Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 14:17, vazon napisał:

wspaniała robota. gratuluje :):)

a ja właśnie chcialem się pochwalić że skończyłem dziś o 13.40 dodatek Kuźnia Przeznaczenia
i oczekuje z niecierpliwością na kolejny, bo mam pewien niedosyt, że nie pokonałem jeszcze
wszystkich wrogów :P

heh ja KP przeszedlem w mtydzien po premierze:P
ale tez czekam na dodatek i naprawde bardzo bym sie uczieszyl gdyby byl w nim zamek orków:)
Wiadomo cos na temat nowego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:20, chopin06 napisał:

heh ja KP przeszedlem w mtydzien po premierze:P


niestety nie miałem czasu zaraz po premierze.zresztą nie było mnie w domu przez jakiś czas jak przyszedł do mnie dodatek ale nadrobiłem i przeszedłem go przynajmniej w tydzień ;P

a nowy dodatek... mi nic nie wiadomo...choć chętnie bym usłyszał jakąś świeżą wiadomość dającą nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki windows00, może dzięki temu postowi, ominie nas choć odrobina spamu. Gdy pojawią się jakiś ważne informacje, czy linki zawsze można będzie posta uzupełnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 14:20, chopin06 napisał:

heh ja KP przeszedlem w mtydzien po premierze:P
ale tez czekam na dodatek i naprawde bardzo bym sie uczieszyl gdyby byl w nim zamek orków:)
Wiadomo cos na temat nowego dodatku?

Nic nie wiadomo, po za tym, że mają byc w nim jakies niespodzianki. Natomiast jak przeszedłeś KP to jak dobrze słuchałeś ostatniej rozmowy Raelega z Tieru to była tam wspomniana podróż do Wolnych miast(cokolwiek by to nieznaczyło, może chodzi o rase, w której nie wyznają żadnego ze smoków) oraz o poszukiwania Orków, więc najprawdopodobniej(niestety) będzie właśnie ten zamek, zbyt standartowy, bo wolałbym zamek bagien(cos w stylu cytadeli z H3, tylko z większą ilością ciekawych potworków mn. oślizgów i wiwern) Strasznie brakuje mi do uzupełnienia całości klimatu tego własnie zamku, a orkowie to też mogą być ale później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blagam... skoro piszesz o kampanii i watkach fabularnych tam poruszonych to zaznacz ze to spoiler :) ja wciaz nie rpzeszedlem kampanii z kuzni i nie chce wiedziec co sie bedzie dzialo ok ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez spotkykacie quiterow?
ostatnio coraz czesciej mam tak, ze gdy mam znaczaca przewage w duelu.. przeciwnik traci polaczenie..

a za chwile widze go juz na kanale.
przed chwila nawet polak mi sie trafil ktory zwial.. ekfrit czy jakos tak..

strasznie mnie to wkurza.. przeciez po to jest przycisk do uceczki a nie chamskie rozlaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak... niesety ale sie z tym spotykam... i nie ma co z tym zrobic... no chyba ze ubi/nival wprowadza zasade ze disconnect = lose :)wtedy bedzie przyjemnie:) i tacy o ktorych mowisz nie beda nam psuli statystyk :D

szczegolnie sa tacy denerwujacy w pojedynkach 3x3 przy 3 walce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:46, morthi napisał:

blagam... skoro piszesz o kampanii i watkach fabularnych tam poruszonych to zaznacz ze to
spoiler
:) ja wciaz nie rpzeszedlem kampanii z kuzni i nie chce wiedziec co sie bedzie
dzialo ok ?:)

Ok, ale nie przesadzaj, ja nic takiego nie powiedziałem, żaledwie o ostatnim zdaniu, które w ogóle nie zjest zwiazane z fabułą KP(wierz mi), a jedynie z próba zapowiedzi nowego dodatku, który napewno się pojawi, a chciałem znać opinie innych na ten temat i odpisać koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: planuję sobie zakupić HV EK, ale ciągnie mnie też w stronę EK Rise of Legends :P Czy fajniej wydana jest pierwsza czy druga EK??? ;P
PS."Hirołsów" lubię tak samo jak Rise of Nations :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako wielki fan heroes zachecalbym CIe do zakupu EK z heroskami :) de facto oprocz skrzyni ze skarbami ;) beznadziejnego (niestety) albumu z artami (bo jest maly i artow tez malo) bedziesz mogl sie cieszyc specjalna podkladka pod bohaterem :) ot takie urozmaicenie:) teraz juz jest edytor wiec i sa mapy stad i dla tych dodatkowych map nie kupuje sie juz EK :)

wg mnie ek heroes 5 za 100 to bardzo ciekawa propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest temat o HoMM5, więc napiszę Ci o HoMMV Ek :P
Zacznę od ładnej skrzyneczki. Niektórzy pisali o tym, że szybko się niszczy itp. Moja stoi na półce i jeszcze się z nią nic nie stało. :)
W skrzyneczce znajduje się - oprócz gry, karty pomocy podręcznej i karty klawiszologii (czyli standardowych rzeczy, które są w zwykłej wersji) - kilka fajnych bajerków. ;) Zacznę od Artbooka. Mi tam arty się podobają (fragment jednego z nich mam w awatarze :P), niestety jest ich strasznie mało. :( Potem - rozszerzona instrukcja. ja tam z niej nie korzystałem, więc wypowiadać się nie będę. :P Jest jeszcze poradnik, ew. można z niego skorzystać.
Poza skrzyneczką leży jeszcze mapa. Złożona tylko na pół, ładnie wykonana. Moja ma zawisnąć na ścianie, ale jakoś nie mam sumienia jej przybijać szpilkami. ;)
No i na koniec specjalna aura bohatera, ot, taki bajer. :P

Wg mnie opłaca się mieć. (ja tam swoją wygrałem, więc tak czy inaczej nie powinienem narzekać, prawda? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:27, morthi napisał:

bedziesz mogl sie cieszyc specjalna podkladka pod bohaterem :) ot takie urozmaicenie:)


Powinieneś jeszcze przestrzec kolegę, że ta "podkładka" działa zgodnie z własnym "widzi mi się";) Czyli raz tak raz nie:) Co prawda patch 1.4 to poprawił, ale jako że poza tym jest zabugowany... Nie wszyscy go używają:)
No i oczywiście w dodatku jest ta sama sytuacja - raz jest, raz nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:42, Adham napisał:

Poza skrzyneczką leży jeszcze mapa. Złożona tylko na pół, ładnie wykonana. Moja ma zawisnąć
na ścianie, ale jakoś nie mam sumienia jej przybijać szpilkami. ;)

Załatw sobie antyramę i nie będziesz musiał niszczyć mapy ;]

@ darth 16
Trudno żeby w temacie o H5 ktoś odradzał Ci kupno LEH H5 :P
Mnie LEK podoba się bardzo i nie zaminiłbym jej na EK Rise of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę to wyrzucić z siebie.Wkurza mnie to że rasa Krasnoludów po wygraniu walki sie nie cieszy taki jak inne rasy tylko ich przywódca podnosi młot do góry.Zero krzyku, zero entuzjazmu tak jakoś pogrzebowo, jakby załowali że wygrali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:52, morthi napisał:

tak... niesety ale sie z tym spotykam... i nie ma co z tym zrobic... no chyba ze ubi/nival
wprowadza zasade ze disconnect = lose :)wtedy bedzie przyjemnie:) i tacy o ktorych mowisz nie
beda nam psuli statystyk :D

szczegolnie sa tacy denerwujacy w pojedynkach 3x3 przy 3 walce....


3x3 nie gram - za szalone dla mnie...
czyli jesli przeciwnik ucieka to co sie dzieje z rankingiem? ani ten ktory pozostal, ani quiter nie maja zadnych zmian w rankingu? (tak jakby w ogole sie dana potyczka nie odbyla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem tak - zauwaz ze przy generowaniu "raportu" z walki pojawia sie blad servera ubi :) i zadne dane (wg moich informacji) nie sa zapisywane wiec statystyki nie sa uaktualniane

@Rafal G
patch 1.4 poprawia to :) a przed tym patchem wystarczylo wlaczyc dowolna plansze od nowa a nastepnie zloadowac swoja zapisana :) i podkladka wracala :)
jak mozna nie spatchowac gry do wersji 1.4? :) (no nie liczac tych bledow z kampania (pierwsza misja inferno i ostatnia akademii) same pozytywy - przede wszystkim AI komputera poprawione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:13, vazon napisał:

/ciach/

A po co mają się wydurniac? Taki wynik był pewny i wiadomy :P
Krasnoludy zawsze są pewne wygranej, a cieszyć będą się później w gospodzie przy odpowiednich napojach xD
(Ale o tym po 23 :P:P:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować