Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Ostro nas zrobiliście panowie i panie z CDP. Afera na całe forum, a tu nagle tak dowalili. Aż dupy się już mi nie chce do monitora przesuwać po tej informacji. Mam doła i ogólnie jestem obrażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lament pewnych osób tylko podkreśla ich "niedojrzałość. Z czym tu do ludzi? Brać udział chcecie a na forum bzdety piszecie. Ich gra, ich prawo decydowania kto i jak. Mają swoje zasady - trudno. Nie mają żadnego obowiązku czynienia inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

howereq tu bardziej swoje opinie na temat jakie jest CDP powinieneś zachowac dla siebie . Afera , jaka afera takie jest prawo w polsce i nikt tego nie zmieni jedyne waty to możesz mieć nie do CDP a do Rządu polskiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:27, Phelela napisał:

takie jest prawo w polsce i nikt tego nie zmieni jedyne waty to możesz mieć nie
do CDP a do Rządu polskiego :]


Małe nieporozumienie. W Polsce jest takie prawo że jak się coś organizuje to samemu można sobie ukształtować formę uczestnictwa. CDP świadomie zechciało tylko pełnoletnie osoby, co jest rzeczą normalną w tak poważnych sprawach. Na piknik/festyn mogą sobie przyjść wszyscy, a to jest ważny pokaz dla osób które same mogą ponieść ewentualne konsekwencje swojego postępowania, w przypadku niepełnoletności odpowiadają rodzice a ich nie będzie tam. A tłumaczenie ja będę grzeczny i się dostosuję nic nie dadzą. Był konkurs "CD Projekt Dzieciom", teraz jest dla poważnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zaczynam się czuć jak w cywilizowanym kraju:) Takie rzeczy, mimo, iż mnie specjalnie nie angażują - dodają smaku grze. Widać, że się Owce z CDP starają:) Takiej polskiej gry to jeszcze nie było!

Dam za nią każda kasę i będe się weselił przez każdą godzinę.

Trzymam kciuki do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi to co prawda wisi, bo takich imprez nie lubię a i za Wiedźminem głowy nie tracę, ale rozbraja mnie postawa tzw. pełnoletnich. Gdybyście byli na miejscu Narzekających pewnie pisalibyście to samo, a tak to kozaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:06, Skrytobójca napisał:

> A ja tam się cieszę, że nie mam 18 lat :> Trza młodym być :P
mi się z reguły nie spieszy do pełnoletności, ale to mnie trochę zabolało...

Daj se siana, wrzuć na looz i głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hej ci przed osiemnastką! :)

Chciałbym zapewnić, że z naszej strony to nie jest celowa dysktryminacja. Najchętniej byśmy nie stawiali takich wymogów. Ale tu sprawa jest poważna, gdyż zaproszona grupka będzie miała dostęp do materiałów i informacji nie udostępnianych publicznie. I zupełnie normalną praktyką, jest konieczność podpisania umowy o zachowaniu poufności (czyli wspomniany NDA), a umowy mogą podpisywać osoby pełnoletnie. I stąd cała sprawa i stąd ta konieczność.

Natomiast, natomiast, oczywiście nie zapominamy o wszystkich którzy osiemnastkową balangę mają jeszcze przed sobą :) Nie mogę zdradzić szczegółów, ale będzie jeszcze okazja do pouczestniczenia tu i ówdzie;) na bynajmniej nie dwudziestoosobową skalę;) ..so stay tuned;) (przecież nie moglibyśmy zapomnieć o, co tu nie mówić, dużej rzeszy, jeśli nie większości fanów gry:)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 23:28, Modest-Vermin napisał:

>
> Hej ci przed osiemnastką! :)
>

A na taką imprezę będą mogli wpaść dorośli :D ?



Nie. Zakaz absolutny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... 18 lat mam, wszystko cacy, tylko, że... 7.07 to też koncert Porcupine Tree w Krakowie, na który zupełnym przypadkiem mam już bilet ;P. Acz i tak wziąłem udział, tak na szybko, bez spinania się ;] Pytania fajne, typowo fanowskie (niektóre banalne, ale kilka ''deweloperskich'' jest gorszych :P). Z góry gratuluję szczęśliwcom, którzy wezmą udział w imprezie, życzę miłej zabawy :) (I ufam, że Steven Wilson z zespołem uczynią wszystko, bym nie żałował zbytnio xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować