Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 12:04, chopin06 napisał:

Czyli możemy się spodziweć wreszcie "bezproblemowego" pacza:)))

Może jeśli chodzi o błędy natury technicznej to tak, ale już polonizację, to pewnie zaś będziemy musieli liczyć na niezawodny zespół od nieoficjalnych patchy. Taki nasz los ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Heroes
- Ossir
Reduce number of starting hunters.
- Deleb
Reduce power of fireballing balista skill.

Ufff... ulga :)

No i oczywiście ulepszenie Ultimate Skill rycerza i czarnoksiężkina (dla mnie ważne, że Rycerzowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:44, 4YoU napisał:

Kiedy to na pewno jeszcze nie wiadomo? Pewnie sam NIVAL jeszcze tego nie wie. Ale wiadomo co
na 100% poprawi ten patch i patch 2.1: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/7451004115


Wybacz, że stawiam pod znakiem zapytania Twoją zdolność czytania ze zrozumieniem, ale jeśli dobrze widzę to na samej górze napisane jest "PATCH WISHLIST". Czyli jest to tylko lista tego, co gracze chcieliby widzieć poprawionym w kolejnym patchu.
A z Twojego obecnego posta wynika, że są to oficjalnie zapowiedziane poprawki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 09:26, chopin06 napisał:


> Nic nie wiadomo, po za tym, że mają byc w nim jakies niespodzianki. Natomiast jak przeszedłeś

> KP to jak dobrze słuchałeś ostatniej rozmowy Raelega z Tieru to była tam wspomniana podróż

> do Wolnych miast(cokolwiek by to nieznaczyło, może chodzi o rase, w której nie wyznają
żadnego
> ze smoków) oraz o poszukiwania Orków, więc najprawdopodobniej(niestety) będzie właśnie
ten
> zamek, zbyt standartowy, bo wolałbym zamek bagien(cos w stylu cytadeli z H3, tylko z większą

> ilością ciekawych potworków mn. oślizgów i wiwern) Strasznie brakuje mi do uzupełnienia
całości
> klimatu tego własnie zamku, a orkowie to też mogą być ale później :D
No tak :) Jakby ulepszyc cytadele ( bo w H3 najsłabszy zamek... ) to byłoby ciekawie:) ALe
orkowie tez by sie przydalai...hm mógłby być też zamek wrót żyiołow z Ostrza Armageddonu

Żywioły bym pozostawił neutralne bo można je przywoływać za pomocą magii, po za tym ich ulepszenia były dość dziwne, tak samo jak niektóre ich rodzaje(żywiołak magii - trochę to dziwnie brzmi). Wystarczy sama (nowa) cytadela i zamek orków, bo w H3 zamek demonów też był dość słaby natomiast tutaj zamki są dość wyrównane(może nie licząc przesadzonej zdolności przystani, bo zamiana chłopów na kuszników jest tania a strzelec wyborowy zadaje obrażeń od 2-8 jako jednostka drugiego poziomu to jest przesada, a jego mroczna wersja czyli kusznik ma cały czas atak na prostej strzale przez co jest super przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, zaraz sie spróbuje pobawić tymi portami.
Dziwne jest to, że router mam m-w od tygodnia, i do tej pory gra działała, a niczym się nie bawiłem.
A zapporę mam wyłaczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kupował H5 oraz Kuźnię w świńskiej promocji?

w jakiej wersji się instaluje H5, a w jakiej Kuźnia..?


BTW: jak dokladnie liczony jest ranking duel na ubi.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
"PATCH WISHLIST". Czyli jest to tylko lista tego,

Dnia 07.01.2007 o 15:59, Napek napisał:

co gracze chcieliby widzieć poprawionym w kolejnym patchu.
A z Twojego obecnego posta wynika, że są to oficjalnie zapowiedziane poprawki ;]


Tak czy siak mam nadzieje że Nival wezmie ta liste do serca i popoprawia przynajmniej krytyczne błędy !!! Czego sobie i innym fanom Herosów zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie o patchu i tak poprawi parę błedów, żeby wprowadzić nowe, więc naprawde szkoda czasu na omawianie go, lepiej porozmawiać o czymś ciekawszym np. ulubione jednostki w całym H5(łącznie z KP) ulubiona rasa, ulubiony zamek(wygląd), teren itp. Oraz na koniec czego się spodziewacie po drugim dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:36, Bosper napisał:

Nie piszcie o patchu i tak poprawi parę błedów, żeby wprowadzić nowe, więc naprawde szkoda
czasu na omawianie go, lepiej porozmawiać o czymś ciekawszym np. ulubione jednostki w całym
H5(łącznie z KP) ulubiona rasa, ulubiony zamek(wygląd), teren itp. Oraz na koniec czego się
spodziewacie po drugim dodatku


a ja sobie mysle ze oni specjalnie te bledy robia :D
pracowalem kiedys w jednej firmie z ruskami i zaobserwowalem taka tendencje... oni sie chyba boja ze jak nie beda potrzebni w firmie to ich pozwalniaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "zapalonych" graczy.Obecnie po raz trzeci przechodzę kampanie z podstawy-obecnie na Markalu-i tutaj dręczy mnie to strasznie do jakiego najwyższego poziomu można dotrzeć Izabelą i Agrael''em.Mnie udało się odpowiednio 27 i 29,bo dalej to już mi brakuje przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:01, Gregory171 napisał:

Mam pytanie do "zapalonych" graczy.Obecnie po raz trzeci przechodzę kampanie z podstawy-obecnie
na Markalu-i tutaj dręczy mnie to strasznie do jakiego najwyższego poziomu można dotrzeć Izabelą
i Agrael''em.Mnie udało się odpowiednio 27 i 29,bo dalej to już mi brakuje przeciwników.

w kampanni inferno agrael prowadzony przezemnie osiągnął 33lvl i zdobyl specjalna zdolnosc( jednostki przywoluja sie od razu) musisz troche wiecej powalczyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agraelem na pewno mozna zdobyc :) z izabela i markalem nie jest tak latwo gdyz trzeba miec szczescie odwiedzajac chatki wiedzmy - jesli tak sie zlozy ze bedziesz otrzymywac umiejetnosci prowadzace do glownego talentu to zdobedziesz :) inaczej ciezko to widze ja markalem zdobylem 29 poziom i utknalem :) nie moglem zdobyc wyzszego :) a z izabela nie udalo mi sie zdobyc wymaganego zestawu talentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować