Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 16:07, Invin napisał:

/ciach/

Co do wyzerowania konta (bo to na początku opisujesz): Nie mam pojęcia, co się stało.
Co do pojedynków przy nowym routerze: Wyniki nie są uaktualniane na bieżąco. Musisz poczekać kilka godzin, aż na serwerach zostanie przeprowadzona aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czekałem po kilka godzin, ale teraz minęło już ponad 24.
N/A znaczy, że albo nie grałem, albo jest to ustareka natury technicznej i raczej podejrzewam to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 16:18, Rafal G napisał:

> ftp://ftp.nival.com/pub/homm5/homm5_nival10_640.avi

Dnia 01.01.2007 o 16:18, Rafal G napisał:

Ciekawy filmik, ciekawy:) Szkoda tylko, że po rosyjsku;) Miejmy nadzieję, że przynajmniej scenariusz
w najbliższym czasie doczeka się angielskiej wersji;)


Nie wiem czy zauwazliście.. ale w 52 sekundzie tego filmiku słynny czołg wkońcu wyszczelił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:27, Pioo napisał:

Nie wiem czy zauwazliście.. ale w 52 sekundzie tego filmiku słynny czołg wkońcu wyszczelił
:P


Zauważyliśmy:) Jeszcze nie grałem w scenariusz, ale kto wie? Może jest on jakoś tak zrobiony, że czołg i w nim wystrzeli... hehe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z misją Wampirzy Lord w kampanii Sylvan.
Rozprawcowalem gościa, tzn zająłem wszystkie miasta, i teraz prowadzę wojnę podjazdową.
Czas gra na moją korzyść bo jeszcze Nikolaj ma silniejszą armię i to znacznie.

Ale zaczynają się dziać cuda, jednego dnia przybywa Nikolajowi około 2000 smoków cienia, reszta jednostek myślę żę jest normalniej ilości.
O co chodzi ? Czy to kolejny bug? Mam wersję 1.4 więc spatchowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany - gra sobie "przypomniała" wcześniejsze moje gry.
Zalogowałem się i od razu pokazało właściwy ranking i statystyki z poprzednich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 15:11, Rafal G napisał:


Jeśli dobrze pamiętam tę misję trzeba tam było jeszcze zebrać określoną liczbę jednostek...
Upewnij się czy aby na pewno masz je zebrane i czy są one w armii Wulfstana. Chyba dopiero
wtedy pojawi się przeciwnik atakujący miasto... jednak ręki sobie uciąć nie dam, że chodzi
akurat o to;)

Jednak był tam błąd musiałem od nowa przejść.

p.s. po 4 miesiącach miałem tyle jednostek że hej. Natomiast w tamtej misjii nie trzeba było zbierać jednostek(błąd i tyle, miałem to samo w zwykłej piatce w pierwszej misjii kampanii elfów, oddziały atakujące(demony) sie nie chciały pojawić wcale, aż mnie nieumarli zabili. Zaczałem jeszcze raz i było ok. ie wiem co jest grane, ale to jakieś błędy gry są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:40, Biniek. napisał:

Witam

Mam problem z misją Wampirzy Lord w kampanii Sylvan.
Rozprawcowalem gościa, tzn zająłem wszystkie miasta, i teraz prowadzę wojnę podjazdową.
Czas gra na moją korzyść bo jeszcze Nikolaj ma silniejszą armię i to znacznie.

Ale zaczynają się dziać cuda, jednego dnia przybywa Nikolajowi około 2000 smoków cienia, reszta
jednostek myślę żę jest normalniej ilości.
O co chodzi ? Czy to kolejny bug? Mam wersję 1.4 więc spatchowaną.

Nie po prostu nie zabiłes wszystkich smoków cienia na mapie, ich liczba rosła w tym czasie aż było ich bardzo duzo, (a wszystkie nieumarłe jednostki przyłaczaja się do Nikolaja). Musisz go pokonać w tej misji najszybciej jak się da, to najtrudniejsza misja w całej kampanii. Zabicie(pokonanie) ostatecznego bossa to przy tym pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:41, Bosper napisał:

Nie po prostu nie zabiłes wszystkich smoków cienia na mapie, ich liczba rosła w tym czasie
aż było ich bardzo duzo, (a wszystkie nieumarłe jednostki przyłaczaja się do Nikolaja). Musisz
go pokonać w tej misji najszybciej jak się da, to najtrudniejsza misja w całej kampanii. Zabicie(pokonanie)
ostatecznego bossa to przy tym pikuś.


Hm, ale az 2000? Wlanolem kilka oddzialow po okolo 70 jednostek i malo co ostaloe, ale dzieki sprawdzę to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:48, Biniek. napisał:

> Nie po prostu nie zabiłes wszystkich smoków cienia na mapie, ich liczba rosła w tym czasie

> aż było ich bardzo duzo, (a wszystkie nieumarłe jednostki przyłaczaja się do Nikolaja).
Musisz
> go pokonać w tej misji najszybciej jak się da, to najtrudniejsza misja w całej kampanii.
Zabicie(pokonanie)
> ostatecznego bossa to przy tym pikuś.

Hm, ale az 2000? Wlanolem kilka oddzialow po okolo 70 jednostek i malo co ostaloe, ale dzieki
sprawdzę to.

Miałem to samo i tylko jak zacałem od nowa grę to szybki atak i po nim potem się coprawda odrodził ale miał b.słaba armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie może ktoś czy ma wyjść ewentualny dodatek i kiedy(który kwartał) można by się go spodziewać?
Nie chodzi o oficjalne zapowiedzi(bo wiem, że takowych nie ma), ale może jakieś przecieki, plotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:10, Bosper napisał:

Czy wie może ktoś czy ma wyjść ewentualny dodatek i kiedy(który kwartał) można by się go spodziewać?
Nie chodzi o oficjalne zapowiedzi(bo wiem, że takowych nie ma), ale może jakieś przecieki,
plotki??


Po zakończeniu kampanii Kuźni Przeznaczenia można spodziewać się kolejnego dodatku, ale kiedy ma wyjść to żadnych plotek nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

angielskiej? hmm... coz.. ja tam wole czekac na polska :) gdyz scenariusz ten jest juz przetlumaczony w ok 50% :) - jest blizej niz dalej do jego wypuszczenia przeze mnie i Didivora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Coraz częściej przy próbie zdobycia zamku gra wywala do windowsa. Chodzi mi o kuźnię. Błąd pojawia się na mapach wygenerowanych i tych zwykłych. Jak dotąd wszystko było ok z wcześniejszymi wersjami gry więc nie wiem czy sypie mi się windows czy to może błąd w grze i rady na to nie ma.Czy ktoś się z takim czymś spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 21:38, morthi napisał:

angielskiej? hmm... coz.. ja tam wole czekac na polska :) gdyz scenariusz ten jest juz przetlumaczony
w ok 50% :) - jest blizej niz dalej do jego wypuszczenia przeze mnie i Didivora :)


Jeśli będzie polska to tym lepiej:) Wyszedłem po prostu z założenia, że najpierw pojawi się właśnie angielska:) A że gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma;)
P.S. Tłumaczycie z rosyjskiego?? No, no - jestem pełny podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:23, gringo napisał:

Mam problem z grą. Coraz częściej przy próbie zdobycia zamku gra wywala do windowsa. Chodzi
mi o kuźnię. Błąd pojawia się na mapach wygenerowanych i tych zwykłych. Jak dotąd wszystko
było ok z wcześniejszymi wersjami gry więc nie wiem czy sypie mi się windows czy to może błąd
w grze i rady na to nie ma.Czy ktoś się z takim czymś spotkał?


tak, u mnie jest to samo, wydaje mi sie ze to nie winda bo sprawdzalem na 2 roznych komputerach, podejzewam kolejny blad w grze ... niestety pozostaje nam jedynie czekac na patcha 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam bład w podstawce - gram w kampanie Akademii - podczas walki, gdy przywolam Feniksa i przeciwnik go niszczy wywala mnie do Windowsa :/
gram w wersji 1.4
PS Czy to ten scenariusz po Polsku ma być tą miłą niespodzianka dla nas od was? ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 09:58, Luke PL napisał:

PS Czy to ten scenariusz po Polsku ma być tą miłą niespodzianka dla nas od was? ;)

Podejrzewam, że chodzi jednak o coś poważniejszego. :)
Dajmy Morthiemu działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 09:58, Luke PL napisał:

a ja mam bład w podstawce - gram w kampanie Akademii - podczas walki, gdy przywolam Feniksa
i przeciwnik go niszczy wywala mnie do Windowsa :/
gram w wersji 1.4


Wywal tego patcha - przez niego wywala Cię do Wina. Zabicie każdej przyzwanej jednostki (czy to czarem ,czy umiejętnością Lorda Demonów) powoduje wygranie nagrody, która jest widok pulpitu Windowsa (dłuższe walki w zamkach mają podobny błąd).

Podobno w nowym patchu ma być to poprawione, ale kiedy on wyjdzie, tego nie wiadomo (niektórzy mówili, że kilka dni po nowym roku, ale wiadomo jak to jest z punktualnością Ubivalu - niemal tak samo lub jeszcze gorzej, jak w przypadku CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować