Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Gry wieloosobowe

57 postów w tym temacie

Hej, a ktoś zna gry co-op na PS2(co-op zawsze rządzą), i nie mówie o grach typu tekken czy worms, lecz o czymś bardziej wyrafinowanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell Chaos Theory.

Tam jest super coop podsadzają się ludzie ale gracie tylko w dwóch itp. Ale nie wiem jak to jest przez internet na PS2 czy to od razu łączy czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wyzej:DJesli chodzi o Splinta to taczej wole nie marnowac 50 zlotych i to jeszcze na gre ktorej typu nie lubie (nie lubie takich gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jeszcze jakąś fajną grę akcji z trybem coop? Oczywiście inne niż SP, SS czy jakiś Quake. Z góry dziękuję.

PS
W Gears of War można przejść całą kampanię w dwie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 12:06, Mac Cry napisał:

Poleci ktoś jeszcze jakąś fajną grę akcji z trybem coop? Oczywiście inne niż SP, SS czy
jakiś Quake. Z góry dziękuję.

Ostatnio graliśmy (Stwór, Kafar i ja) w Serious Sama 2 w trybie coop - masakra straszna, ale zabawa przednia... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to droga gra, więc może się skuszę. To we trzech przechodziliście cały single, czy jest oddzielny scenariusz? Co się dzieję, gdy jeden z was ginie? I jak zapisujecie grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:09, Mac Cry napisał:

To we trzech przechodziliście cały single, czy jest oddzielny scenariusz?

Jeśli dobrze się orientuję, to tryb coop ma ten sam "scenariusz" co tryb single.

Dnia 08.03.2008 o 17:09, Mac Cry napisał:

Co się dzieję, gdy jeden z was ginie? |

Przy hostowaniu gry, można ustawić liczbę żyć - chyba 10 jest najwięcej, ale w czasie gry zdobywa się nowe.
Natomiast gdy komuś życia się skończą, to nie ma problemu żeby odłączyć się od gry i na nowo połączyć - takim sposobem ma się nowe życia :P

Dnia 08.03.2008 o 17:09, Mac Cry napisał:

I jak zapisujecie grę :P

Nie trzeba zapisywać - tzn. po przejściu danej planszy (lub całego świata) gra automatycznie odblokowuje ją na liście , więc gdy będzie się chciało znowu grać będzie można zacząć na miejsca w którym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś fajnej gry z trybem co-op żebyśmy mogli sobie razem pograć z innych komputerów w trybie single ;)
Może któryś z FEARów ma taką opcje? Najlepiej żeby był to FPS, niekoniecznie straszny :P I żeby gra niebyła zbyt nowa, bo mój komputer nie da rady pociągnąć nowych super gier z super grafiką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 11:18, Tyraf napisał:

Szukam jakiejś fajnej gry z trybem co-op żebyśmy mogli sobie razem pograć z innych komputerów
w trybie single ;)
Może któryś z FEARów ma taką opcje? Najlepiej żeby był to FPS, niekoniecznie straszny
:P I żeby gra niebyła zbyt nowa, bo mój komputer nie da rady pociągnąć nowych super gier
z super grafiką ;)

Hmmm...Nie jestem pewien ale może to być "Army of Two"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Worms
- Worms 2
- Worms WP
- Worms Armageddon

Świetne gry WWP ma najwieksze mozliwosci, ale w Armageddon gralem dluzej. odradzam wszystkie worms nowsze w ktorych jest grafika 3D, moim zdaniem nie maja juz zadnego uroku poprzedniczek.

Jesli kogos nie przeraza grafika poziomu pierwszych wormsow to polecam LIERO, grafika dzis ciezka do przyjecia, ale swietna gra, jakby wormsy tylko nie turowe, gra sie na podzielonym ekranem z kolega, wielki arsenal przypominajacy ten z wormsow i swietna fizyka, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 14:51, Revar napisał:

Hmmm...Nie jestem pewien ale może to być "Army of Two"


Army of Two nie ma na PC...

Tyraf: Na PC do co-op fajny jest GoW. Dzięki grze we dwóch gra zyskuje na jakości i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry na PC, najlepiej strzelanki z trybem kooperacji w singleplayer jak i z trybem 1 na 1. Coś typu Medal of Honor: Vanguard tylko że na PC aby kolega mógł grać na klawiaturze a ja na padzie i byśmy mogli strzelać do siebie na podzielonym ekranie. Szukam takiej gry od dawna i w dalszym ciągu nie mogę znaleźć dlatego proszę o pomoc :) Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb kooperacji - Left 4 Dead 1/2 - można włączyć tryb splitscreen, wystarczy poczytać w Internecie o tym, ja sam tak grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 15:08, mikim napisał:

Tryb kooperacji - Left 4 Dead 1/2 - można włączyć tryb splitscreen, wystarczy poczytać
w Internecie o tym, ja sam tak grałem.


A czy jest coś w klimatach II WW lub innych wojen? głownie chodzi mi o rozgrywkę 1 na 1 na podzielonym ekranie. Tak żeby kolega był Niemcem a ja Aliantem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować