Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

witam!
jesli mnie pamiec nie zwodzi, to byla taka akcja ze majac zarejestrowana H5 LEK mozna nabywac Kuznie placac za transport zetonem czyli wPLN.

probuje wlasnie sobie zamowic Kuznie ale mam monit: " DOSTAWA ZA wPLN : Jeżeli do swojego koszyka dodasz jeszcze produkty za 120,10 zł, za dostawę będziesz mógł zapłacić Wirtualnymi Pieniędzmi."

zeton posiadam.
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:46, morthi napisał:

zupdatowac windowsa do najnowszej wersji :) (vide autoupdate)
wywalic cracka i grac z plyta :) a blad nie powinien sie powtarzac


nie mam cracka ma orginał z cd projekttu i gram z plyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, taka akcja była.
Teraz, gdy cena Kuźni poleciała w dół o połowę, za wysyłkę płaci się normalnie. I tak wychodzi taniej niż poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo CDP teraz zrobiło taka noworoczna promocje ze mozna kupic dodatek H5 KP za ...... 29zl !!! WOW
a ja sie tak wykosztowalem ;P a podstawke za 59zl !!!
PS ehhhhh najwięksi Fani zawsze dostaja w policzek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z "updatem" do wersji 1.1. Kidy instaluje patcha, ten notorycznie stwierdza, że nie mam zainstalowanego heroesa. Mam orginalną wersje. Prosze o pomoc.

(Wiem, że kiedyś już to było na forum, ale nie mam za bardzo czasu szukac, więc jeśli ktoś moze mi pomóc, to prosze nie pisac, ze to juz było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:35, Luke PL napisał:


No chociaż podstawke kupiłem w dniu premiery za 79zł(w MM)a inni za 99 zł,dodatek tak jak ty za 59 :/Ale zawsze mieliśmy wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:37, juzio07 napisał:

Mam problem z "updatem" do wersji 1.1. Kidy instaluje patcha, ten notorycznie stwierdza, że
nie mam zainstalowanego heroesa. Mam orginalną wersje. Prosze o pomoc.

Na górze jest taki dup... duży przycisk POMOC.
I tam można wyszukać coś takiego: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=855
Na twoim miejscu skupiłbym się na ostatnim kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:41, Krejt napisał:

> Mam problem z "updatem" do wersji 1.1. Kidy instaluje patcha, ten notorycznie stwierdza,
że
> nie mam zainstalowanego heroesa. Mam orginalną wersje. Prosze o pomoc.
Na górze jest taki dup... duży przycisk POMOC.
I tam można wyszukać coś takiego: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=855
Na twoim miejscu skupiłbym się na ostatnim kroku.


wielki dzięki. szkoda, że odrazu tam nie zajrzałem, bo juz 3 dzień staram sie wgrac patche. zaraz spróbuje. i jeszcze raz dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z polskim demem Heroes V (proszę mnie nie chrzanić że mówię o demie). Otóż mam zamiar kupić pełną wersje ale podczas ładowania misji, gdzieś w połowie paska gra się wyłączyła i pojawił się komunikat że pojawił się błąd i czy wysłać raport. Mam pytanie co z tym zrobić i czy taki problem wyskoczy w pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:57, KrzysiekP napisał:

Mam problem z polskim demem Heroes V (proszę mnie nie chrzanić że mówię o demie). Otóż mam
zamiar kupić pełną wersje ale podczas ładowania misji, gdzieś w połowie paska gra się wyłączyła
i pojawił się komunikat że pojawił się błąd i czy wysłać raport. Mam pytanie co z tym zrobić
i czy taki problem wyskoczy w pełnej wersji?


Spróbuj zaktualizować sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Aktualizacja Windowsa też by nie zaszkodziła:) Pełna wersja, poza pewnymi losowymi przypadkami, które da się łatwo rozwiązać, nie sprawia problemów:) Błąd w demie, w żadnym wypadku nie świadczy o tym, że będziesz go miał też w pełnej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:44, Mat.W napisał:

Mam pytanie o co chodzi z tym kodem internetowym nigdzie nie mam go zapisanego w instrukcji
wogóle nigdzie


Jest w ramce na tylniej stronie okładki od instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze ściągnięciem kompendium do HoMM V. Wszedłem na www.homm5.gram.pl, zobaczyłem newsa, że kompendium jest już gotowe, chcę ściągnąć z linku www.tnij.org/pdl i lipa... pojawia mi się, że strona jest niedostępna. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:48, maniarek4 napisał:

/ciach/

Kompendium znajduje się na serwerach serwisu Age of Heroes. Każda awaria tej strony pociąga za sobą niemożność ściągania plików (i dotyczy to nie tylko polskiej wersjie kompendium, ale wszystkich plików z ich serwera). Jedyne co możesz zrobić to czekać aż strona znowu będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nival przygotowal dla nas graczy niespodzianke :)
do pobrania jest nieoficjalny swiateczny scenariusz dla dodatku Kuznie Przeznaczenia o nazwie:
"Bohaterowie: Wersja reżyserska"
Jedynym mankamentem ktory zauwazylem to dlugie ladowanie - reszta bez zarzutu :) scenariusz bardzo starannie zaprojektowany dostarczy wiele zabawy i radosci kazdemu graczowi
Wrzucam przykladowe screeny dla podkrecenia temperatury oraz przetlumaczony plik readme :)

scenariusz jest w calosci po rosyjsku i jak widzicie na screenach wplywa na sama gre usuwajac polska czcionke (tymczasowe - tylko w przypadku kiedy scenariusz jest aktywny - wiecej informacji patrz readme)

Jubileuszowa Misję mozna sciagnac stad:
ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5%20map_nival10.zip (waga 55,308 kb - czyli ponad 55 mb jakby ktos pytal)


Readme:

Jubileuszowy scenariusz dla gry Heroes of Might & Magis V: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes: Wersja Reżyserska
Wersja 1.0

Grudzień, 2006

UWAGA!!!
- Scenariusz jest przeznaczona wyłącznie dla dodatku " Kuźnia Przeznaczenia".
- Dane scenariusza wpływają na podstawową grę. Nie zapominajcie wyłączać scenariusza po zakończeniu gry uruchamiając plik Nival10_Off.bat.

Spis treści
============================

1. Wymagania systemowe
2. Instalacja
3. Pomoc techniczna
4. Informacje prawne


1. Wymagania systemowe
=======================

Minimum
-----------

- System: Windows 2000/XP, SP2, DirectX 9.0C
- Procesor: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz lub szybszy
- RAM: 512 MB lub więcej
- Grafika: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 lub nowsze
- CD/DVD-ROM: 32x
- Dźwięk: 16-bitowa karta dźwiękowa PCI kompatybilna z DirectX


Zalecane
-----------

- System: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c z Kwietnia 2005
- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon 3000+ lub wyższy
- RAM: 1 024MB lub więcej
- Grafika: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 lub nowsze
- CD/DVD-ROM: 32x
- Procesor dźwięku Dolby Surround 5.1


2. Instalacja
============

Przed zainstalowaniem Jubileuszowy scenariusz dla gry Heroes of Might & Magis V: Kuźnia Przeznaczenia upewnij się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, oraz sprawdź czy masz zainstalowaną wersję podstawową gry Heroes of Might & Magic V wraz z dodatkiem Heroes of Might & Magic V: Kużnia Przeznaczenia

Scenariusz działa wyłącznie z dodatkiem Heroes of Might & Magic V: Kużnia Przeznaczenia

1. Rozpakuj zawartość archiwum Nival10.zip do katalogu z grą (domyślnie C:\Program Files\Nival Interactive\Heroes of Might and Magis V\Maps). Jeżeli nie ma folderu Maps w katalogu gry należy go stworzyć.
2. W celu włączenia Jubileuszowego scenariusza dla gry Heroes of Might & Magis V: Kuźnia Przeznaczenia uruchom plik Nival10_On.bat
3. Aby zagrać w dodatkową Misję wybierz w menu gry mapę o nazwie "Герои: режиссерская версия"


(!)WAŻNE:

Plik z mapą Nival10.off zawiera dane, wpływające na podstawową grę. To może doprowadzić do następujących problemów:
- Pewne istoty i bohaterowie w oryginalnej grze będą zastąpieni na istot i bohaterów ze scenariusza.
- Nie jest możliwa gra w trybie multi z ludzmi, którzy nie posiadają aktywnej Jubileuszowej Misji.
- Przy próbie wczytania mapy w edytorze następuje wyjście do systemu.
- Mod działa poprawnie tylko z oryginalną wersją gry - rosyjską, amerykańską i europejska. Przy użytkowaniu na innych wersjach poprawne działanie nie jest gwarantowane (możliwe pominięcia tekstów, animacji)

By wyłączyć Jubileuszowy scenariusz, uruchom plik Nival10_Off.bat.


6. Pomoc techniczna
========================

Firma «1C» udziela pomocy technicznej związanej z Jubileuszową Misją
e-mail: hotline@1c.ru <mailto:hotline@1c.ru>.
Po zarejestrowaniu gry, możecie korzystać usługami hot-line systemu firmy «1C» dostępnej pod telefonem: 288-99-01 w godzinach od 9.30 do 18.00 lub pisząc na hotline@1c.ru <mailto:hotline@1c.ru>, zawsze możecie liczyć na wyczerpującą dpowiedź na każde pytanie, związane z grą.


7. Informacje prawne
=========================

Copyright Information
---------------------
This software product and the manual are copyrighted and all rights are reserved by Ubisoft and Nival Interactive and are protected by the copyright laws
that pertain to computer software. You may copy this software for back-up and casual distribution.
Notwithstanding the foregoing, you may not modify, adapt, translate, create derivative works, decompile, disassemble, or otherwise reverse engineer or
derive source code from all or any portion of the software or anything incorporated therein, permit, or encourage any third party to do so.

Heroes of Might and Magic is a registered trademark of Ubisoft. Pentium, Microsoft Windows, Athlon, GeForce, Radeon, SoundBlaster, DirectX are trademarks
of their respective owners.

Limitations of Warranty
-----------------------
Nival Interactive and Ubisoft expressly disclaim any warranty for the game and Readme file.
The program and Readme file are provided "as is" without warranty of any kind, either express or implied.
The entire risk arising out of use or performance of the Program and Readme file remains with the User.

Limitations of Liability
------------------------
Neither Nival Interactive nor Ubisoft, or their parent, subsidiaries or affiliates shall be liable in any way for loss or damage of any kind resulting
from the use of the program.

Wyłączne prawo na rozpowszechnienie na terytorium Rosji, krajów do WNP i Bałtii należy ZAO "1C".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym wcześniej na CH.
I tu pojawia się pytanie, czy to nadal jest wersja RU czy jednak już ENG?
Nie uśmiecha mi się ściągać ponad 50MB jeśli jest po rosyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rosyjska :) tylko iwylacznie :) napisy sa po rosyjsku :)i speche tez :) (w filmikach) niby w tle slychac angielskiego lektora ale jest bardzo slabo slyszalny i praktycznie niemozliwym jest zrozumienie o czym on mowi :)
jednakze mimo ze to po rosyjsku gra sie bardzo przyjemnie :)

osoby ze znajomoscia rosyjskiego beda mialy dodatkowa przyjemnosc z gry gdyz jest wiele smaczkow :)
ja polecam :)

moze uda sie nam to spolonizowac :) kto wie :) ale nie w najblizszych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować