Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 17:13, morthi napisał:

wkrotce Ci matiz wysle pliki :) to sobie poczytasz :)

Ja też chce, ja też chce :P:P:P

A tak na serio: czekam na ten scenarusz (w wersji PL ofkoz), bo zapowiada się naprawde cudnie. Nie ma to jak sprawna społeczność skupiona wokół gry. Jednostki działają ku ogólnemu dobru grupy robotniczej (lol, ale mi propagandowo wyszło :P - prawie jak PRL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 15:38, LordOfUndeads napisał:

Hmmmm... a może on mówił o jakiejś nowej wersji dodatku ;)
Może wie więcej niż sam morthi ;P

W nowym dodatku chciałbym, żeby było miasto barbarzyńców, budynki w których się rekrutuje fanatyczne jednostki przystani oraz żeby karawaną można było też wysyłać jednostki z garnizonu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podgryzaja obywateli :) ten scenariusz jest przesiakniety humorem :) dwuznacznoscia i innymi "zabiegami" artystycznymi :) juz wkrotce bedziecie sie mogli sami przekonac :)

na chwile obecna sugeruje juz rozpoczac pobieranie tego scenariusza :) wszak to prawie 55 mb :) a nie kazdy ma szybkie lacze:)

lokalizacja do niego powinna pojawic sie w godzinach wieczornych wraz z dokladna instrukcja co i jak zrobic :) - dla wszystkich niecierpliwych :)
badz tez poczekac az pojawi sie plik na stronce homm5.gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:52, 1a- napisał:

Uwaga! jest nowy Heroes of Might and Magic V-kuznia przeznaczenia


Doradzałeś mi że się opłaca!!
Skąd wiesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:31, morthi napisał:

/.../


Skoro tak mówisz to tak musi być:) Z zasysaniem zaczekam jednak, aż wypuścicie całkowicie polską wersję, żeby nie trzeba niczego poprawiać - 50 parę mega to chwilka:)
P.S. Szybko wam poszło - szczerze mówiąc nie spodziewałem się zakończenia prac w tym tygodniu - w końcu pracujecie tylko we dwóch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) pracuje sam :) didivor zamuje sie tylko kwestiami technicznymi :) a matiz sie wlasnie zglosil do korekty :)

to na prawde nie jest trudna rzecz przetlumaczyc gre - w tym scenariuszu jest okolo 600 plikow :) ile literek do zrobienia nie wiem :D ale bynajmniej nie jestem profesjonalnym tlumaczem a i moja znajomosc rosyjskiego pozostawia wiele do zyczenia :)

mam jednak nadzieje ze bedziecie zadowoleni z tego co zobaczycie :)

btw - to nie ma znaczenia jak sciagniesz ten scenariusz :) albo sam sobie go zlozysz z plikow ode mnie:) albo scianiesz calosc ze stronki homm5:) jak kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:03, morthi napisał:

nie :) pracuje sam :) didivor zamuje sie tylko kwestiami technicznymi :) a matiz sie wlasnie
zglosil do korekty :)
to na prawde nie jest trudna rzecz przetlumaczyc gre - w tym scenariuszu jest okolo 600 plikow
:) ile literek do zrobienia nie wiem :D ale bynajmniej nie jestem profesjonalnym tlumaczem
a i moja znajomosc rosyjskiego pozostawia wiele do zyczenia :)


Trudna, czy nie - niewątpliwie czasochłonna - tym bardzie w wykonaniu jednej osoby. Więc poświęcać się musisz dość ostro. Tym bardziej szacuneczek:) A co do profesjonalizmu - cóż jeśli porównać z tłumaczeniami CDP... to już wolę Twoje + spółka (spółka w poprzednich projektach);)

Dnia 02.01.2007 o 19:03, morthi napisał:

mam jednak nadzieje ze bedziecie zadowoleni z tego co zobaczycie :)


Ja tam będę zadowolony ze wszystkiego co nie będzie napisane w cyrylicy;)

Dnia 02.01.2007 o 19:03, morthi napisał:

btw - to nie ma znaczenia jak sciagniesz ten scenariusz :) albo sam sobie go zlozysz z plikow
ode mnie:) albo scianiesz calosc ze stronki homm5:) jak kto lubi :)


Skoro tak mówisz - nie pozostaje mi nic innego jak zacząć zasysać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że prace nad tym scenariuszem są już bardzo zaawansowane. Bardzo to cieszy. Też chętnie bym pomógł w tłumaczeniu, ale rosyjskiego nie znam ;). Tak więc czekam z niecierpliwością na efekty pracy tłumaczy. Oby efekt finalny był taki, jak w Kompendium Wiedzy o Heroes V ;)

I oby Nival częstował nas takimi mapkami częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:10, kubagracz napisał:

> Hmmmm... a może on mówił o jakiejś nowej wersji dodatku ;)
> Może wie więcej niż sam morthi ;P
W nowym dodatku chciałbym, żeby było miasto barbarzyńców, budynki w których się rekrutuje fanatyczne
jednostki przystani oraz żeby karawaną można było też wysyłać jednostki z garnizonu miasta.

Ja wolę zamek bagien, byłby o wiele ciekawszy aniżeli barbarzyńców i więcej możliwości, mojim zdaniem , może byc wszystko, zamek orków(których tez nie ma), wymieniac by i wymieniać, ale trzy najbardziej prawdopodobne to barbarzyńcy, bagno lub orkowie.

Chyba rze zrobią orkowych barbarzyńców na bagnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki tak zapytałem dla pewności bo już mi się ściąga, aha nie śledziłem wydarzeń związanuch z "Random Map''em" jest już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z piątą misja kampanii Inferno - "Decyzja Agraela". Otoż nie mogę sobie poradzic ze smokami pilnującymi mostu do Tieru. Mam cos 10 czartów, 40 sukkubusów, 30 ogarów i około 20 zmór. Zostaje coś 10 smoków ale moja armia jest zniszczona...Czy macie jakies rady co do przejścia tej misji?

PS w poradniku jeST wzmianka o arcydiabłach - gdzie można ich zwerbować, bo ja nigdzie ich nie znalazłem, mimo że mam praktycznie cała mapę odkryta...

PROSZę O POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wnioskujac z Twojego opisu grasz na poziomie conajmniej ciezkim jesli nie heroiczynm...

mam dla Cibeie przykra wiadomosc - w tej misji praktycznie nie mozesz sobie pozwolic na utrate jakichkolwiek jednostek:) wlasnie po to by moc pokonac te smoki - arcydiably mozesz zdobyc ulepszajac zwykle diably w forcie na wzgorzu :) znajduje sie on na jednej z wysp na dole planszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:40, morthi napisał:

wnioskujac z Twojego opisu grasz na poziomie conajmniej ciezkim jesli nie heroiczynm...

mam dla Cibeie przykra wiadomosc - w tej misji praktycznie nie mozesz sobie pozwolic na utrate
jakichkolwiek jednostek:) wlasnie po to by moc pokonac te smoki - arcydiably mozesz zdobyc
ulepszajac zwykle diably w forcie na wzgorzu :) znajduje sie on na jednej z wysp na dole planszy



eee...gram na normalnym :)
Czyli pozostaje tylko gra od nowa? (wydałem całą kasę która zdobyłem na kupno zmór, sukkubosów i ogarów i ich ulepszenie...).
A co do diabłow to tych też nie znajduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:36, pkrzysiek25 napisał:

Hej. Mam problem z piątą misja kampanii Inferno - "Decyzja Agraela". Otoż nie mogę sobie poradzic
ze smokami pilnującymi mostu do Tieru. Mam cos 10 czartów, 40 sukkubusów, 30 ogarów i około
20 zmór. Zostaje coś 10 smoków ale moja armia jest zniszczona...Czy macie jakies rady co do
przejścia tej misji?

PS w poradniku jeST wzmianka o arcydiabłach - gdzie można ich zwerbować, bo ja nigdzie ich
nie znalazłem, mimo że mam praktycznie cała mapę odkryta...

PROSZę O POMOC!!

Jest pewna rada jak masz odpowiednie umiejętności(chyba dowodzenie) i wtedy bierzesz finanse idziesz do posterunku wojskowego wiem, że tam był) i zbierasz jednosteki ile chcesz i ile będziesz chciał czekać( tak zrobiłem ja ) nie ma tam ograniczenia czasowego lub jeżeli nie to to nazbieraj kasy tyle ile się da i zrekrutuj w nim tyle istot ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:44, Bosper napisał:

> Hej. Mam problem z piątą misja kampanii Inferno - "Decyzja Agraela". Otoż nie mogę sobie
poradzic
> ze smokami pilnującymi mostu do Tieru. Mam cos 10 czartów, 40 sukkubusów, 30 ogarów i
około
> 20 zmór. Zostaje coś 10 smoków ale moja armia jest zniszczona...Czy macie jakies rady
co do
> przejścia tej misji?
>
> PS w poradniku jeST wzmianka o arcydiabłach - gdzie można ich zwerbować, bo ja nigdzie
ich
> nie znalazłem, mimo że mam praktycznie cała mapę odkryta...
>
> PROSZę O POMOC!!
Jest pewna rada jak masz odpowiednie umiejętności(chyba dowodzenie) i wtedy bierzesz finanse
idziesz do posterunku wojskowego wiem, że tam był) i zbierasz jednosteki ile chcesz i ile
będziesz chciał czekać( tak zrobiłem ja ) nie ma tam ograniczenia czasowego lub jeżeli nie
to to nazbieraj kasy tyle ile się da i zrekrutuj w nim tyle istot ile się da



ale ja właśnie tak zrobiłem - wydałem na jednostki całą kase jaka uzbierałem (nie mam umiejętnosci generujacej złoto)...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować