Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Heineken Open'er festival - Temat Ogólny

105 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

1. Czy są tam jakieś inne alkohole do kupienia poza piwem Heineken?


Oczywiście, że nie - cała idea sponsoringu polega na tym, żeby na sponsorowanym evencie wystawiać tylko swój produkt ;)

Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

2. Czy piwo jest butelkowane, czy w plastikowych kubkach?


Na HOF jest tak, na każdym innym festiwalu - wszystkie napoje są rozlewane do kubków. Wynika to z przepisu o zapewnieniu bezpieczeństwa artyście/uczestnikom. Jest tak dlatego, że kiedyś zdarzały się przypadki rzucania butelkami w wokalistów.

Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

3. Czy są tam jakieś restauracje, coś innego poza budkami z hot dogami, gdzieś gdzie
można zjeść coś normalnego?


Wykaz punktów gastronomicznych powinien być na stronie festiwalu, ewentualnie w przewodniku festiwalowym (co do tego pierwszego pewności nie mam, ale w przewodniku jest to na pewno). Przy czym takiej ''pełnoprawnej'' restauracji to tam nie znajdziesz - w końcu to festiwal.

Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

4. Czy ceny jedzenia/picia są rozsądne?


Nie są ;) Dlatego ja tam piję głównie wodę, a jem tylko jak muszę (warto pamiętać, żeby przed każdym dniem festiwalowym zaliczyć porządny obiad).
Przy czym nieprawdziwą informacją jest to, że ostatniego dnia jest tylko piwo - wszystko działa normalnie aż do końca.

Dnia 28.06.2011 o 10:54, Q-Jot napisał:

5. Czy za takie rzeczy jak Silent Disco, Diabelski Młyn, Kino, Teatr, Wystawy zdjęć trzeba
płacić osobno za wejście?


Kino, wystawy - na pewno będą darmowe. Co do reszty nie mam pojęcia, ale znając życie młyn będzie płatny :)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2011 o 11:43, Q-Jot napisał:

Kto to jest?


Zamieszczanie tutaj zagadki konkursowej, w nadziei, że ktoś rozwiąże ją za Ciebie - a Ty zgarniesz nagrodę - jest naprawdę niskich lotów. Shame on you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 21:44, Mohair napisał:


> Kto to jest?

Zamieszczanie tutaj zagadki konkursowej, w nadziei, że ktoś rozwiąże ją za Ciebie - a
Ty zgarniesz nagrodę - jest naprawdę niskich lotów. Shame on you.

No dobra, przyznaję się, że nie podołałem samemu zadaniu i liczyłem na wsparcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować