Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

heroesi po spatchowaniu ich do wersji conajmniej 1.1 beda dzialac na Twojej karcie aczkolwiek odradzalbym taki eksperyment :)
sila tej gry jest grafika a nie posiadajac odpowiedniej karty graficznej bardzo szybko sie zniechecisz.
ja ostatnio uruchamialem h5 na gf 5200 fx 256 mb 128 bit i gra smigala :)

wybor nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:22, Sawyer Ford napisał:

mam problem
słuchajcie ludzie, jest jakakolwiek możliwośc, zeby heroes 5 działali na geforce4 64mega? jakiś
patch może...?


Spróbuj zainstalować patch''e kolejno: 1.1 => 1.11 => 1.4. Jest jednak mało prawdopodobne, że gra odpali na takiej karcie, a jeśli nawet będzie niemiłosiernie mulić... 128 mb to takie rozsądne minimum, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem kolejny dziwny błąd w Heroes V. Tym razem wychodzi niezdecydowanie tłumaczy. Gracz misje wygrał... ale jednak poniósł porażkę. Ehhh... I w co tu wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:55, DiDivor napisał:


Bardzo ciekawe :)Nawet wiem jaka to misja(o ile to misja xD)
PS.Jeszcze sie nie bawisz :)Sylwester ciesz się każdą chwilą!!
PS2.Szczęśliwego nowego roku!!!!Dla wszystkich oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:03, skubsa napisał:

Bardzo ciekawe :)Nawet wiem jaka to misja(o ile to misja xD)
PS.Jeszcze sie nie bawisz :)Sylwester ciesz się każdą chwilą!!
PS2.Szczęśliwego nowego roku!!!!Dla wszystkich oczywiście.


Właśnie skończyłem grać i publikuję screena ;D Błąd występuje, gdy wygrasz misję i klikniesz PPM w "ikonę zwycięstwa". Właśnie wyłączam kompa i na imprezę :P

Szczęśliwego nowego roku. Dla wszystkich ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów w dodatku:
Radze spojrzeć na nazwy misjii w okienku ładowania i w okienku wyboru - są różne -,-
Napisałbym więcej, ale nie mam czasu. Idę się bawić xD
Przy okazji: Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:22, Sawyer Ford napisał:

mam problem

słuchajcie ludzie, jest jakakolwiek możliwośc, zeby heroes 5 działali na geforce4 64mega? jakiś
patch może...?


ja odpaliłem heroes na geforce 32 mega mx 100/200 i nawet nie jest tak źle poza tym że nie mogę grać w kampanie pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:34, Paweł 321 napisał:

Gdzie w HOMM 5:Kuźnia Przeznaczenia można zdobyć Upadłe Anioły,Kuszników,Egzekutorów itd.?


Jedyna możliwość, to spotkać je na mapie i liczyć, że się do Ciebie przyłączą. Nie ma żadnego budynku, w którym można by je rekrutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauwazył.. jeśli tak to przepraszam... znalazłem fajny filmik dotyczący dodatku..

ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra się skopała ponieważ w drugiej misji armi krasnoludów, armia mająca odbić miasto z mojich ra w ogóle się nie pojawiła a mam już 4 miesiąc, czy ktoś może mi powiedziec co jest grane oraz czy muszę grac od początku czy da się jakos temu zaradzić, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:58, Bosper napisał:

U mnie gra się skopała ponieważ w drugiej misji armi krasnoludów, armia mająca odbić miasto
z mojich ra w ogóle się nie pojawiła a mam już 4 miesiąc, czy ktoś może mi powiedziec co jest
grane oraz czy muszę grac od początku czy da się jakos temu zaradzić, proszę o pomoc.


Jeśli dobrze pamiętam tę misję trzeba tam było jeszcze zebrać określoną liczbę jednostek... Upewnij się czy aby na pewno masz je zebrane i czy są one w armii Wulfstana. Chyba dopiero wtedy pojawi się przeciwnik atakujący miasto... jednak ręki sobie uciąć nie dam, że chodzi akurat o to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:48, Pioo napisał:

Nie wiem czy ktoś zauwazył.. jeśli tak to przepraszam... znalazłem fajny filmik dotyczący dodatku..

ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi

Zapraszam

Ale go się nie da odtworzyć! Ładuje się i ładuje. A w ogóle to co jest na tym fimiku??? O jakim dodatku? "Kuźnie Przeznaczenia" czy innym, nowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:48, Pioo napisał:

Nie wiem czy ktoś zauwazył.. jeśli tak to przepraszam... znalazłem fajny filmik dotyczący dodatku..

ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi

Zapraszam

>Niezłe hehe ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:34, Paweł 321 napisał:

Gdzie w HOMM 5:Kuźnia Przeznaczenia można zdobyć Upadłe Anioły,Kuszników,Egzekutorów itd.?


Gra się tymi jednostkami w kampanii, odgrywają tam nawet ważną rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O jakim dodatku? "Kuźnie Przeznaczenia" czy innym, nowym???

To jest filmik związany z tym scenariuszem, wydanym niedawno przez nival na 10 rocznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:13, 4YoU napisał:

> Nie wiem czy ktoś zauwazył.. jeśli tak to przepraszam... znalazłem fajny filmik dotyczący
dodatku..
>
> ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi
>
> Zapraszam
Ale go się nie da odtworzyć! Ładuje się i ładuje. A w ogóle to co jest na tym fimiku??? O jakim
dodatku? "Kuźnie Przeznaczenia" czy innym, nowym???


Jest to filkim o nieoficjalnym scenariuszu dla dodatku Kuznie Przeznaczenia o nazwie: "Bohaterowie: Wersja reżyserska" o którym była mowa kilka postów wyzej... ja nie miałem zadnych problemów z jego pobraniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem dotyczący gry w sieci, kiedyś grałem przez sieć do momentu aż mi się spalił router i nie miałem internetu na swoim komputerze. Miałem swój rank, liczbę rozegranych gier itd.
W czasie, kiedy nie miałem neta raz reinstalowałem grę.
Wczoraj zaiinstalowałem nowy router i od razu siadłem do herosów. Włączyłem podstawkę i zalogowałem sie. Zamiast rankingu miałem N/A, ale mimo to rozegrałem kilka pojedynków. Sprawdziłem teraz, zagrałem pare razy, ale nadal mam N/A. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:48, Pioo napisał:

Nie wiem czy ktoś zauwazył.. jeśli tak to przepraszam... znalazłem fajny filmik dotyczący dodatku..
ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi
Zapraszam


Ciekawy filmik, ciekawy:) Szkoda tylko, że po rosyjsku;) Miejmy nadzieję, że przynajmniej scenariusz w najbliższym czasie doczeka się angielskiej wersji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować