Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

a ja mysle ze to wynika z pospiechu :) i po prostu nie byly gotowe odpowiednie animacje w momencie wypuszczania dodatku przez ubi/nival :)ale moze je jeszcze zrobia:) i do patcha 2.1 dolacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:17, Super gość napisał:

Mam pytanie:
Czy w generowanych mapach da się ustawiać drużyny??


więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:44, morthi napisał:

/ciach/

To ja tu tak ładnie propagandę urządzam, a Ty co? :P:P:P
A poważnie:
Dziwne, bo mnie jakoś to nie przeszkadzało. Nawet jeśli to pośpiech programistów, to gra na tym za bardzo nie ucierpiała. Taka enigmatyczność w zachowaniu pasuje do Krasnoludów, które nie lubią robić niepotrzebnych rzeczy. Po co tracić siły na jakieś tańce i krzyki, skoro można je spożytkować na zabawę w gospodzie i późniejszy czas... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to nie rpzeszkadza:) aczkolwiek patrzac na inne frakcje to one zawsze sie ciesza po zakonczonej walce stad i moje przypuszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:22, morthi napisał:

mnie tez to nie rpzeszkadza:) aczkolwiek patrzac na inne frakcje to one zawsze sie ciesza po
zakonczonej walce stad i moje przypuszczenie :)

Żeby cieszyły się Krasnoludy, trzeba wprowadzić jeszcze jedną machinę wojenną - beczkę miodu i koniecznie ustawić ją ZA wojskami przeciwnika.
Efekt murowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując opyla się wydać 100 zł za EK Heroes??? Ja tak czy siak, bym to kupił (EK piechotą nie chodzi :P), ale chciałem usłyszeć opinię posiadaczy EK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując opyla się wydać 100 zł za EK Heroes??? Ja tak czy siak, bym to kupił (EK piechotą nie chodzi :P), ale chciałem usłyszeć opinię posiadaczy EK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.mytempdir.com/1152912
Morthi, dorzuć proszę pliki z tego archiwum do kolejnej wersji 2.0b Updated.
Poprawia to pozycjonowanie tekstów w okienku podsumowującym bitwę. Do tej pory napis "Zwycięstwo!" był równany do lewej, a "Porażka!" centrowany. Poprawka niweluje tę niekonsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ze wrzuce :) ale najpierw poczekajmy na patcha 2.1 i 1.5 :) bo jak na razie innych bledow nie ma oprocz tego a robic updated z jednym plikiem to troche malo ;) ale zrobie zrobie:) pamietam :) juz plik zapisany i wrzucony do kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 18:42, Bosper napisał:

Nic nie wiadomo, po za tym, że mają byc w nim jakies niespodzianki. Natomiast jak przeszedłeś
KP to jak dobrze słuchałeś ostatniej rozmowy Raelega z Tieru to była tam wspomniana podróż
do Wolnych miast(cokolwiek by to nieznaczyło, może chodzi o rase, w której nie wyznają żadnego
ze smoków) oraz o poszukiwania Orków, więc najprawdopodobniej(niestety) będzie właśnie ten
zamek, zbyt standartowy, bo wolałbym zamek bagien(cos w stylu cytadeli z H3, tylko z większą
ilością ciekawych potworków mn. oślizgów i wiwern) Strasznie brakuje mi do uzupełnienia całości
klimatu tego własnie zamku, a orkowie to też mogą być ale później :D

No tak :) Jakby ulepszyc cytadele ( bo w H3 najsłabszy zamek... ) to byłoby ciekawie:) ALe orkowie tez by sie przydalai...hm mógłby być też zamek wrót żyiołow z Ostrza Armageddonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:12, darth 16 napisał:

Czyli podsumowując opyla się wydać 100 zł za EK Heroes??? Ja tak czy siak, bym to kupił (EK
piechotą nie chodzi :P), ale chciałem usłyszeć opinię posiadaczy EK. :P

Ocztwiście że się opłaca- takie wydanie zasługuje na uznanie i ten wyjątkowo klimatyczny kuferek:)))))
Ja EK kupiłem za 159zl więc jak masz okazje kupić za 100zl to się nie wahaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:11, darth 16 napisał:

Czyli podsumowując opyla się wydać 100 zł za EK Heroes??? Ja tak czy siak, bym to kupił (EK
piechotą nie chodzi :P), ale chciałem usłyszeć opinię posiadaczy EK. :P


Ja bym brał:P Wydałem na nią i tak trochę więcej. Miałem sporą przerwę z herosami. Wczoraj do nich wróciłem i nadal się świetnie bawię. Szkoda tylko, że kampania elfów jest tak późno. Powinna być jako 3^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:12, darth 16 napisał:

Czyli podsumowując opyla się wydać 100 zł za EK Heroes??? Ja tak czy siak, bym to kupił (EK
piechotą nie chodzi :P), ale chciałem usłyszeć opinię posiadaczy EK. :P



wg mnie sie nie oplaca - sam zamowilem jeszcze w grudniu 2005 i jakis czas temu sprzedalem.
minusy:
- kufer: tandetna wkładka - popękana w narożnikach
- mapa: malo interesujaca, malo szczegolow - nie zerka sie na nia przechodzac kampanie bo tak na prawde to na niej nic nie ma...
- rozszerzona instrukcja - opisy struktur miejskich - w ogole sie do nich nie zaglada
- aura bohatera: po jakims tam patchu przestala mi dzialac i w sumie o niej zapomnialem. poza tym jedna aura dla wszystkich nacji robi sie nudna, lepsze sa rodzime podswietlenia.
- artbook jest marny - kilka stron.
- poza tym edycja miala byc numerowana oraz limitowana... nie jest numerowana, a limit mial polegac na tym, ze bedzie dostepna tylko do dnia premiery LOL!


moim zdaniem lepiej kupic h5+kuznia w promocji za 59+29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:46, Pioo napisał:

Jeśli mogę cos zaproponować do listy stron to:

Oczywiście, że możesz. Im więcej osób poda swoje pomysły, tym pełniejszy będzie przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 10:41, moonman napisał:

moim zdaniem lepiej kupic h5+kuznia w promocji za 59+29


A czy to nie jest tak, że tylko wersja kolekcjonerska jest obecnie zgodna ze wszystkimi patchami do 1.4 włącznie a edycja zwykła to ta nieszczęsna edycja empikowa, którą można spatchować jedynie do wersji 1.3, bo jak tak to ja bym na chwilę obecną brał EK, chociażby po to żeby bez problemów grać na UBI a nie szukać ludzi ze starą już wersją 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 10:56, Nufiko napisał:

> moim zdaniem lepiej kupic h5+kuznia w promocji za 59+29

Dnia 07.01.2007 o 10:56, Nufiko napisał:

A czy to nie jest tak, że tylko wersja kolekcjonerska jest obecnie zgodna ze wszystkimi patchami
do 1.4 włącznie a edycja zwykła to ta nieszczęsna edycja empikowa, którą można spatchować jedynie
do wersji 1.3, bo jak tak to ja bym na chwilę obecną brał EK, chociażby po to żeby bez problemów
grać na UBI a nie szukać ludzi ze starą już wersją 1.3


nie mam pojecia o edycji empikowej - empik to ostatnie miejsce na ziemii w ktorym kupilbym gre.
piszac o promocji - mialem na mysli świńską promocję w sklep.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:15, moonman napisał:

nie mam pojecia o edycji empikowej - empik to ostatnie miejsce na ziemii w ktorym kupilbym
gre.
piszac o promocji - mialem na mysli świńską promocję w sklep.gram.pl


Chodzi mi o to, że teraz tylko EK jest wersją premierową a pozostałe to z tego co wiem to są edycja spatchwane już do wersji 1.2f (przez CDProjekt nazwana empikową) i mają problemy z przyjmowaniem normalnych patchy i nie ma na tą dziwną hybrydę patcha 1.4. Ostatni to 1.3 a na nim ciężko jest znaleźć ludzi na necie, z którymi możesz sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować