało, że były osoby, które miały 30, 29, już nie mówiac o dziesiątkach tych co miało po 28 i 27 dobrych odpowiedzi. Po prostu każdy udaje, ze nic nie umie, a potem wyskuje 30+ osób co mają max punktów ;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować