Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 20:57, Mat.W napisał:

a ja mam problem z dodatkiem do HV,obraz menu i gry oddwarza sie na połowie ekranu:(((((((

Zarzuć komputerowi nowe sterowniki do grafkarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:03, Krejt napisał:

> a ja mam problem z dodatkiem do HV,obraz menu i gry oddwarza sie na połowie ekranu:(((((((

Zarzuć komputerowi nowe sterowniki do grafkarty.

chyba wim co sie stało zarzuciłem kompowi chyba stare sterowniki.ale jak to cofnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:05, Mat.W napisał:

> > a ja mam problem z dodatkiem do HV,obraz menu i gry oddwarza sie na połowie ekranu:(((((((

>
> Zarzuć komputerowi nowe sterowniki do grafkarty.
>
chyba wim co sie stało zarzuciłem kompowi chyba stare sterowniki.ale jak to cofnąc


jak masz menadżer urządzeń to tam znajdź swoją kartę graficzną i klikasz dwukrotnie i pojawia się nowe okienko i wejdź w zakładke sterownik, no i później u dołu okienka kliknij na przywróć sterownik i się przyrwaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wspaniala wiadomość dla wszystkich oczekujących na polska wersje scenariusza wydanego przez Nival z okazji dziesieciolecia firmy :)

oto ono :) spolszczenie :)

http://www.mytempdir.com/1146177
- waga 285 kb

Instrukcja instalacji moze sie wydawac nieco skomplikowana jednakze nalezy ja wykonac co do punktu gdyz w przeciwnym razie moga pojawic sie bledy w wyswietlaniu polskich czcionek

przyjemnej zabawy :)

To spolszczenie nie powstaloby dzieki Didivorowi ktory zajal sie kwestiami technicznymi :) matizowi 123 ktory zrobil korekte oraz mnie ;) ktory to wszystko dla was przetlumaczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś taktyki na 5 misję przystani, wybór?Fanatycki rycerz czerwonego, Andreas po pokonaniu ląduje w karczmie przeciwnika a nie u mnie!(lepiej kupić, żeby nie sprawiał już problemów), ale żeby tura po pokonaniu już był w karczmie, i to przeciwnika...,a po uwolnieniu Duncana mam spore straty co Andreas wykorzystuje natychmiast atakując!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:23, morthi napisał:

mam wspaniala wiadomość dla wszystkich oczekujących na polska wersje scenariusza wydanego przez
Nival z okazji dziesieciolecia firmy :)

oto ono :) spolszczenie :)

http://www.mytempdir.com/1146177
- waga 285 kb

Instrukcja instalacji moze sie wydawac nieco skomplikowana jednakze nalezy ja wykonac co do
punktu gdyz w przeciwnym razie moga pojawic sie bledy w wyswietlaniu polskich czcionek

przyjemnej zabawy :)

To spolszczenie nie powstaloby dzieki Didivorowi ktory zajal sie kwestiami technicznymi :)
matizowi 123 ktory zrobil korekte oraz mnie ;) ktory to wszystko dla was przetlumaczyl :)



No będzie znowu w co grać. Ale mam nadzieję że fajny ten scenariusz.
Dzięki za wysiłek przy tłumaczeniu owego scenariusza. Oby Nival więcej nam takich prezentów robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:23, morthi napisał:

To spolszczenie nie powstaloby dzieki Didivorowi ktory zajal sie kwestiami technicznymi :)
matizowi 123 ktory zrobil korekte oraz mnie ;) ktory to wszystko dla was przetlumaczyl :)

Brawo! Jednakże do czasu wydania jakiegoś porządnego patcha daję sobie spokój z H5 :/ Ech ta kampania nie do przejścia... :( (v1.4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:52, Krejt napisał:

> czy sa kody do herosa 5?
Start > Programy > Ubisoft > Heroes of Might and Magic V > Instrukcja do Edytora
Map > Kody oszustw

To prawda że są tam podane informacje na temat kodów.Ale cóż z tego skoro nie działają!!!
Może jakaś rada co zrobić aby zadziałały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:57, Ninja6 napisał:

Wie ktos moze czy sa jakies mody, dajace cos nowego do Loch''u ??
Jestli tak, to prosze o linki, z gory thx


Wszystkie mody, do których podam tu linki, pochodzą z rewelacyjnej strony Elrath.com. Proponuję przejrzeć nie tylko te związane z Lochem :)

http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=544 - złote topory i kolczuga dla Ul. Minotaura
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=543 - Jaszczurzy Jeździec wygląda jak ten z wersji Beta (tarcza i halabarda)
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=466&st=0 - czarownice dostają czar Starożytna Strzała
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=96 - zmienia wygląd Krawawych Furii i Dziewic

Zastrzegam, że większość modów z elrath.com może nie być kompatybilna z dodatkiem lub w ogóle z nowszą wersją HoMM5. Te jednak, które mam u siebie (czyt. zmiana wyglądu wampirów, kostuch i entów) działają :)
Zachęcam więc do próbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Ciebie RakuPL małe pytanko z innej beczki.. Dostałeś już moze nagrodę z konkursu UEFA i Wisła Kraków?? Ja nadal czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Troszeczke skomplikowana ta instalacja.. dizisiaj juz nie mam czasu sie niż zająć ale jutro jak wróce z uczelni jak najbardziej:P
A bym zapomniał .... kolejny razwspaniała robota!!!! brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche odbiegając od tematu aktualnego:
Czy w którym patchu Nival próbowało zrównoważyć bohaterów pojedynkowych?
Wiem, że to trudna sprawa, ale niestety co drugi gracz gra Deleb (wg. mnie - prawie nie do pokonania) lub Ravenem (a to już nie wiem czemu, bo czasem go pokonuje i nie jest bardzo mocny, chyba że ma sporo szczęścia).
Ja osobiście gram Klausem i jest to bohater na podobnym poziomie co inni (chociaż według mnie, najsilniejszy z Przystani ;)), ale nie ma szans z niektórymi Herosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy po zainstalowaniu patcha 1.4 i kuźni przeznaczenia z herosem dzieją sie jaja. Kompakt z kuźni wyświetla mi sie w ikonie dvd jako pierwsza cześć, są te skrzydełka a nie młot, w katalogu z grą brakuje ikon startowych, są tylko w katalogach bin. Gra co chwile informuje mnie przy uruchamianiu takim komunikatem:
Please insert the original disc instead of a backup (4001).
Co jakiś czas załancza sie normalnie, oczywiscie mam orginały grałem wcześniej po sieci ale musiałem sformatować dysk i zaczęło sie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) ale niestety co drugi gracz gra (...) lub Ravenem (...)

Przepraszam za takie wybiórcze przytoczenie Twojego posta, ale już dłużej nie mogę :D:D:D
Przecież Raven to KOBIETA!! :P Jeśli już odmieniamy, to róbmy to poprawnie (czyli coś na kształt: "co drugi gracz gra Raveną")
Pozdrawiam. Na dowód daję portret Raveny (choć akurat ja wolę nie odmieniać tego imienia :P)

20070103010553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ukonczylem dodatek do heroska. i zwaizku z tym koncem mam pytanie czy cos wiadomo o kolejnym dodatku, bo az sie prosi o ciag dalszy urwali w najciekawszym momencie!!!!ps i mam nadzieje ze to nie bedzie brazylijska telenowela w ktorej tez tak ucinaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować