Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Heineken Open'er festival - Temat Ogólny

105 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2010 o 17:34, Killinginno napisał:

> Foo fighters please...
FF na pewno nie przyjedzie. A szkoda.

Słyszałem, że podobno na HOF ma być też Green Day.


Dużo ludzi chciałoby Green Day''a i być może nawet ich zaproszą, ale szansa, że się pojawią jest jednak znikoma. Zespół zakończył trasę koncertową i obecnie odpoczywa, po czym weźmie się za robienie nowego albumu. Wątpię, żeby w tym czasie chciałoby im się ruszać tyłki do Polski. Choć przydałoby się, żeby zawitali u nas pierwszy raz od 5 lat :(

A co do RHCP to wydaje mi się też mało realne, choć nie jestem obcykany w realiach tego zespołu. Tak czy inaczej przydałaby się taka dobra banda grająca funkpunkalternatywę jak GD czy RHCP. Byłoby przednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 18:32, Budep napisał:

A co do RHCP to wydaje mi się też mało realne, choć nie jestem obcykany w realiach tego
zespołu.

Mi z kolei wydaje się, że jeżeli mieliby się znów pojawić w naszym kraju to przyszły rok jest właśnie najbardziej prawdopodobnym terminem. Nowa płyta = nowa trasa koncertowa, choć na razie zapowiedzieli się tylko na Rock in Rio. Ale nawet jeżeli Papryczek nie będzie to jest wielce prawdopodobne, że na Heinekena się wybiorę. A z nieco innych klimatów z chęcią bym zobaczył Franz Ferdinand i Florence + The Machine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mikołaj ogłosił następujące zespoły: Hurts, Caribou i Fat Freddy''s Drop.
O ile z Caribou się cieszę, a Fat Freddy''s Drop mnie mało interesuje (jak i cała scena World), to za nic nie mogę zrozumieć co tam będą robić Hurts :p
To nie tak, że ich nie lubię, bo nawet idę na ich koncert sobotni, ale... No, taka muzyka nie do końca pasuje mi do festiwalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Opener nigdy nie był nastawiony na jeden konkretny typ muzyki, mieliśmy przecież i Faith No More i Lilly Allen. Nie słucham Hurts, ale po tych kilku utworach, które mi się o uszy obiły wydaje mi się, że spokojnie się w klimat Heinekena wpasują. Cały czas liczę na to, że pojawia się Florence + The Machine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z Hurts jestem zadowolony, mam ich płytę i bardzo mi się podoba. Wprawdzie na koncercie pod sceną piszczeć nie będę, ale z chęcią usłyszę na żywo. Zapowiada się ciekawie, czekam jeszcze na kilka zespołów pokroju Coldplay, może w tym roku się wybiorę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 17:28, wsaadman napisał:

Foo fighters please...


Heh, a może się pokażą promując nową płytę, która w tym roku się pojawi? Raczej szanse małe, a szkoda :S
A byli raz u nas, promując debiutancką płytę ... szkoda, że miałem wtedy tylko kilka lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 18:43, mati285 napisał:

Mi z kolei wydaje się, że jeżeli mieliby się znów pojawić w naszym kraju to przyszły
rok jest właśnie najbardziej prawdopodobnym terminem. Nowa płyta = nowa trasa koncertowa,


Sorry, że odkopuję post, ale czy wiadomo kiedy dokładnie mają wydać tą płytę?

Dnia 11.12.2010 o 18:43, mati285 napisał:

z chęcią bym zobaczył Franz Ferdinand i Florence + The Machine.


Jak w tym roku będzie Franz Ferdinand, to nie ma bata żebym nie przyjechał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku bardziej mi odpowiadał wybór artystów, ale w tym roku prawdopodobnie też się wybiorę. Chociaż z drugiej strony - dajcie jeszcze Beach House albo Edward Sharpe & The Magnetic Zeros i pędzę bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie ja. Foals jest ok. Ale ja nie o to. Czekam, kiedy tylko ogłoszą Fleet Foxes, grupa jest akurat w trasie, na dodatek w naszym rejonie, więc jeśli się nie pojawią, to puszczam focha. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę kupić bilet w dzień koncertu? Na chwilę obecną nie jestem zdecydowany, czy jadę bo nie wiem jak będzie z czasem, ale jak 30 czerwca się zdecyduję, pojadę do Gdyni, to przed samym wejściem na imprezę kupię jeszcze bilet? Są tam na miejscu sprzedawane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 10:02, Q-Jot napisał:

Czy da radę kupić bilet w dzień koncertu? Na chwilę obecną nie jestem zdecydowany, czy
jadę bo nie wiem jak będzie z czasem, ale jak 30 czerwca się zdecyduję, pojadę do Gdyni,
to przed samym wejściem na imprezę kupię jeszcze bilet? Są tam na miejscu sprzedawane?

Z tego co pamiętam z zeszłego roku to tak, są sprzedawane na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie w tym roku openera odpuszczam. Line-up na czele z Prince''em i Coldplay wygląda nieźle, ale to mimo wszystko nie do końca moje klimaty. Przynajmniej nie na tyle, by wlec się na drugi koniec Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań i proszę o odpowiedź:
1. Czy są tam jakieś inne alkohole do kupienia poza piwem Heineken?
2. Czy piwo jest butelkowane, czy w plastikowych kubkach?
3. Czy są tam jakieś restauracje, coś innego poza budkami z hot dogami, gdzieś gdzie można zjeść coś normalnego?
4. Czy ceny jedzenia/picia są rozsądne?
5. Czy za takie rzeczy jak Silent Disco, Diabelski Młyn, Kino, Teatr, Wystawy zdjęć trzeba płacić osobno za wejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

Mam parę pytań i proszę o odpowiedź:
1. Czy są tam jakieś inne alkohole do kupienia poza piwem Heineken?
2. Czy piwo jest butelkowane, czy w plastikowych kubkach?
3. Czy są tam jakieś restauracje, coś innego poza budkami z hot dogami, gdzieś gdzie
można zjeść coś normalnego?
4. Czy ceny jedzenia/picia są rozsądne?
5. Czy za takie rzeczy jak Silent Disco, Diabelski Młyn, Kino, Teatr, Wystawy zdjęć trzeba
płacić osobno za wejście?

1. Nie, chyba że samemu przeszmuglujesz przez pole namiotowe
2. Leją do kubków i nie polecam bo piwo jest rozwodnione dość mocno
3. Z tego co pamiętam jest Wild Bean Cafe z BP; telepizza z małymi pizzami (15zł za sztuke :O); jakieś hotdogi, kebaby i kiełbasy z grilla też się znajdą.
4. Piwo 6, Cola/Sprite... 6 zł; Woda 3- ale z reguły jest tak że ostatniego dnia jest tylko piwo. A jedzenie ma ciut wysokie ceny ( dla przykładu: zapiekanka 9; kiełbasa 9; frytki 6 z tego co pamiętam)
5. Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować