Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Heineken Open'er festival - Temat Ogólny

105 postów w tym temacie

Wiadomo ,ile jeszcze będzie zespołów do kompletu ? Kiedy zazwyczaj ogłaszają szczegółowy plan imprezy ? Nie chcę jechać na cały weekend jak interesuje mnie raptem 3 koncerty na ten czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Open''erze w tym roku biednie trochę (jak dla mnie oczywiście, po prostu w zeszłym roku chociażby było więcej interesujących mnie zespołów) a na Coke Live za to Muse, N.E.R.D. i Chemical Brothers (30 Seconds To Mars jeszcze, ale to mnie nie kręci), dodatkowo Faithless na Selectorze. Tak się kończy organizowanie trzech imprez w kraju przez jedną firmę. Alter Art się nie popisało moim zdaniem, bo skoro Open''er to najlepszy festiwal w Europie, powinni większe gwiazdy zapraszać (albo więcej), wyobraźcie sobie te wszystkie zespoły grające w jednym miejscu ;] A tak to po prostu naciąganie ludzi na więcej festiwali IMO, zawsze to jakaś kasa. Czekam tylko na ogłoszenia 15 kwietnia, jeśli znowu coś w klimacie obecnych gwiazd to podziękuję i sprzedam bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, jak zwykle...
Przykładowo dla mnie już tylko sama Reginka jest powodem, by pojawić się na festiwalu, nawet jeśli miałby to być to tylko ten jeden dzień, gdy akurat ona gra.
Tak samo na Tauron pojadę dla samej boskiej Lou Rhodes. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał meryphilia - kwesta gustu. Moim zdaniem tegoroczny lineup jest co najmniej równie interesujący jak zeszłoroczny, nawet jak nie bardziej. W zeszłym roku po prostu było skrajnie indie rockowo, a w tym roku jest zróżnicowanie ;) Ja np strasznie cieszę się z Matisyahu i Nas&Damiana Marley mimo iz nie należą do głównych gwiazd tego festiwalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 09:57, HunterO7 napisał:

Prawdopodobnie pierwsi polscy artyści zostaną ogłoszeni dzisiaj ;)

No to dobrze, czekam ;)
I dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał być na bieżąco z informacjami dotyczącymi festiwalu, zdobyć podwójne bilety na wszystkie dni festiwalowe i najszybciej dowiedzieć się o kolejnych wykonawcach, to zapraszam do słuchania Programu Alternatywnego w Trójce, gdzie co tydzień gościem jest Mikołaj Ziółkowski, który zdradza wiele na temat Open''era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 19:31, HunterO7 napisał:

Dzisiaj się nie doczekasz ;/ Niestety Ziółek nie wywiązał się ze swoich słów... dlatego
dedykuje mu piosnkę:
http://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0

No cóż, będę czekał, bo co zrobić?

I PJ_MW ma rację, PA warto słuchać, jak i Trójki w ogóle ;).

wszyscy
Kto z Was jedzie na Open''era? :)

EDIT. A ci zapowiedzeni już artyści to komplet? Czy ktoś jeszcze będzie? Poza wykonawcami z Polski, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:23, kitek0101 napisał:

Kto z Was jedzie na Open''era? :)


Ja postaram się być w sobotę, ale za dużo jeszcze czasu przed gigiem, by być pewnym czy aby na pewno uda mi się dotrzeć.
Oczywiście boska Reginka warta poświęcenia, więc będę się starał przybyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2010 o 15:23, kitek0101 napisał:

EDIT. A ci zapowiedzeni już artyści to komplet? Czy ktoś jeszcze będzie? Poza wykonawcami
z Polski, oczywiście.

Jest jeszcze sporo wolnego miejsca na main stage, szczególnie w niedziele, więc można spodziewać się jeszcze kilku gwiazd ;)
Polecam:
http://open-er.pl/
Tam masz artystów z adnotacją na której scenie (i w przypadku niektórych o której godzinie) grają poszczególni artyści. Więc jak widać sporo miejsca jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:26, natanadler napisał:

Czekam na Coldplaya - i jest szansa, że się pojawi:P


yy, właśnie nie bardzo, bo nie mają zaplanowanej trasy na tegoroczne lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:16, kobe47 napisał:

> Czekam na Coldplaya - i jest szansa, że się pojawi:P

yy, właśnie nie bardzo, bo nie mają zaplanowanej trasy na tegoroczne lato.


powiem tak:) możesz się zdziwić.

a tak dla zrobienia zamieszania:

http://www.worldticketshop.com/festivals/heineken_open_air_festival_tickets

na powyższej stronie przez weekend było info że coldplay będzie - dziś ściągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:08, natanadler napisał:

powiem tak:) możesz się zdziwić.

tja.

Dnia 07.05.2010 o 20:08, natanadler napisał:

a tak dla zrobienia zamieszania:

http://www.worldticketshop.com/festivals/heineken_open_air_festival_tickets

na powyższej stronie przez weekend było info że coldplay będzie - dziś ściągnęli


Daft Punk też był! i The Killers! i o dziwo żaden z tych zespołów nie planuje koncertowania w lipcu.
nie ma co ufać takim stronom, serio.
http://www.reviewcentre.com/reviews138019.html
http://www.mywot.com/en/scorecard/worldticketshop.com#page-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

to że jakiś zespół nie planuje koncertu nie znaczy, że nie pojawi się na festiwalu. czasami są ściągani tylko na daną imprę.

Tak czy inaczej Open''er w tym roku słabiaszczo dla mnie. Coke jest za to bardzo atrakcyjny bo trafia bardziej w moje klimaty muzyczne. Nie znaczy, że mnie nie będzie. Jadę tam także dla atmosfery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:45, natanadler napisał:

Tak czy inaczej Open''er w tym roku słabiaszczo dla mnie. Coke jest za to bardzo atrakcyjny
bo trafia bardziej w moje klimaty muzyczne. Nie znaczy, że mnie nie będzie. Jadę tam
także dla atmosfery:)

Dla mnie Open''er również nie jest niesamowity w tym roku (chętnie pojechałbym na tego w 2005 ;)), ale postaram się zapoznać z artystami, którzy wystąpią i liczę, że i tak będzie fajnie.
A co do atmosfery - jesteś zdania, żeby w pełni ją poczuć należy spać na polu namiotowym czy niekoniecznie? ;)

kobe47 - wystarczyło, że zobaczyłem "Daft Punk" i od razu serce szybciej mi zabiło :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 15:53, kitek0101 napisał:

A co do atmosfery - jesteś zdania, żeby w pełni ją poczuć należy spać na polu namiotowym
czy niekoniecznie? ;)

A to da się nie spać na polu namiotowym? :P
Jest coś w tym. Budzisz się zlany potem o ósmej rano, bo w namiocie się tak nagrzało, że nie da się oddychać. Kolejka pod prysznice na godzinę przynajmniej, jak jest mało osób. Atmosfera super, nie ma kradzieży czy zdemolowanych namiotów, wszyscy uśmiechnięci i to jest najlepsze w tym wszystkim. Nocowanie w hotelu to nie to samo ;]
Ja w tym roku raczej na Open''era nie zawitam, mimo że bilet mam od dawna. Nikt z kumpli nie jedzie, a samemu ze starszymi mi się nie uśmiecha. Wykonawcy dodatkowo nie zachwycają, bardziej mnie ciągnie na Coke Live, ale też nie ma z kim jechać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 16:03, Kapizak1 napisał:

A to da się nie spać na polu namiotowym? :P

Ekhem :P

Dnia 09.05.2010 o 16:03, Kapizak1 napisał:

Jest coś w tym. Budzisz się zlany potem o ósmej rano, bo w namiocie się tak nagrzało,
że nie da się oddychać. Kolejka pod prysznice na godzinę przynajmniej, jak jest mało
osób. Atmosfera super, nie ma kradzieży czy zdemolowanych namiotów, wszyscy uśmiechnięci
i to jest najlepsze w tym wszystkim. Nocowanie w hotelu to nie to samo ;]

Ale jak to naprawdę wygląda? ;)

Dnia 09.05.2010 o 16:03, Kapizak1 napisał:

Ja w tym roku raczej na Open''era nie zawitam, mimo że bilet mam od dawna. Nikt z kumpli
nie jedzie, a samemu ze starszymi mi się nie uśmiecha. Wykonawcy dodatkowo nie zachwycają,
bardziej mnie ciągnie na Coke Live, ale też nie ma z kim jechać :|

A więc zamierzasz stracić kasę, którą wydałeś na bilet? Czy go odsprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować