Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - nowe informacje

217 postów w tym temacie

Bo mają 100% racji! ,Fallout nie-izometryczny, nie-turowy, to już nie jest Fallout... ale będąc obiektywnym muszę powiedzieć, że może być to dobra gra jako gra, ale jako kontynuacja KULTOWEGO Fallout''a to będzie to... omg mam nadzieje, że albo to co napisano to jakiś żart albo, że się z tego wycofają... ale cóż robią taką grę bo przecież muszą toto na konsole wydać jeszcze... a na konsoli muszą być bezmyślne łupanki bo w nic innego na padzie sie grać nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:03, Allanon napisał:

Nie może, to firma na B, której nazwy nie wymówię, gdyż się brzydzę, to banda leniwych idiotów,
którzy potrafią tylko nakładać nowe tekstury na swój super śmieszny silnik. Zrobienie turówki
to za dużo dla tych cieci.


Rozumiem Cie, ale moze troszke wiecej kultury? ;-P

Dnia 16.06.2007 o 17:03, Allanon napisał:

Jezusicku jak mnie wkurzyli.


Mnie tez :-/

Dnia 16.06.2007 o 17:03, Allanon napisał:

Do tego mam pytanie: Co na screenach robi ORK???
Bo jeżeli to jesty Super Mutant, to ja nie mam więcej pytań.


Ani ja...

Dnia 16.06.2007 o 17:03, Allanon napisał:

Pocieszający jest tylko jeden fakt. B poniesie sromotną porażkę i będę się nią delektował.
Im więcej narobią sobie wstydu i obciachu, tym większy będzie mój uśmiech.
Polecam zagraniczne fora na temat F3 -- ludzie już po nich jadą. Ciekawe dlaczego najczęściej
używane stwierdzenie to "WTF? Crap!!"


No coz... z tego co zapowiadaja to wyjdzie Crap nie z tej ziemi... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzyłem na screeny, to niemal szkło w okularach sobie rozbiłem osełką, która już kose ostrzyłem, przecież to wygląda jak zwykła strzelana z widokiem zza pleców:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:17, gomez0 napisał:

Jak popatrzyłem na screeny, to niemal szkło w okularach sobie rozbiłem osełką, która już kose
ostrzyłem, przecież to wygląda jak zwykła strzelana z widokiem zza pleców:/


No bo narazie to sie zapowiada na Fall Rider of Persia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli porażka na maxa. W sumie to od początku się spodziewałem, że to będzie taki mod (no w sumie duża przeróba) do tego tandetnego Obliviona. Ale kto wie, obym sie mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już wspomniane:
Obiektywnie patrząc, będzie to nawet bardzo dobra gra...ale po kontynuacji Fallouta oczekuje się dużo więcej.
Żeby nie było, że wszelka nadzieja stracona i przez następne X lat trzeba będzie siedzieć przy F1 i F2, trzeba zwrócić się w stronę...rodaków:

http://afterfall.pl/index/pl/25

Może to kogoś zainteresuje, jeżeli jeszcze nie wiedział o tym projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przeczytałem cały artykuł zamieszczony w Game Informer i nasuwa mi się tylko jedna myśl.
To nie będzie Fallout. Może stworzą jakąś dobrą grę, ale to już nie będzie Fallout...

Szkoda, mimo wszystko nie traciłem do końca nadziei, nawet po obejrzeniu teasera :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że gra trafiła do nie odpowieniego studia po prostu....Ale z drugiej strony przecieź możemy sobie tylko gdybać, pewnie jak grę by tworzył np. Ubisoft Montreal też by nie pasowało. Takich gier jak Falout nie da się powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś już powiedział: R.I.P. Fallout3
Jeśli jeszcze przed teaserem, mówienie że to będzie nieudana produkcja było przesadą i po prostu bezpodstawnym biadoleniem, o tyle teraz taka postawa już się uzasadniła :P. Mamy trochę informacji, które wyjątkowo zniesmaczyły, wprowadziły tych, którzy bronili F3 przed pesymistami w stan lekkiego zakłopotania... Wspomniane widły to oczywiście jakiś żałosny dowcip... Ja szykuje starego dobrego Tommy Gun :P.
Swoją drogą ciekawe jak będzie ze sprzętem, jak to zwalą to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pozostanę przy swoim i do dnia w którym pudełko z F3 (jaki by nie był) znajdzie sie w moich dłoniach, a znajdzie sie na pewno choćby z szacunku dla samej nazwy, dopóty nie będę komentował i rozliczał Bethesdy za cos czego jeszcze nie ma. Owszem na razie nie wygląda to różowo, a zerwanie z turami to nie byłaby recydywa to by było morderstwo...
Może głupim ale ciągle wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W F i F2 najlepsza była fabuła a nie grafika, a system turowy był po prostu super dopasowany. Teraz to będzie kijówa dla leszczy z nowego pokolenia. Nie pogram pewnie, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamka...

F3 bez tur? Silnik z Obliviona? .... no coz... Najwazniejsza jest kasa...jesli gra nie bedzie miala dx9 lub dx10 to sie nie sprzeda "nowym" graczom...(sic!)
Potęgą F1,F2 była fabuła i system walki/postaci ....grafika byla drugorzędna.. System turowy byl w tej grze perełką...Mozna sie bylo zastanowic co zrobic..i co wazne rzut izometryczny byl...a teraz co oni zapowiadaja ? FPP zrobia moze.
Co takiego jest zlego w rzucie izometrycznym.
Dla mnie wystarczyla by podkrecona animacja i grafika z Tacticsa + nowa fabula ...i tyle ...to by wystarczylo.
Zamiast ladowac kase i czas w grafe wladowaliby w fabule i cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusie zal mi was popsrostu idzcie pograc w ponga to byla dopiero super gra.Fallout to klimat i swiat a nie oprawa,nie liczy sie tu grafika,system walki itd.Jak chcecie tury to grajcie w 1 i 2 trzeciej czesci nikt nie karze wam kupowac,zassijcie z neta i oplujcie.

Po waszych postach stwierdzam ze 3/4 z was ma problemy z czytaniem po polsku i angielsku bo nie odorzniacie artworka od skrina,teasera od trailera,nie rozumiecie na czyn bedzie polegal system walki.

Stalker sie wam podobal nie?A to bedzie Stalker w Ameryce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować