Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 21:04, Kamil.i.Maciek napisał:

A ja tam się cieszę, że nie mam 18 lat :> Trza młodym być :P

mi się z reguły nie spieszy do pełnoletności, ale to mnie trochę zabolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA to event będzie :D Spoko... chciałbym się na takie coś wybrać, ale jeżeli CDP będzie losować z kilkunastu tysięcy gramowiczów to mam niewielkie szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z jednej strony cieszę, bo to co się wydarzyło przynajmiej mi pozwoli spokojniej skończyć studia, a nie dociekać tego co się dzieję w związku produkcją ;]. Nie będę startował w tym, choć chciałbym się na takiej imprezie pokazać. Coż może kiedyś będzie okazja, teraz mam inne priorytety.
Ciekawe czy na nowej stronie (forum) będzie jeszcze szansa na taką rodzinną atmosferkę jaka była wcześniej, choć sam nie byłem "starym" forumowiczem, jak co niektórzy znający się już lepiej w gronie fanów :) Życzę wam powodzenia w odpowiadaniu na pytanka, niech się dostanie najlepsza\y na imprezę.

pozdro
~(R)~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEE nie lubię takich imprez nawet jak bym miał zagrać z pół roku przed premiera to na taką imprezę nie pójdę szkoda czasu na jakieś balangowanie w knajpce słuchanie pierdół że grę zaczęli tworzyć od szkiców i bla bla bla. Ja poczekam aż sobie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, co pisza niepelnoletni - jaki "Folwark zwierzecy", jaka dyskryminacja?! Na tej samej zasadzie bylem dyskryminowany, kiedy w wieku 16 lat nie moglem zrobic prawa jazdy czy kupic piwa w sklepie (to drugie oczywiscie w teorii ;)), chociaz umialem jezdzic i lubilem zlocisty napoj. Wymogi formalne musza istniec przy kazdej powaznej sprawie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... w pierwszym pytaniu wpisałem jedno słowo źle :(. Czy jest jakiś sposób, by to wyedytować? to naprawdę całkiem bliskoznaczne słowo jest a wyszło z nerwów i podniecenia :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:24, SZkodek napisał:

Zabawne jest to, co pisza niepelnoletni - jaki "Folwark zwierzecy", jaka dyskryminacja?! Na
tej samej zasadzie bylem dyskryminowany, kiedy w wieku 16 lat nie moglem zrobic prawa jazdy
czy kupic piwa w sklepie (to drugie oczywiscie w teorii ;)), chociaz umialem jezdzic i lubilem
zlocisty napoj. Wymogi formalne musza istniec przy kazdej powaznej sprawie i tyle.


Eh to nie moja opinia, tylko widzę jak niektórzy to przeżywają. Czytanie ze zrozumien ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:04, hunter22 napisał:

> przy nicku każdego z uczestników eventu znajdziecie odnośnik do pytania
>
> hmm... nie widzę nic :P

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin... wtedy odnośniki się pokażą...

Jakby co to pytania są fajowe :P

no właśnie nic sie nie wyświetlało, ale już ok :)
Michalun dostanie chyba w pape za to pytanie...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:36, Outlander-pro napisał:

Eh to nie moja opinia, tylko widzę jak niektórzy to przeżywają. Czytanie ze zrozumien ;o



O czym Ty mówisz to Twoja opinia i się teraz nie wypieraj. A dyskryminacja to co ?

" w dodatku trzeba mieć te 18 lat, trzeba bo jest ten papierek do podpisania. No i oczywiście inne osby co tam są od początku na forum i w ogóle są fajni pojadą.
A może jakaś impreza, zlot czy coś dla osób prawie pełnoletnich ? Bo jest pewna dyskyminicja .... :( :/
:/"

Nie próbuj swoich uczuć generalizować pod pozorem ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:46, Modest-Vermin napisał:

> Eh to nie moja opinia, tylko widzę jak niektórzy to przeżywają. Czytanie ze zrozumien
;o


O czym Ty mówisz to Twoja opinia i się teraz nie wypieraj. A dyskryminacja to co ?

" w dodatku trzeba mieć te 18 lat, trzeba bo jest ten papierek do podpisania. No i oczywiście
inne osby co tam są od początku na forum i w ogóle są fajni pojadą.
A może jakaś impreza, zlot czy coś dla osób prawie pełnoletnich ? Bo jest pewna dyskyminicja
.... :( :/
:/"

Nie próbuj swoich uczuć generalizować pod pozorem ogółu.

To twierdzisz że np. mi na tym nie zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 21:46, Modest-Vermin napisał:


" w dodatku trzeba mieć te 18 lat, trzeba bo jest ten papierek do podpisania. No i oczywiście
inne osby co tam są od początku na forum i w ogóle są fajni pojadą.
A może jakaś impreza, zlot czy coś dla osób prawie pełnoletnich ? Bo jest pewna dyskyminicja
.... :( :/
:/"

Nie próbuj swoich uczuć generalizować pod pozorem ogółu.


Napisałem "pewna dyskryminacja" bo tak jest. Nie jest to dla mnie tragedia.
No i napisałęm że tamten cytat z Folwarku oddaje nastroje niektórych fanów, nie mnie. Więc widzisz.
No i ogólnei moim zdaniem to lekko nieładnie, ale to w sumie normalne dla takich beta testów..

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:05, Sido15 napisał:

Czemu tylko pełnoletni !! Kurcze coraz bardziej żałuje ze nie mam tych 18 lat .... przecież
duża rzesza fanów Wiedźmina nie jest pełnoletnia , ale nas skrzywdziliście ...


Tak właśnie najlepiej zapomnieć o fanach którzy mają poza tym rodzice mogli by podpisać ten dokument na poufność
i pojechać z nami a nie tylko osoby pełnoletnie pewnie najlepiej.

P.S. Naprawdę nas skrzywdziyliście.Gratuluje wybrańcom.Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:48, Skrytobójca napisał:

To twierdzisz że np. mi na tym nie zależy ?


Twierdzę że odcinanie się od również własnego zdania wygłaszanego pod pozorem wszystkich jest chyba pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować