Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 23:30, Modest-Vermin napisał:

Toż to dyskryminacja! :P


I Ty jeszcze śmiesz marudzić? Patrz jakie tłumy by chciały znaleźć się na Twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 00:13, globbi napisał:

Pytanie od SZk jest niemożliwe 0_o Sam sobie chyba coś wymyślił na poczekaniu i każde ludziom
odpowiedać :P

Odpowiedz jest prosta, konkretna, wymagajaca odrobiny logiki. To cos jak jajko Kolumba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ze względów prawnych "wejściówkę" wygrać będą mogły tylko osoby pełnoletnie. Dlaczego? W czasie imprezy > będziemy pokazywać grę Wiedźmin, na której bezpieczeństwie bardzo nam zależy (a odpowiadamy za nie > własnymi głowami :D). W związku z tym na event wstęp będą miały wyłącznie osoby, które mogą podpisać tzw. > NDA (dokument o zachowaniu poufności). Aby tego dokonać, w dniu złożenia sygnaturki należy mieć ukończony > 18. rok życia. Dlatego jeśli zdecydujecie się wziąć udział w zabawie, pamiętajcie, że w przypadku wygranej > poprosimy Was o podpisanie takiej umowy. Ale dość już smęcenia. Do rzeczy!

No to świetnie... Odpadam ;)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech glupie 18 lat... W zasadzie to taka ironia - jak jestes mlody to grasz duzo w gry i bardzo chcialbys pojechac na taka impreze, a jak jestes juz starszy i moglbys jechac na taka impreze, to w domu przytrzymuja cie rozne sprawy (szkola, studia, rodzina/dziewczyna, praca itd.) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 08:53, JackXP napisał:

Gra jest od 18 lat, dlatego nie może tam pojechać osoba nie pełnoletnia?


Nie. Nie może pojechać osoba niepełnoletnia, ponieważ przed imprezą należy podpisać tzw. NDA, czyli dokument o zachowaniu poufności, który w Polsce mogą podpisać TYLKO osoby pełnoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na imprezy zapowiadane przez Mike''a ;) Bo chyba nie przeszła wam myśl przez głowę aby nie robić imprez dla większości, czyli nas młodych - jeszcze...? ;]
Z drugiej strony rozumiem.... ale kto ustanowił takie prawo, że osoba pełnoletnia musi to podpisać.. może dlatego, że jak taka pełnoletnia sypnie coś, to od razu ma sprawę w sądzie.... Bo ja np. bym nic nie powiedział... Ale im moje słowo nie może wystarczyć.. :>

Więzienie dla młodzieży! x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam nie wiem czy ta strona odnosi się tylko do tego eventu czy jak?? Bo jak tylko do niego to i tak nie będe miał z tego żadnego pożytku bo podobno wszystkie informacje itd. które otrzymają ci którzy tam pojadą będą ściśle tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aghh... od 18 lat! To ja na samym starcie odpadam. Mimo wszystko cieszę się jak głupi z tego pomysłu i gratuluję "Wybrańcom" ;) Fajny pomysł, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 06:46, Mnil napisał:

[m]

Zapraszam na super grę MMO PRg za free!!!!!!1


Miałeś już ostrzeżenie za takie posty, poza tym widzę, że w paru innych tematach też tak spamujesz, więc dostajesz degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zrozumienie:)

Rozpatrywaliśmy z naszą boską Soleilą;) różne opcje organizacji, ale jednak wymóg pełnoletności okazał się niezbędny. Odpowiadamy z Sol naszymi głowami za bezpieczeńśtwo gry na evencie więc to zrozumiałe, że chcemy się zabezpieczyć. NDA jest takim właśnie zabezpieczeniem:)

Ktoś wspomniał o możliwości podpisania NDA przez rodzica... Taka możliwość jest oczywiście teoretycznie do przyjęcia, ale zarówno ja jak i Sol mamy bardzo słabe doświadczenia z takimi umowami. Głównie dlatego, że zdarzało się, że rodzice podpisali i nawet nie wiedzieli, że ich pociecha coś zmajstrowała:/ Prowadzi to niestety do kłopotliwych sytuacji, które potem ciężko się rozwiązuje...Bo przecież nie o to chodzi by się z fanami, czy tym bardziej ich rodzicami, po sądach ganiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja tak mam, że jak wchodzę na stronę to przy nickach już wybranych osób wcale nie ma żadnych linków do pytań konkursowych? Link oznaczony jako "gram.pl" przenosi mnie po prostu na www.gram.pl, a nie do jakiegoś pytania. Używam Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować