Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 18:34, SirYerf napisał:

Sol jak cię to tak bardzo męczy, to daj trochę listów z odpowiedziami :D

chętnie pomogę ...(sobie) :D


Hehe ;D

Dzięki! Miał mi ktoś pomagać, ale.. No właśnie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 18:36, Soleila napisał:

Dzięki! Miał mi ktoś pomagać, ale.. No właśnie.. ;)


hehe pewnie dziadu...

nie ma co na niego liczyć ;)

umówmy się po tajemnie, że pomogę Ci sprawdzać, zamiast tego pojadę zamiast niego (tzn. chodzi o to ze odstane wejściówkę zamiast niego :)

Nie musisz odpowiadać... regulamin regulamin, zasady fair play itd itp ... ale od czego sa zasady, no po to żeby je... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:30, Soleila napisał:

Pamiętajcie, że było też to pytanko ostatnie.. Fajne rzeczy piszecie.. :)


No to jak to jest z tym pytaniem :) ?

Czytacie (i oceniacie) wszystkie prace, czy tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest "remis na szczycie"?
Czy osoba która ma mniej prawidłowych odpowiedzi od wyniku maksymalnego, ale napisała trochę lepszą pracę-ma szansę na wygraną? ;)

Pytam w imieniu pewnej Prażynki :P . Takiej, którą Sol lubi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze to na ile pytań się odpowiedziało ma znaczeni,a ponieważ trzeba sie nieźle było natrudzić, żeby znaleźć odpowiedź, więc trochę głupio by było gdyby osoba która ma powiedzmy 20 dobrych odpowiedzi nie wygrała a zamiast tego kto kto miało 15 dobrze i sie niezbyt postarał.

Rozumiem, że trzeba też patrzeć czy osoba jest "życiowa", czyli nie jest tylko bezmózgim botem google co odpowiada na pytania, ale też potrafi dogadać sie z innymi i uważam, ze to miał pokazać ten list motywacyjny - ja w takim stylu ten list napisałem, żeby pokazać, że mam trochę poczucia humoru i trochę na serii i że mam kulturę i nawet mi to 1000 znaków nie zajęło bo to nie biografia.

Nie wiem jak na to Sol i Dziadu będą patrzeć, myślę, że będą to balansować, żeby nikogo nie skrzywdzić. Z jednej strony po coś te pytania były i odpowiedzi na nie świadczą, ze osoba jest zaangażowana, ale też trzeba trochę sprawdzić kreatywność, usposobienie i inne takie peri-doły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk, niechaj odpowiedź SirYerfa będzie także moją, oki?

Zadaliśmy Wam hardkorowe pytanka, bo wszyscy uczestnicy eventu na zaproszenie zapracowali.. Czasem długoletnią pracą, więc.. No. Sprawiedliwość (tak, wiem, nie ma jej.. ) jako taka musi być.

A pytanie ostatnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:12, MonkOfWar napisał:



Jeśli ewentualnie Cię wybiorą to się módl żeby szybko Ci wydali dowód skoro masz urodziny 26.06, bo NDA mogą podpisać tylko osoby dorosłe a tego chyba nie można odkładać na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy dowodu, to czekać sie co najmniej miesiąc, a w dużych miastach zazwyczaj dłużej, ale z tym jest różnie (zdarza się, ze i po 2 tygodniach się ma).

Pragnę jedynie zauważyć, że posiadanie dowodu nie czyni osobę pełnoletnia, jak i nie posiadanie dowodu nie czyni ją niepełnoletnią. Wystarczy legitymacja lub paszport i można podpisywać dokumenty, tak jakby było się osoba pełnoletnią. Nie wiem czy tak jest z NDA, ale całkiem możliwe.

Więc radzę się zawczasu nie martwić, bo myślę, ze nie ma po co.

PS do YarpenZirgin: Ja dobrze wiem, że nie pozwolicie, prędzej na jakiś pal mnie nabijecie ;) Wiedźmini nie pozwolą... ja tam nie chce prowokować "mistrzów miecza":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:46, Soleila napisał:

(...)


Spoko, loko, luz i sponton...

Pytałem dlatego, iż

"Właśnie siedzę i czytam Wasze zgłoszenia.. Wam ciężko!? Wiecie jak nam będzie ciężko wyłonić laureatów ...?"

i

"Dzięki! Miał mi ktoś pomagać, ale.. No właśnie.. ;)"

sugeruje w mojej opinii nawał pracy (czyt. zgłoszeń do czytania).

Przy założeniu, że czytane są tylko prace remisujące "na samej górze", oznaczałoby to, iż Konkurs musiał być naprawdę strasznie popularny :) . Jak już zauważono, pytania były b. trudne. Zdaje się, iż podczas konkursów (quizów) układanych przez Domka, również bardzo trudnych, wcale nie było tak wiele zestawów odpowiedzi remisujących. Tj. remisujących właśnie "na samej górze", jak to brzydko ująłem. Dlatego też spytałem (w końcu tak mówił zapis w regulaminie). Bo na wiele w tym konkursie nie liczę, za dużo błędnych odpowiedzi, a to przecież quiz był główną częścią Konkursu.

A SirYerf dobrze prawi :) . Jeśli (tzn. kiedy) będzie ankieta: "Czy chcesz zamienić Dziada na Babę, a może na SirYerfa?", zagłosuję na Ciebie :P . Co prawda Dziada nawet nie znam, ale co tam ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Justyś, nie lansuj się tak:D:D - jak Ci dziś chciałem pomóc w sprawdzaniu zgłoszeń to miałaś "ważne spotkanie" złośniku:D

Sir Yerf - nie dam się tak łatwo wygryźć z imprezy... no i ze spotkań sam na sam z Sol też nie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:07, Kamil1992R napisał:

Ja sobie poczekam na premierę kupie EK na gram.pl mam zaoszczędzone 15zł (akurat będzie za
dostawę ;D,,,, chyba)


Coś mi się wydaje, że za 15 złotych Wiedźmina ( i to EK ) nie kupisz, jak tylko na to zaoszczędziłeś 15 złotych.

BTW. Soleila odbierz pocztę i odpowiedz ( albo niech ktoś inny z CDP/CDPR powie jej, żeby odebrała i odpowiedziała. Pilnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:21, DziaduRED napisał:

Justyś, nie lansuj się tak:D:D - jak Ci dziś chciałem pomóc w sprawdzaniu zgłoszeń to miałaś
"ważne spotkanie" złośniku:D

Sir Yerf - nie dam się tak łatwo wygryźć z imprezy... no i ze spotkań sam na sam z Sol też
nie :D:D


Hehe, dziadu zazdrosny o Sol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielki dzień nastał. Dzisiaj okaże sie, że:

a) Termin został przełożony
b) ktoś wygrał a setki ludzi przeżyją zawód
c) coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:36, Seqiu napisał:

No zapodajcie te wyniki w końcu, wszyscy już od dawna na nie czekają. Może w końcu i mi się
poszczęści. ;)


Wybrańcy już zostali wybrani bo dostali maila, to można wywnioskować z posta powyżej :) Więc skoro nie dostałeś, nie poszczęściło Ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować