Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 07:56, wonski85 napisał:

Anette jakoś tak fałszowała, też to zauważyliście?

Ciekawie zaśpiewała "Wish I Had An Angel". Ciekawie... ale rzeczywiście Tarja radziła sobie dużo lepiej na koncertach, choć niektóre piosenki jak np. "Ghost Love Score" tak pozmieniała, że wydawały się dużo gorsze, a niektóre dużo lepsze niż na płycie.

Dnia 20.10.2007 o 07:56, wonski85 napisał:

a pozatym Tarja świetnie potrafiła się ubierać, a Anette? getry (do ukrycia krzywych nóg) i
gorset to nie zbyt dobre dopasowanie

Aha, tu też masz rację. Tarja ubierała się bardziej tak... oficjalnie? Np. ta żółta suknia na jednym z koncertów (widziałem na youtube...). Ale na innym filmiku widziałem ją też w takich czarnych ciasnych spodniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 07:56, wonski85 napisał:

dorwałem wczoraj na youtube.com kilka filmików z koncertów nightwish w nowym składzie
Anette jakoś tak fałszowała, też to zauważyliście?


Zauważyłem, ale mam nadzieje, że to w większej mierze wina nagrania, bo to raczej nagranie amatorskie jest : )

Dnia 20.10.2007 o 07:56, wonski85 napisał:

kupiłem sobie nowy album nightwish dzień po premierze i do dzisiaj nie mogę się w niego wsłuchać,
tak jak w poprzednie produkcje, czas chyba poszukać nowej kapeli :))


Mi się nowa płyta spodobała. Wiem, że to niby nie to samo co z Tarją i pewnie zaśpiewałaby to lepiej, ale kiedy o tym nie myśle to słucha się bardzo przyjemnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:22, minimysz napisał:

Heh... Reszta jest marna w porównaniu z "Amaranthem". Muzycznie słabo, wokalnie jeszcze gorzej.


No cóż, nie mogę się z tym zgodzić, ale każdy ma własne zdanie. Muzycznie lepszy wydaje mi się choćby "Islander" (trochę mi przypomina klimatem ballady Blind Guardiana) czy "7 Days To The Wolves" (ma jakieś takie "epickie brzmienie"). Wokalnie faktycznie "Amaranth" jest dobry, ale reszta nie wydaje mi się gorsza (a nawet jeśli to nieznacznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 10:24, Ćpunek01 napisał:

> a pozatym Tarja świetnie potrafiła się ubierać, a Anette? getry (do ukrycia krzywych nóg)
i
> gorset to nie zbyt dobre dopasowanie
Aha, tu też masz rację. Tarja ubierała się bardziej tak... oficjalnie? Np. ta żółta suknia
na jednym z koncertów (widziałem na youtube...). Ale na innym filmiku widziałem ją też w takich
czarnych ciasnych spodniach :P


byłem kiedyś na koncercie w Kolonii, właśnie miała tam takie spodnie :)
bardzo ładnie wyglądała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:51, crespo1 napisał:

mi sie bardzo podoba nowy nightwish, a szczególnie nowa wokalistka^^;]

Nightwish to mój ulubiony zespół :) !! Nowa wokalista jest taka sobie !! Tarja była lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:51, crespo1 napisał:

mi sie bardzo podoba nowy nightwish, a szczególnie nowa wokalistka^^;]

Nareszcie ktoś, komu nowa płyta się podoba, brawo za odwagę:)
PS - wiesz, że Anette ma 39 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:31, caramondl napisał:

PS - wiesz, że Anette ma 39 lat ?


39?!?! :O Jak na taki wiek, to trzyma się zadziwiająco dobrze, bo apetyczna z niej babeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:36, Harvenar napisał:

> PS - wiesz, że Anette ma 39 lat ?
39?!?! :O Jak na taki wiek, to trzyma się zadziwiająco dobrze, bo apetyczna z niej babeczka
:)


Też tak myślę. Ale pomyśl co będzie, np. za 20 lat... ale nic to, cieszmy się teraźniejszością.

PS - kolejną ciekawostką jest to, że Pani Anette śpiewała wcześniej w kapeli, która grała covery...ABBY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:31, caramondl napisał:

Nareszcie ktoś, komu nowa płyta się podoba, brawo za odwagę:)


Mi też się podoba, całościowo bardziej niż "Once". Nie zmienili stylu, ale brzmią jakby świeżej niż wcześniej. Ale i tak pewnie wielu będzie marudzić tak dla zasady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 16:40, caramondl napisał:



PS - kolejną ciekawostką jest to, że Pani Anette śpiewała wcześniej w kapeli, która grała covery...ABBY
!!!

...( NO SIGNAL AND COMMENT)... <== tak to ujmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:44, Fitz napisał:

> Nareszcie ktoś, komu nowa płyta się podoba, brawo za odwagę:)

Mi też się podoba, całościowo bardziej niż "Once". Nie zmienili stylu, ale brzmią jakby świeżej
niż wcześniej. Ale i tak pewnie wielu będzie marudzić tak dla zasady :/


Najgorsze jest to, że przez takich "marudzących" niektórzy pomyślą, że to słaby album i się zniechęcą. A płyta, jak piszesz jest dobra, zresztą i ja tak uważam.

PS - kolejna ciekawostka - Na nagranie teledysku do "Amarath" zespół miał 11 dni, zrobił go w dzień, a reszte poświęcili na ''integrację". Fajna zabawa:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nielubiłem nightwisha, głównie ze zwględu na wokalistyke, a raczej jej głosxP niepodobał mi sie taki troche operowyxP i jeszcze taka niewyględna była:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować