Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 20:47, Lucas016 napisał:

Za to masz takie coś na pocieszenie ;( http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1514&str=1


Super, tapeta ... wolę zostawić sobię tą co mam z pewną panną z Guild Warsa. A jako że mało ludzi jest na tym forum pełnoletnich, ci którzy sa majądość duże sanse. No ale żeby wybierać ludzi a potem ogłosić konkurs na ostatnie miejsce ... nieładnie IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:51, Lucas016 napisał:

>No i może boją się że jednak gra nie jest aż tak dobra jak mówią.
Wypluj te słowa =P w razie czego żal.pl będzie musiało kupić nowe serwery ;]


Wypluję jak zobaczę. Jestem nie dowiarkiem, dlatego muszę widzieć. Oczywiście mam nadzieję że się myle;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:54, Skrytobójca napisał:

życzę CDP ( jak mi moderatorzy nie raz też "dobrze" życzyli ) by ktoś złamał umowę NDA i wyjechał
daleko hen... ( np za ural itp. gdzie go na pewno nie złapią...)

Tak, tak i być przez takie coś ściganym, a jak Cię złapią, to zabulić (porządnie)?
Dziękuję, postoję. Wolę pojechać, dobrze się bawić, pograć w Wiedźmina i dotrzymać umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:57, Abi Dalzim napisał:

Tak, tak i być przez takie coś ściganym, a jak Cię złapią, to zabulić (porządnie)?

Ale za to klimat PB gwarantowany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dobra, nieważne.

Mój problem polegał na tym: urodziny mam 26.06, konkurs trwa do 17. Czyli: podczas wysyłania odpowiedzi nie będę pełnoletni, w momencie tego zjazdu: już tak. Miałem wątpliwości, szukałem CDP, ale już trudno, co ja będę Im głowę zawracać.

Kit z tym, posłużę się chłopską logiką: skoro mowa o podpisywaniu umowy, to w momencie tego aktu będę pełnoletni, czyli regulamin nie zostanie złamany. Tzn. oby.

No, to bierzemy się do roboty :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:57, Abi Dalzim napisał:

> życzę CDP ( jak mi moderatorzy nie raz też "dobrze" życzyli ) by ktoś złamał umowę NDA
i wyjechał
> daleko hen... ( np za ural itp. gdzie go na pewno nie złapią...)
Tak, tak i być przez takie coś ściganym, a jak Cię złapią, to zabulić (porządnie)?

By KTOŚ czyli nie ja, ewentualnie mogę się przyczynić do rozpowszechnienia w tym wypadku informacji od kogoś bo JA BYM NE ZAWIERAŁ UMOWY i tym samym (chyba) nic by mi nie mogli zrobić...Chyba że wynajeli by czeczenów...

Dnia 15.06.2007 o 20:57, Abi Dalzim napisał:

Dziękuję, postoję. Wolę pojechać, dobrze się bawić, pograć w Wiedźmina i dotrzymać umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz CD Projekt dyskryminuje wielu graczy. Czemu trzeba mieć ukończone 18 lat? Bo Wiedźmin będzie od 18 lat? W zasadzie kto przestrzega tego, jakie gra ma ograniczenia wiekowe? Znowu czuje się pokrzywdzony i gorszy od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi siętaki cytat z "Folwarku Zwierzęcego": "Wszystkie zwierzęta są równe, ale są takie, które są równiejesze od innych". Wiem że to mocno przesadzone, ale ten cytat z pewnością oddaje nastroje niektórych fanów Wiedźmina, którzy się zawiedli. Ja sam się zawiodłem, ale nie aż tak i nie musicie się bać że przyjdę do siedziby CDP z shotgunem pod płaszczem :PPPP

Więc CDP widzę że to trochę niewypał i wszyscy narzekają .... niestety.

Gramowicze ! A może założyć topic z petycją do CDP o zorganizowanie jakiejś imprezy okołogrowej (np o Wiedźminie) także dla niepełnoletnich ? W końcu mamy głos, więc jeśli chcecie, a i modkom nie będzie to przeszkadzać, to założę lub ktoś założy topic z petycją. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:59, MonkOfWar napisał:

Ech, dobra, nieważne.

Mój problem polegał na tym: urodziny mam 26.06, konkurs trwa do 17. Czyli: podczas wysyłania
odpowiedzi nie będę pełnoletni, w momencie tego zjazdu: już tak. Miałem wątpliwości, szukałem
CDP, ale już trudno, co ja będę Im głowę zawracać.

Kit z tym, posłużę się chłopską logiką: skoro mowa o podpisywaniu umowy, to w momencie
tego aktu będę pełnoletni, czyli regulamin nie zostanie złamany. Tzn. oby.

No, to bierzemy się do roboty :) .

No toż mówili , ciekawe co zrobią z osobami młodszymi od ciebie lecz też z 89 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:01, Outlander-pro napisał:

Przypomniał mi siętaki cytat z "Folwarku Zwierzęcego": "Wszystkie zwierzęta są równe, ale
są takie, które są równiejesze od innych". Wiem że to mocno przesadzone, ale ten cytat z pewnością
oddaje nastroje niektórych fanów Wiedźmina, którzy się zawiedli. Ja sam się zawiodłem, ale
nie aż tak i nie musicie się bać że przyjdę do siedziby CDP z shotgunem pod płaszczem :PPPP

Więc CDP widzę że to trochę niewypał i wszyscy narzekają .... niestety.

Gramowicze ! A może założyć topic z petycją do CDP o zorganizowanie jakiejś imprezy okołogrowej
(np o Wiedźminie) także dla niepełnoletnich ? W końcu mamy głos, więc jeśli chcecie, a i modkom
nie będzie to przeszkadzać, to założę lub ktoś założy topic z petycją. Co o tym sądzicie ?

Dobry pomysł może CDP go podchwyci ( różne takie gadżety itp. taki hapening czy coś w tym stylu)
ale tak czy siak petycje się nie sprawdzają raczej( internetowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:01, pisz napisał:

przy nicku każdego z uczestników eventu znajdziecie odnośnik do pytania

hmm... nie widzę nic :P


Przeczytaj i zaakceptuj regulamin... wtedy odnośniki się pokażą...

Jakby co to pytania są fajowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:02, Skrytobójca napisał:

Dobry pomysł może CDP go podchwyci ( różne takie gadżety itp. taki hapening czy coś w tym stylu)
ale tak czy siak petycje się nie sprawdzają raczej( internetowe)

Tak zróbmy od razu paradę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe co to będzie... :) Wcześniej patrzyłem na to ale nie przejąłem się tym za bardzo, a tu proszę kolejna niespodzianka się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować