Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - a o co chodzi?

261 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 11:38, GanD napisał:

Czy to tylko ja tak mam, że jak wchodzę na stronę to przy nickach już wybranych osób wcale
nie ma żadnych linków do pytań konkursowych? Link oznaczony jako "gram.pl" przenosi mnie po
prostu na www.gram.pl, a nie do jakiegoś pytania. Używam Firefoxa.


A zaakceptowałeś regulamin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja niepełnoletnich ;) zawsze kiedy u was są promocje - nie mam kasy, konkursy czasowe - nie jestem na kompie, to teraz jeszcze wiek mi wytykacie :P nieładnie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:20, remolinek69 napisał:

czemu nie mogą jechać niepełnoletni to jest nie sprawiedliwe pułap powinien zaczynać się od
15 roku życia :)

10 latki pewnie podobnie twierdzą... a ja tak samo jak ty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:39, globbi napisał:

SZkodek: chyba za bardzo kombinuję (głupieje powoli od tego) ale czy zółw specjalnie napisany
jest bez ż ? :P

Nie, literowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc wszystko jasne, od 3 miesięcy mam już na szczęście 18 lat. Mam także swoją teorię, dlaczego trzeba mieć 18 lat, aby wziąść udział w konkursie... ;) Na razie nie będę nic mówił... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:25, YarpenZirgin napisał:

przecież to jest napisane... Chyba, że... hm... Do pewnych rzeczy chyba nikt nie będzie nikogo
zmuszał:P


Będzie głupio jak później tym osobom zrobią zdjęcia i wrzucą na gram.pl ;D
Co do pytań to odpowiedziałem na połowę i pewnie tylko połowa z tej połowy jest dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę super fajny pomysł z eventem, ale kurcze chyba będzie bardzo ciężko się tam dostać...
Ale co zrobić, trzeba spróbować i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem z sensem jest ten pułap 18 (chodzi ofc o te NDA... czy jakoś tak) więc nie widzę powodów do kontrowersji. Po prostu póki gra jest w takiej fazie w jakiej jest teraz nie może się obejść bez takich myków. Trzeba Wam, nieletni fani Łiczera, zaczekać aż gra wyjdzie i rozpoczną się regularne (w sensie zwykłe, nie systematyczne) zloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam.. nie znam odpowiedzi na pytanie o imię wcześniejszej postaci, wiec dalej nie chce mi sie wypełniać, a szkoda bo by była szansa na obejrzenia wiedźmina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować