Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Heineken Open'er festival - Temat Ogólny

105 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 22:34, LESZ3u napisał:

Pearl Jam!


o_O

O w morę, to już właśnie wiem dlaczego chcę w końcu dojechać tam w tym roku. ]:>

Moja lista życzeń na ten rok obejmuje zaledwie:

Yeah Yeah Yeahs
M83
Regina Spektor
Under Byen

... Moshic :D

I już jestem uszczęśliwiony. ]:>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie marzeniem jest Matisyahu, ale ze względu na panujący na zachodzie obraz Polaka-antysemity (niestety boję się, że nie odbiega on zbytnio od rzeczywistości...) jest to raczej niemożliwe... Poza tym zauważyłem, że Mati na razie ogranicza się głównie do USA. Ale kto wie? Polska scena reggae prężnie się rozwija i może organizatorzy bardzo miło mnie zaskoczą (tak jak w przypadku Pearl Jam :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzenia czy nie, ale Matisyahu to zacny kawał dobrej muzy i feelingu tylko nie wiem czy zbytnio pasuje do Openera.
Pomimo tego, że na fest ten trafiają artyści mocno stojący w opozycji do Polskiego wymiaru komercyjności muzyki, to jednakże ciężko o kogoś na prawdę ambitnego w tym wymiarze, to jednak myślę iż takie Yeah Yeah Yeahs z podanych przeze mnie wykonawców na pewno ucieszyło by wielu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:41, meryphillia napisał:

> Pearl Jam!

o_O

O w morę, to już właśnie wiem dlaczego chcę w końcu dojechać tam w tym roku. ]:>


hm, akurat po Tobie się tego nie spodziewałem (znaczy obecności na HOF) :D

ja się wybieram, czekam już nawet na karnet, chciałbym bardzo zobaczyć Lamb, DJa Krusha, Bonobo czy innego Blockheada, ale to tylko malutki wycinek z mojej listy życzeń. :P

aaa i mery, M83 nie będzie na 100%, bo w zeszłym roku był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sam się sobie dziwię, ale siostra chce jechać, więc czemu nie... ;]

Dnia 13.12.2009 o 18:28, kobe47 napisał:

aaa i mery, M83 nie będzie na 100%, bo w zeszłym roku był :P


:(

No to zamiast M83 życzę sobie... Kwoon. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba znaleźć solucje narypać się wstępnie przed wejściem : D. Ale na poważnie takie ceny były zawsze i wszędzie. Każdy próbuje zarobić. A żeby wypić sobie 2-3 piwka na ochłodę czy na lepszy nastój to chyba stać każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem byłby Muse, niestety mało prawdopodobne (1 lipca koncert w Danii, a dwa dni później w Niemczech bodajże). Oczywiście pomijając Linkin Park, bo to chyba niemożliwe. A co do Pearl Jam, to jakoś specjalnie mnie nie rajcuje, nie mój klimat. Oczywiście bilety kupuję, na Open''era pojadę w ciemno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już bilety mam ,ale mam kilka pytań bo to mój pierwszy Open`er:
1.Czy spanie na polu namiotowym jest bezpieczne dla mnie i moich materialnych rzeczy ?
2.Czy jak pojadę autem ,mam gdzie je bezpiecznie zostawić ?
3.Czy to lotnisko jest miejscem zamkniętym ? Można tam wnosić alkohol ,wchodzić pod wpływem ,wracać pod namiot nad ranem ?
4.Czy jest w pobliżu jakiś hotel/akademik ,cokolwiek gdzie tanio i lepiej się przespać ,słysząc muzykę i iść na lotnisko pieszo ?
5.Imprezki,dyskoteki,dobre puby w pobliżu ? Jakiekolwiek atrakcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 20:53, jackass napisał:

No ja już bilety mam ,ale mam kilka pytań bo to mój pierwszy Open`er:
1.Czy spanie na polu namiotowym jest bezpieczne dla mnie i moich materialnych rzeczy
?

Dwa razy byłem i nikt mi nic nie zwinął (oprócz pompki do materaca, ale sami ją z kumplem pożyczyliśmy dwóm laską i po prostu ich nie oddały :P), nawet jak zostawiałem otwarty namiot na pół dnia, żeby się przewietrzyło.

Dnia 14.01.2010 o 20:53, jackass napisał:

2.Czy jak pojadę autem ,mam gdzie je bezpiecznie zostawić ?

Obok pola namiotowego jest bardzo duży parking.

Dnia 14.01.2010 o 20:53, jackass napisał:

3.Czy to lotnisko jest miejscem zamkniętym ? Można tam wnosić alkohol ,wchodzić pod wpływem
,wracać pod namiot nad ranem ?

Nie wiem jak do miasteczka festiwalowego, ale na pole namiotowe nie powinno być problemu (chodzi o wnoszenie alkoholu). Zresztą na stronie openera jest regulamin - http://opener.heineken.pl/index.html

Dnia 14.01.2010 o 20:53, jackass napisał:

4.Czy jest w pobliżu jakiś hotel/akademik ,cokolwiek gdzie tanio i lepiej się przespać
,słysząc muzykę i iść na lotnisko pieszo ?

Nie widziałem szczerze mówiąc. Jak już to w mieście, ale to jakieś pół godzinki drogi autobusem (bezpłatnym dla Open''erowców, kursują non-stop praktycznie).

Dnia 14.01.2010 o 20:53, jackass napisał:

5.Imprezki,dyskoteki,dobre puby w pobliżu ? Jakiekolwiek atrakcje ?

Jak wyżej - chwila i jesteś w mieście. No i można iść z buta nawet na plażę - jakieś 20 - 30 minut zajmuje spacerkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do naszego setu:

- Pearl Jam
- Kasabian
- Mando Diao
- Tinariwen


Dołączyły dwa nowe zespoły:

- Gorillaz Sound System
- The Hives


O ile The Hives to oczywista "dawka energii", o tyle ciekawi mnie, jak zaprezentuje się GSS, jak dla mnie zupełna niewiadoma, bo zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać, niemniej widowisko "muzyczno-wizualne" nie jest może jakimś spełnieniem marzeń, ale budzi sporą ciekawość, nie ma co... ;-)

A jakie są Wasze "reakcje" odnośnie dwóch 'nowych' wykonawców ? ;-) Piszcie.
Ja szczerze powiedziawszy mam ochotę jeszcze na jakiś "boom!", bo póki co szału - przynajmniej dla mnie - nie ma... Marzeniem byłby ubiegłoroczny set, gdyż na Openerze '09 niestety nie byłem, częściowo z przyczyn niezależnych ode mnie, no ale co zrobić - życie, prawda ? Na tegoroczną edycję bilet już zakupiłem, bo jadę i tak, i tak, ale mam nadzieję, że "obsada" jeszcze się rozkręci... ;-)

Pozdrowienia,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że pojawi się Kasabian - fajnie, bo ostatnio troszkę słuchałem ich najnowszej płyty i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobali :)

GSS to jest to samo, "stare" Gorillaz, czy jakiś nowy projekt?

Nie powiem, z chęcią odwiedziłbym Gdynię - pozostaje jeszcze tylko kwestia finansów - nie wiem jak to będzie wyglądało we wakacje ;) No i mam jeszcze nadzieję, że lista wykonawców będzie nieco bardziej urozmaicona - ja ciągle czekam na Matisyahu w Polsce, a wydaje mi się, że tak świetna impreza jak Opener będzie najlepszą okazją, żeby moje marzenia w końcu się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:33, Kapizak1 napisał:

Kolejni wykonawcy - Massive Attack, Pavement, Hot Chip.
Grejt ;]

Zapowiada się świetny festiwal ! Nie spodziewałem się Massive Attack ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jara mnie tylko Massive Attack z dzisiejszego zestawu, no ale muszę lepiej zapoznać z pozostałymi. w sumie na razie wiem, że na pewno zobaczę Pearl Jam i MA, bardzo możliwe, że The Hives i Kasabian, reszta mi powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matisyahu... W zeszłym roku nawet wysyłałem maila do ekipy, co by się zainteresowała nim. IMO to najlepszy reggaeman tworzący obecnie. I gdy już marzenie się spełniło, okazało się, że prawdopodobnie nie wyrobie z kasą do lipca...

20100316181750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować